Skoči na vsebino

koliko je vreden (moj) motor in zakaj toliko???


Provokator

Priporočene objave

hmmm zanimivo vprašanje ampak odgovor je verjetno - vreden je toliko za kolikor dobiš kupca. mogoče bo komu tako všeč da bo dal 5000€, mogoče ga ne uspeš prodat za 2000€. jaz recimo predelave nebi kupoval ker so sanje da jo naredim sam točno po svojih željah, če bi kupil tega bi moral računati še vsaj 1000-2000€ da spremenim zadeve po svoje + homologacija da nimaš problemov.

ne bom ti pisal "moje" ocenjene vrednosti ker je brezveze saj nisem interesent, me pa bo zanimalo koliko ti bodo ponujali za njega, samo toliko da vidim če pri nas folk sploh (finančno) ceni predelave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar daš na motor je IZGUBLJENO še z originalno opremo je problem saj ti vsak kupec kaže ceno novega motorja brez opreme in potem se začne odštevanje(kilomtri,leta,poškodbe,servisi,vzdrževanje, itd.itd..Pri 15 let starem motorju,ki je (skoraj polnoleten)je ta problem še veliko večji.Ni pa rečeno,da nekdo "morda" hoče tak motor,največ pa boš dobil, če boš z njim še naprej sebe zadovoljeval! :hmm:

Ps:pa veliko sreče pri prodaji in veselja pri eventuelni nadaljni uporabi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-20343-0-63090100-1310507425_thumb.jpg

koliko bi bila vredna zgornja zadeva?

kakega jurja pa pol za janeza. za koga ki pa zna cenit pa bi to rad imel, je pa drugače. najbolje da probaš pa boš videl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-20343-0-63090100-1310507425_thumb.jpg

koliko bi bila vredna zgornja zadeva?

...:blink::blink:... to ni vredno nič!.... je ZALETEN od zadaj...:kva2::kva2:... najprej ga naj zrihta, pol pa prodaja! ...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ferek, vrži se skozi okno :)

ma njemu je brezveze tak motor ko nima XXXL kufrov, radia in novoletnih lučk :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sorry...:lol: mal heca... provokacije...:blush: SE NISEM MOGEL ZADRŽAT.... KER mi je tale streetfigter stil ful smešen..:lol1:. kot pač nekomu moja "pojoča novoletnba jelka".:doze:..

... :OK: izgleda kot bi ga nekdo fajn :pos:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trojan jeba je tu v naši državi. 2mio prebivalcev je predmestje večjega evropskega mesta. Predlagam, da še podobno vprašanje postaviš na kakšnem nemškem forumu, kjer so ti streetfighterji doma.

Upam, da ti ga uspe vnovčit, ker če te pravilno štekam imaš že v planu naslednji projekt in rabiš sredstva ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orcus maš prov :) . Me že spet srbi, da bi kako predelavo delal. Na silo ga ne bom prodajal, če bo pršu kupec bo, čene ga bom pa naprej modificiral...Motor mi sicer zlo odgovarja ampak sm tak človek da me vedn mikajo novi izzivi.

Sem pa zadnič govoril z parimi ljudmi in smo pršli na idejo da bi naredil eno dobrodelno predelavo...pač nabaral sponzorska sredstva, dele itd.naredil predevalo in jo prodal na dražbi izkupiček pa namenil v dobrodelne namene :)..zabavno z dobrodelnim...če bi se zadeva prodala seveda-za dobrodelne namene bi se že kako podjetje stegnlo pomoje (reklama itd.)...razmišljam pa v smeri hard tail bobberja..sm že malo offtopic tko da, o tem več kasneje v kaki drugi temi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Malo prebrskaj po eBay motors De in Uk, da boš videl kake so kej cene za dele, ki jih potrebuješ, obenem pa pokliči SS Moto, za koliko ti odkupijo razbitino. Potem se boš lažje odločil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo prebrskaj po eBay motors De in Uk, da boš videl kake so kej cene za dele, ki jih potrebuješ, obenem pa pokliči SS Moto, za koliko ti odkupijo razbitino. Potem se boš lažje odločil.

ss moto mi ponudi samo 1000€, ga bmw-ji ne zanimajo... deli na ebayu so, vendar ne vsi, tako da bi popravilo stalo nekje 3500€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na e-bayu se dobi vse. Samo čas je treba imeti. Če bi ga rad še vozil naprej ga popravi. Lahko pa ga tudi prodaš po delih na ebay-u.

Vse je odvisno od tvojega časa. Če ga imaš in se ti ne mudi in imaš malo tehničnega znanja ali koga ki ti lahko pomaga potem ga popravi. Drugače ga pa prodaj po delih na ebay-u ali pa razbitega v tujino.

P.s. Če ga misliš popravljati, da bi ga lahko potem hitreje ali dražje prodal se ti skoraj sigurno ne splača.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na e-bayu se dobi vse. Samo čas je treba imeti. Če bi ga rad še vozil naprej ga popravi. Lahko pa ga tudi prodaš po delih na ebay-u.

