Skoči na vsebino

ALPE ADRIA IN DP V CHD 2007


Jure007

Priporočene objave

Sicer me je tole kr sram prlept sam bol ku nč pa je :P

IPB Slika

IPB Slika

camlek u superstock 1000

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

skubic u superbike

IPB Slika

IPB Slika

camlek u superbuke

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

start od superstock 1000

IPB Slika

pa se 1x

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve, kje se da vidt tiste slike k jih slikajo tisti "profi" fotografi ob pisti? Na homepage-u avtomotodroma Grobnik al kje drugje? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti najbrž misliš unga, k je vsazga dirkača posebej tut na štartu sliku. To je baje nek na internet, k pol tile prodajajo slike, če se ne motm so pa to eni italjančki, k to delajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je baje nek na internet

www.sportstyle.it .) Toda trenutno še ni nobenih slik iz dirk AA 2007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da boste tudi tisti, ki niste bili na Grobniku imeli opredstavo kako hiter je Berto...

Zgleda kot da je sam na pisti... :OK: :OK: :OK:

Pa še ena slikica s simpatično Samuelo...

post-1424-1179173207_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, pa sem že povsod gledala, kako se je kaj odrezal gorenjski playboy Romano Biaggi :? :naughty:

Pa ne da ga je spet naša Katrašnca nabila :yea1:

Gooo Roman :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, pa sem že povsod gledala, kako se je kaj odrezal gorenjski playboy Romano Biaggi :? :naughty:

Pa ne da ga je spet naša Katrašnca nabila :yea1:

Gooo Roman :OK: :OK: :OK:

um torej če prou zastopm mislš romana albrehta??? ki je biu u superstock600 10.?

čeprou je biu med dirko že višje .)

pa ni vozu u isti klasi ku tina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa jaz povedal prbližno po slovensko;Albreht je vozu v stocksport 600 klasi,kjer je blo na štartu 40 dirkačev če se ne motim.Dirka je bla po prvem krogu prekinjena zaradi padca v reškem ovinku 4 ali 5 voznikov.Roman se je držu skoz nekje na 6-7 mestu proti koncu dirke so ga prehiteli nekateri tko da je končal na 10 mestu.Pa tud njegovi časi niso bli glih na negovem nivoju,verjetn tud posledica pravil v stocksport kategoriji.Tina pa je vozila v supersport600 klasi,kjer je po smoli domačega Valjana,ki mu je izdahnu motor,zmagu naš Boštjan Pintar.Tina je vozila odlično sploh v zavojih in na zaviranjih,na koncu je bla 5 se mi zdi.

Najbolj sem bil vesel nastopa Berta Camleka v klasi 1000 stocksport,kjer je blo na staru prav tako 40 dirkačev;konkurenca v tej klasi je izjemna,v njej nastopa številna močna hrvaška zasedba,ter seveda odlični madžarski pa češki dirkači.Berto jih je vse deklasiral v dveh krogih in potem rutinirano pripeljal do zmage.

V superbiku Berto ponovno ni imel konkurence,nastopil je tudi nekoč odlični avstrijec Andy Meklau ,ki pa ko je videl da ne more sledit Camleka,kmalu popolnoma odnehal,na koncu pa celo odstopil.Pohvalit pa je treba tudi člana inotherma Skubica ki je zasedel 4 mesto.

Čestitke vsem našim skratka,pa upam da se še kdaj ponovi kaj podobnega,pa da bi tudi nekateri znani obrazi ki sem jih vidu na hribu,zbral voljo pa se udeležil kakšne dirke.To da znajo so že velikokrat dokazal na raznih happeningih,lp.

na sliki Camlekov boks in v akciji.

post-64-1179231513_thumb.jpg

post-64-1179231613_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KennyJR, vljudno te prosim/o za razumljivo pisanje. Hvala.

hehe se bom potrudu.. čeprou nevem kaj sm nerazumljivga napisu... sj ne da se rtožujem sam zanima me :P

pa bolš bi blo vljudno vas prosimo :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, pršu bi pa bi jih prehitu...tko bo pa vedno za njimi ali pač??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nekaj rezultatov iz Pannonie... Oz. samo 1. in 2. grupa 1000 STock. Če ma pa kdo kej več inf. al pa časov, pa na plano z njimi!

post-2044-1180212590_thumb.jpg

post-2044-1180212605_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi rezultati so na uradni strani od dirkališča Panoniaring. Jih zlo hiter ažurirajo, zelo OK, jim gredo vse pohvale.

Ponekod je rank tekmovanja višji, pa ni online rezultatov!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padec v 6. krogu na koncu ciljne ravnine.

kaj pa Skubic? Nikjer ga nisem videl na teh vaših tabelah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skubic in Pintar iz Inotherm teama letos vozita evropsko prvenstvo, naslednja dirka bo kjer bosta dirkala je na Grobniku 17.06.2007.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!