Skoči na vsebino

SUPERMOTO 125 - 2007


abn

Priporočene objave

Grdo so naredili, tak je pač njihov način.

Pa še en manjši joke: tudi v MotoGP klasi 125 ni prav veliko starejših od 25 let

Ja, in?!

Moto GP je tekmovanje na najvišji ravni, slovensko državno prvenstvo 125 SM je pa na vaški ravni. Torej če je odprto, lahko pač tudi starejši tekmujejo(mo). Debata ni o konkurenčnosti, temveč o krojenju pravil "po domače" oz. tako, kot komu pač paše. "Vozniki, sponzorji, donatorji, društva in ostali pa - je**te se! Mi bomo postavljali pravila kot se bo nam zdelo in ne, da bi jih delali v vašo korist - korist akterjev..." NEEEEEEE, kje pa!!! :BUA:

Bom pa še tako rekel: če bi bilo preveč akterjev za ta razred, bi z veseljem odstopil mesto mlajšim, da se dokazujejo in izkazujejo, pa še večji potencial so in boljši. Če pa imam možnost tekmovati zdaj, ko si to lahko privoščim, pa mi potem nekdo omejuje to samo zaradi let (ne omejitev zaradi prostora oz. preveč tekmovalcev), je pa to svinjarija. Neglede na to, da nisem konkurenčen. Je vsaj približno konkurenčen boj in velika zabava ter pridobivanje izkušenj v tej kategoriji.

Če bi razmišljal o višjih kategorijah, kamor se pač lahko prijavi vsak starejši tekmovalec, se pa znajde brez veliko izkušenj v večjih hitrostih in še bolj konkurenčnem okolju, kjer je manj izkušen tekmovalec večja ovira. Vsekakor se meni ne zdi dobra izbira, da padeš v okolje, kateremu nisi dorasel. Ampak tako pač jaz razmišljam. Lahko, da se motim. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prešaltaj na enduro, tam ni starostnih omejitev, pa bosta bla vsaj 2 tomosa, ki bosta štrene mešala ktm-om, husam, yamaham!!

včeraj, v labinu bil tomos nekje v zlati sredini med profiji!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prešaltaj na enduro, tam ni starostnih omejitev, pa bosta bla vsaj 2 tomosa, ki bosta štrene mešala ktm-om, husam, yamaham!!

včeraj, v labinu bil tomos nekje v zlati sredini med profiji!!

To so bile bolj Uroševe zaluge :OK: vsekakor bi bilo prav, da se razpiše tudi (brez starostne omejitve :P

prvenstvo enduro 125 4t tako kot je v nekaterih Evropskih državah :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prešaltaj na enduro, tam ni starostnih omejitev, pa bosta bla vsaj 2 tomosa, ki bosta štrene mešala ktm-om, husam, yamaham!! včeraj, v labinu bil tomos nekje v zlati sredini med profiji!!

Tako ali tako že šaltam... ;)

No, bolje rečeno: tudi enduro sem (končno) začel voziti... ampak tam sem pa še bolj oddaljen... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A zdej ko so možakarji popravili pravilnik pa ni več komentarjev? A sploh veste, da je pravilnik popravlje in ni več starostnih omejitev navzgor? :? :OK: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej ko so možakarji popravili pravilnik pa ni več komentarjev? A sploh veste, da je pravilnik popravlje in ni več starostnih omejitev navzgor? :? :OK: :BUA:

Juhu, juhu....spet bom lahko gnal... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej ko so možakarji popravili pravilnik pa ni več komentarjev? A sploh veste, da je pravilnik popravlje in ni več starostnih omejitev navzgor? :? :OK: :BUA:

Pametno, saj starostna omejitev sploh ni smiselna !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej ko so možakarji popravili pravilnik pa ni več komentarjev? A sploh veste, da je pravilnik popravlje in ni več starostnih omejitev navzgor? :? :OK: :BUA:

zdej se pa lahk prjavim za tovarniškege voznika :D :P :kva2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej ko so možakarji popravili pravilnik pa ni več komentarjev? A sploh veste, da je pravilnik popravlje in ni več starostnih omejitev navzgor? :?

Vemo, vemo... tudi vemo, kako se je to spremenilo... telefon in protest... :D

Ampak Goldi... saj sam dobro veš, da je bilo tako ali tako pretipkanega dovolj črnila, da niti nima smisla več razpravljati... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel sem samo opozorit na spremembo pravilnika, ki je ni nihče omenil na teh straneh.

Sem bil kar malo začuden, ko ni nihče nič napisal.

Vam, ki ste povzdignili svoje glasove pa čestitam. Sedaj vsaj vemo, da se da kaj premakniti na tej naši ljubi Zvezi. Le vztrajnost je potrebna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel sem samo opozorit na spremembo pravilnika, ki je ni nihče omenil na teh straneh.

Sem bil kar malo začuden, ko ni nihče nič napisal.

Vam, ki ste povzdignili svoje glasove pa čestitam. Sedaj vsaj vemo, da se da kaj premakniti na tej naši ljubi Zvezi. Le vztrajnost je potrebna.

Aja, to bi pa bilo res lepo povedat, da je spremenjen... lepo, da si spomnil. :worship:

Ja no, če psu stopiš na rep, tudi zalaja... :D Pa četudi mu stopi sam lastnik... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ker od tomosovcev (številka 19) se je vozu dans po dunajski?

Zdej bomo že dirkači veljal za divjake in bedake ker se eni z dirkalnim motorjem po cest vozjo :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker od tomosovcev (številka 19) se je vozu dans po dunajski?

Zdej bomo že dirkači veljal za divjake in bedake ker se eni z dirkalnim motorjem po cest vozjo :angry: :angry:

BUUUU, DEVETNAJSTKA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetno...tudi sam dvomim da bi pravi dirkač to delu...vendar z prehitevanjem v škarje in z gonjenjem do konca meče slabo luč na nas :BUA: (ker noben ne ve da je nek street racer)

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sigurno ni edini. Sem tudi videl že kar nekaj neregistriranih motardov med njimi je bil tudi eden s dirkalnim tomosom, ki se je vozil po ravnici mimo tuša in elektra v Kopru. Da ne govorimo kolko se jih vozi z minimoti po cestah, pa eden z dirkalnih skuterjem za državno prvenstvo, celo se je našel eden, ki se je vozil z gokardom. samo zdej zgleda da se je umiril, ker ga cca pol leta ne vidim več. Hvala bogu da so odprli dirkališče v Kopru, da se ljudje tam sprostijo. Verjetno pa je problem prevoz dirkalnih motorjev do tega dirkališča. Nimajo vsi doma kombi ali pa prikolico, zato se potem vozijo do njega kar po cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!