Skoči na vsebino

Odstranitev uteži


protoncek

Priporočene objave

A kdo mogoče ve kako bi odstranil original uteži na Kawasakiju Z750S ? NE morem odviti vijakov (križni vijak no.3)...seveda je zalepljen (kot piše v service manual-u)..

zdaj bi rad montiral Saito grelne ročke (kupljeno v Louis-u), pa ne morem sneti teh frdamanih uteži :cry: .

Mogoče bi mi jih sneli na servisu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabi preizkušeno metodo udari po vijaku :headbang: oziroma po izvijaču po bo spustilo :grim

hm...ja lahko probam...mal se bojim da ne s**bem vijaka....pol sem v riti...

je tako lepo vreme zunaj, bi blo krasno če danes zamenjam ročke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena varianta je da ga segrejes...samo bi rabu res en tamal brenarcek da nebi okol kej zakuru...Ker ko se ta lim dost segreje pol spusti.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače ti pa še vedno ostane fleksarca :devil:

Ampak mislim, da je velika šansa da popusti, če boš malo udaril po vijaku..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(zračno...nažalost ni)

evo probal --- noče :xx: niti za centl se ne pramakne :(

finta je v tem da bi rabil kotni izvijač...če ga navarim, seveda takoj poči ker je jeklo in se razkali :angry:

madona so ti japončki precej močni za svojo (nizko) rast :blink:

Ena varianta je da ga segrejes...samo bi rabu res en tamal brenarcek da nebi okol kej zakuru...Ker ko se ta lim dost segreje pol spusti.... .)

ma tisti plinski na kartuše mam...samo...da ne bi res kaj zakuru...posebej okoli gasa... :?

Popravljeno . Popravil sleeperman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EUREKA!!!!! :OK: :P :D :kva2:

Ljudje pravjo: nikol s silo! Uporabi večje kladivo!

Slučajno sem našel en tak exotičen nastavek za na gedoro, kamor vtekneš šestpolni nastavek za vijačnik...tako sem imel pravokotni izvijač...pa kladivo, gedorco, sunek...voila!

Zdaj pa šraufat!

Hvala fantje! Predvsem za tako hitre odgovore! :yea1:

Bom potem poročal o rezultatih (samo mora prvo biti okoli nule da se grem peljat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EUREKA!!!!! :OK: :P :D :kva2:

Ljudje pravjo: nikol s silo! Uporabi večje kladivo!

Slučajno sem našel en tak exotičen nastavek za na gedoro, kamor vtekneš šestpolni nastavek za vijačnik...tako sem imel pravokotni izvijač...pa kladivo, gedorco, sunek...voila!

Zdaj pa šraufat!

Hvala fantje! Predvsem za tako hitre odgovore! :yea1:

Bom potem poročal o rezultatih (samo mora prvo biti okoli nule da se grem peljat)

Malo pozno, ampak mogoče za drugič ali koga drugega. Za majhne denarje lahko kupiš udarni izvijač. To je en precej masiven izvijač, ki mu menjaš nastavke za različne vijake. Nastaviš na glavo vijaka in krepko ampak z občutkom udariš po izvijaču, le ta pa tudi rahlo zavrti vijak. Doslej so mi popustili vsi vijaki, vključno s tistimi, ki joh nihče ni premaknil zadnjih 30 in več let.

LP,

Gorazd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pozno, ampak mogoče za drugič ali koga drugega. Za majhne denarje lahko kupiš udarni izvijač. To je en precej masiven izvijač, ki mu menjaš nastavke za različne vijake. Nastaviš na glavo vijaka in krepko ampak z občutkom udariš po izvijaču, le ta pa tudi rahlo zavrti vijak. Doslej so mi popustili vsi vijaki, vključno s tistimi, ki joh nihče ni premaknil zadnjih 30 in več let.

LP,

Gorazd

jap...to bi rabil...

BTW...a je možno da original gumice sploh NISO prilepljene? Vsaj jaz imam tak občutek.

(vso zadevo bom sproti slikal, če bo koga zanimalo, bom potem vse dal lepo na mojo spletno stran)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče original...sem jih moral z milnico dol vleči :(

te nove ročke imajo z notranje strani ene sorte trdo plastiko, tako da jih bom moral namazati z neostikom. Leva gre gor zelo na trdo, desna pa bolj na mehko :cry: , tako da...bom videl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pozno, ampak mogoče za drugič ali koga drugega. Za majhne denarje lahko kupiš udarni izvijač. To je en precej masiven izvijač, ki mu menjaš nastavke za različne vijake. Nastaviš na glavo vijaka in krepko ampak z občutkom udariš po izvijaču, le ta pa tudi rahlo zavrti vijak. Doslej so mi popustili vsi vijaki, vključno s tistimi, ki joh nihče ni premaknil zadnjih 30 in več let.

LP,

Gorazd

Tudi ta zadeva zmeraj ne deluje :( , ko sem moral menjati sprednji gumo smo pri vulkanizerju vse živo probali, da bi vijak od spredne strehce odšraufal, tudi z omenjenim udarnim izvijačem, pa ni in ni šlo.

Ga bom moral najbrž zavrtat in z kontra svedrom odšraufat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pozno, ampak mogoče za drugič ali koga drugega. Za majhne denarje lahko kupiš udarni izvijač. To je en precej masiven izvijač, ki mu menjaš nastavke za različne vijake. Nastaviš na glavo vijaka in krepko ampak z občutkom udariš po izvijaču, le ta pa tudi rahlo zavrti vijak. Doslej so mi popustili vsi vijaki, vključno s tistimi, ki joh nihče ni premaknil zadnjih 30 in več let.

LP,

Gorazd

Ja je v redu zadeva..samo v standardni izvedbi mal prevelika za manjse vijake... in tudi na mestih kjer ga ni mogoce dobro nastavt oz ni mogoce dela fiksirat ne gre brez tezav... .)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se pa potrudil :OK:

noja hvala :worship: ...par stvari sem spustil...recimo fotko ročke namazane z lepilom...

ampak bistvo je tu, upam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjič se ne nemuči,sposodi si od kakega mehanika,kaj od tega orodja s slike,če si kje v bližini Nm pridi k meni in ti losam,potem pa doma naprej brez muke OK.

ja, saj sem mislil it do mehanika, pa danes ne dela :( pa saj veš...ker se mudi :naughty: ni teorije da čakam do ponedeljka...

če bi blo poletje, ni blema, tko sem pa iz okolie LJ :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!