Skoči na vsebino

koliko je vreden (moj) motor in zakaj toliko???


Provokator

Priporočene objave

A veš, da sem jaz pred parimi dnevi ravno to razmišljal :blush:

bom pač v štalo motorje parkiral namesto bikov :lol:

pravilno razmišljanje bike prodaj pa parkiraj motorje, en bik je itak več vreden od vseh motorjev ki tebe preživijo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer1:

Je pa res, da se vedno bolj zabavam z idejo, da bi kar lepo obdržal vse motorje v svojem življenju in si lepo naredil zbirko. :hmm:

:grim

bom pač v štalo motorje parkiral namesto bikov :lol:

...namesto Krav! :OK:

Somišljenika/i; :beer1:

_____

Aja, koliko je vreden? :hmm: Neprecenljivo, dokler gre!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr jest spremlam mal tele cene,bi reku da so določen motorji pr nas cenejši kot drugje v Evropi.Npr. Fazerja 1000,starga 3-4 leta ,boš v tujini težko dobil izpod 6500-7000 eur,če gledam po oglasih v de,aut(autoscout24.de,mobile.de),pr nas se prodajajo med 5400in 6000 eur,pa še noben jih ne jebe;tko da ne vem. :? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Move along, off topic.

Je pa res, da se vedno bolj zabavam z idejo, da bi kar lepo obdržal vse motorje v svojem življenju in si lepo naredil zbirko. :hmm:

Ja jaz bi tudi vse ženske iz mojega pretekleg življenja mel, samo problem je, ker nisem šejk :blush:

(ne za eno, ne za drugo) :grrr

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga v aut se moj prodaja za 5500€, tu pa mi jamrajo za 4500€.

Ja normalno. Poglej si svoje kilometre in pa kilometre rabljenih motorjev iz tujine, ki jih sem pripeljejo uvozniki. Kot da so jih njihovi lastniki ves čas v nahrbtniku nosili naokoli. Skoraj sami nerabljeni stroji, ne pa tvoja zgarana žival.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja normalno. Poglej si svoje kilometre in pa kilometre rabljenih motorjev iz tujine, ki jih sem pripeljejo uvozniki. Kot da so jih njihovi lastniki ves čas v nahrbtniku nosili naokoli. Skoraj sami nerabljeni stroji, ne pa tvoja zgarana žival.

He he cena je z enim z primerljivimi kilometri, je pa res, da jih očitno v tujini ne vozijo sploh, tam motorje uporabljajno namesto obeska za ključe :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga v aut se moj prodaja za 5500€, tu pa mi jamrajo za 4500€.

Pa še pride kupec,pa ti trobezla ,da se ga v tujini dobi za par ojru :grim .Pa pr nas so motorji napol zastonj vam rečem!!! :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vi še zmer verjamete pravljicam, da imajo rabljeni motorji iz tujine realne kmje :grrr, sj ne pravim da so domači kaj boljši (vsaka čast izjemam)

Na *.de in podobnih straneh, težko zaslediš motor,ki ima več kot 40k kmjev.

Pa še pride kupec,pa ti trobezla ,da se ga v tujini dobi za par ojru :grim

Takem kupcu samo pokažem kje so vrata :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno. Pa naj ga iz tujine pripelje. Čeprav cene naj bi bile nekako enake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo pri večini "amaterskih" kupcev je, da vtipkajo eno tujo stran in pregledajo slikice in cene, dostikrat niti toliko nemško ne znajo da bi vredu prebrali opi ali ugotovili če je cena brez ali z davkom, pa jim je kaka nemška stran "oh in ah" merodajna.

kar pa pozabijo, je da če se nočeš nasrat, moreš it v nemčijo in motor isto pogledat kot to narediš pri nas. tudi če je vse OK in kupiš motor so že zaradi razdalje lahko stroški takoj 200-300 € plusa, da ne govorimo o tem da greš lahko kdaj tudi zastonj.

sam sem bil zraven pri nekaj nakupih avtov v tujini in skoraj nikoli ni bilo tako stanje kot je pisalo v oglasu pa čeprav smo klicarili kupca in mu povedali da naj se ne zajebava in naj raje prej pove kot da hodimo zastonj gor. namreč pri nekaterih straneh prodajalca lahko prijaviš če dejansko stanje ne ustreza oglasu in zahtevaš vračilo potnih stroškov, je pa postopek kompliciran.

skratka nakup v tujini se lahko splača, ampak jaz osebno nebi o njem razmišljal če ni cena vsaj 500 € manjša kot pri nas.

to da pa imajo motorji tako malo km je pa logično, skoraj vsi vrtijo kilometre nazaj, počasi mi postaja žal da tudi jaz nisem tega naredil, sedaj izpadem kot nek ultra-biker z totalno zjebanim motorjem ker ima po 8 sezonah skoraj 40.000 km :blink: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, moj ima po 6 sezonah 61k km.

vreden pa ni pol sence musice.

enak model, isti letnik, s 1/3 kilometrov se prodaja za 3,5-4k €. go figure. :wacko:

samo prej se vse dodatke odstranim. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, moj ima po 6 sezonah 61k km.

vreden pa ni pol sence musice.

enak model, isti letnik, s 1/3 kilometrov se prodaja za 3,5-4k €. go figure. :wacko:

samo prej se vse dodatke odstranim. :devil:

pa kaj se ti sekiraš ko si avstric. ti samo ceno navij, kilometre zbij pa boš videl kako bodo hodili slovenci gor motor gledat ker v avstriji je vse ceneje pa še vsi prodajalci so pošteni :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti p bodi tiho ko maš noro ceno za motor in ga zato že tak dolgo prodajaš. daj ga šenkaj za dobrobit slovenskih motoristov :devil:

:eek: Noro ceno za motor :?