Vse je odvisno od tvojega časa. Če ga imaš in se ti ne mudi in imaš malo tehničnega znanja ali koga ki ti lahko pomaga potem ga popravi. Drugače ga pa prodaj po delih na ebay-u ali pa razbitega v tujino.

P.s. Če ga misliš popravljati, da bi ga lahko potem hitreje ali dražje prodal se ti skoraj sigurno ne splača.

ne ebayu ne najdem hladilnika vode, felna je samo ena rumena, za ostalo ni takšen problem... drugače pa čas je, veselje do popravljanja je samo trenutno financ ni...

kaj pa kakšen odpad v tujini kjer bi ga odkupili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas torej imaš, pa veselje tudi. Lepo počasi nabiraj dele na ebayu, vzami si nekaj časa, da vidiš koliko so zadeve sploh vredne. Čez kakšen mesec ali dva ko se bodo preko dopustov fajn porazbijali zna biti tudi veliko več delov na voljo in jih kupuj na avkcijah. Kot pravim, če ga imaš željo še voziti si ga lepo počasi fajn zrihtaj za sebe in svoje veselje. Drugače pa ga probaj dati na mobile.de ali pa ga probaj prodati kam v avstrijo, boš vsekakor dobil več kot tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas torej imaš, pa veselje tudi. Lepo počasi nabiraj dele na ebayu, vzami si nekaj časa, da vidiš koliko so zadeve sploh vredne. Čez kakšen mesec ali dva ko se bodo preko dopustov fajn porazbijali zna biti tudi veliko več delov na voljo in jih kupuj na avkcijah. Kot pravim, če ga imaš željo še voziti si ga lepo počasi fajn zrihtaj za sebe in svoje veselje. Drugače pa ga probaj dati na mobile.de ali pa ga probaj prodati kam v avstrijo, boš vsekakor dobil več kot tukaj.

vse sem že preračunal zato me bodo deli stali 3k€ mogoče ša kakšna malenkost kje tako da računam na 3,5k€. motorček je res super, tako da bi ostal na njem.. čas pa imam do naslednje sezone da se roka poceli :)

hvala za nasvet ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse sem že preračunal zato me bodo deli stali 3k€ mogoče ša kakšna malenkost kje tako da računam na 3,5k€. motorček je res super, tako da bi ostal na njem.. čas pa imam do naslednje sezone da se roka poceli :)

hvala za nasvet ;)

Od mojega znanca je tudi toliko razbit(K-1200R),prodati ga nikakor ni mogel,če bi kupil novega bi dobil za razbitino ca.2- 2,5K € zato si je kupil rabljenega z 12K kil. za 8K € popravilo "samo" deli novi bi stali 8,5K € na E-beju komaj kaj najdeš jaz mislim,da ti je najbolje, da vse razstaviš in sam prodajaš po delih na Nemškem BMW-forumu ! Po sliki pa NEBOŠ popravil z 3,5K€ ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od mojega znanca je tudi toliko razbit(K-1200R),prodati ga nikakor ni mogel,če bi kupil novega bi dobil za razbitino ca.2- 2,5K € zato si je kupil rabljenega z 12K kil. za 8K € popravilo "samo" deli novi bi stali 8,5K € na E-beju komaj kaj najdeš jaz mislim,da ti je najbolje, da vse razstaviš in sam prodajaš po delih na Nemškem BMW-forumu ! Po sliki pa NEBOŠ popravil z 3,5K€ ! !

gledam cene rabljenih delov, od novih sem trenutno računal samo hladilnik vode, glavo na agregatu in nosilec armaturke. vse ostale dele pa ebay, tako da popravljal bom, časa pa tudi imam do naslednje sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam cene rabljenih delov, od novih sem trenutno računal samo hladilnik vode, glavo na agregatu in nosilec armaturke. vse ostale dele pa ebay, tako da popravljal bom, časa pa tudi imam do naslednje sezone.

Če kiler ni preveč uničen, se ga da za cca 20€ poštimat, da bo kot nov. PM mi pošlji, če te zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam cene rabljenih delov, od novih sem trenutno računal samo hladilnik vode, glavo na agregatu in nosilec armaturke. vse ostale dele pa ebay, tako da popravljal bom, časa pa tudi imam do naslednje sezone.

a je tud mašina sesuta? :cry:

V vsakem primeru bo zelo drago, in motor nikoli več ne bo tak kot je bil. Če ga res odkupijo za 1000, in je proračun za dele 3500 :hmm: za 5 kek dobiš že zelo lep motor. Res ne bo K1200R, bo pa cel in brezhiben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tud mašina sesuta? :cry:

V vsakem primeru bo zelo drago, in motor nikoli več ne bo tak kot je bil. Če ga res odkupijo za 1000, in je proračun za dele 3500 :hmm: za 5 kek dobiš že zelo lep motor. Res ne bo K1200R, bo pa cel in brezhiben.

mašina ni sesuta, samo pokrov ventilov se je odlomil... ja res da bi dobil za 5k že nek motor, ampak ta motor imam zdaj pol leta in je res super, sploh pa nočem motorja na ketno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko boš to razdrl boš opazil še veliko več škode ,pomoje so to ne izplača popravljati prodaj po delih boš dobil ziher okrog 3 tisoč eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!