Skoči na vsebino

Motor s pravim "glasom"?


Speedo

Priporočene objave

David, poglej na stvar takole:

na 125ici boš še največ 2 leti (vendar verjetno nekaj manj). Glej na to dobo in na motor, ki ga poseduješ, kot na nekaj prehodnega, kar bo v kratkem mimo in le še zgodovina. Vsakih 10000 tolarjev, ki jih boš po nepotrebnem obesil na 125ko, ti bo čez 2-x leti manjkalo pri nakupu resnega motocikla in obratno, na 125ko lahko obesiš za dva resna motorja tolarjev, a še vedno bo pod teboj ne ravno čisto pravi motocikel. Kakšno torbo ali ogledalo že, raketnega motorja se pa gor resnično ne izplača nameščati. Malo potrpi, varčuj in kmalu bo veselo.

To mi je jasno. Vendar ko bom kupoval 600 ali mogoč 1000-ko bom verjetno kupo novo. Do takrat bo pa minilo še verjetno mal več kot dve leti (razen če ne zadenem na 3x3 :lol: ). Zato se bom do takrat vozu s 125-ko in bi ji rad še vsaj malo zmogljivosti poboljšal (tut zvok ni taprav z originalnim izpuhom). Zato vas tuki sprašujem kako poceni in dobro naviti ta motor? As simple as that. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kar sem videl video nekega šveda na (mislim da) suzukiju+TURBO

mi tud pod razno ne pride na misel da bi kupoval kakšne podobne dodatke.

Še pri šaltanju v 5 ga je postavilo na zadnje kolo.

Drug motor ki je bil zraven (kao Yamaha)je bila nula v pospeških čeprav na obeh kolesih (ne samo na enem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!