Kaj pa praviš na tole :huh:

ZR7

Letnik: 1999

Koda oglasa: 19347

Datum oddaje: 15.01.2007 prodam

33.400.000,00 EUR

(8.003.976.000,00 SIT)

:headbang: :headbang: :headbang: :kva1: :kva2: :lol: :lol1:

:whistle: Najbrž je cela zlata, pa še harem dobiš zraven :grim

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga kupil v Nemčiji, sicer ne iz razloga ali namena da bi bil cenejši, čeprav je bil na koncu par € ampak je kolega ki tam dela poznal lastnika-prvega tako da to ni bila dilema. Motor je res ohranjen v nulo z malo prev. km z servisno knjigo, skratke vse z velikim OK, :OK: samo to je zgolj izjema kot pravilo. Na blef ali kar tako na neki oglas pa sigurno ne bi šel kupovat motorja v tujino, ker se ne splača, pa če tudi bi bila razlika 500€ :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Ti si čudn, da ne bi šel na blef kupovat motorja? Ja jebemu če pa je za par pirvof cenejši gor.

(skrajnoironičnonapisanopress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil prejšni teden v linzu je kolega kupoval motor ,in motor zdaleč ni bil v stanju ki mi ga je zagotovil prodajalec po tel .

ktm servis v linzu :slap: katasrofa lepo se najavim da pridem motor pogledat 500 km na eno stran pridema gor motor ne užge sploh prazen aku

. prodajalec pokliče serviserja ta se 10 min muči da bi ga užgal na kick starter (KTM 520 EXC) ne gre potem ko sem ga nekajkrat prosil naj prines en poln akumolator ga prinese in užgemo zadevo .

serviser naredi en krog in pove da motor cuka in ne potegne ugotovi da je žamašena diza. potem še jaz naredim en krog ugotovim da ne dela stevec in skoraj padem ker zadnja zavora ne prime nič .

pokličemo šefa servirsa in mu predlagam naj serviser popravi zavoro in očisti dizo da bo motor šel normalno dobim odgovor da je pač serviser odšel domov :lol1: in da bo motor v ponedeljek pripravljen naj pridem takrat nazaj .

Zelo slaba izkušnja z avstrijci plus 100 eur potnih stoškov +kazen 35 eur za prehitro vožnjo po ac z prikolico :headbang:

pa še to za nakup v avstriji sem se odločil ne zaradi cene ampak ker tega motorja trenutno ni v slo ni na prodaj nikjer .

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Ti si čudn, da ne bi šel na blef kupovat motorja? Ja jebemu če pa je za par pirvof cenejši gor.

(skrajnoironičnonapisanopress)

:lol1: :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil prejšni teden v linzu je kolega kupoval motor ,in motor zdaleč ni bil v stanju ki mi ga je zagotovil prodajalec po tel .

ktm servis v linzu :slap: katasrofa lepo se najavim da pridem motor pogledat 500 km na eno stran pridema gor motor ne užge sploh prazen aku

. prodajalec pokliče serviserja ta se 10 min muči da bi ga užgal na kick starter (KTM 520 EXC) ne gre potem ko sem ga nekajkrat prosil naj prines en poln akumolator ga prinese in užgemo zadevo .

serviser naredi en krog in pove da motor cuka in ne potegne ugotovi da je žamašena diza. potem še jaz naredim en krog ugotovim da ne dela stevec in skoraj padem ker zadnja zavora ne prime nič .

pokličemo šefa servirsa in mu predlagam naj serviser popravi zavoro in očisti dizo da bo motor šel normalno dobim odgovor da je pač serviser odšel domov :lol1: in da bo motor v ponedeljek pripravljen naj pridem takrat nazaj .

Zelo slaba izkušnja z avstrijci plus 100 eur potnih stoškov +kazen 35 eur za prehitro vožnjo po ac z prikolico :headbang:

pa še to za nakup v avstriji sem se odločil ne zaradi cene ampak ker tega motorja trenutno ni v slo ni na prodaj nikjer .

Lepo evre ven potegneš, vzameš ene par stotakov stran pa kupiš, če je ostalo v redu. Zgoraj opisani problemi so malenkosti, ki jih odpraviš mimogrede z minimalnimi stroški. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo evre ven potegneš, vzameš ene par stotakov stran pa kupiš, če je ostalo v redu. Zgoraj opisani problemi so malenkosti, ki jih odpraviš mimogrede z minimalnimi stroški. :closedeyes:

pred leti sem že optimistično kupil kros ktm 250 ki je malo cukal in motor še danes ne gre kot bi moral ker se ne splača menjati kompletne elektrike za 1000 eur .

motor ko ga kupiš more biti brez napak vsaj kar se agregata tiče

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja normalno. Poglej si svoje kilometre in pa kilometre rabljenih motorjev iz tujine, ki jih sem pripeljejo uvozniki. Kot da so jih njihovi lastniki ves čas v nahrbtniku nosili naokoli. Skoraj sami nerabljeni stroji, ne pa tvoja zgarana žival.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!