Skoči na vsebino

Pesek na cesti


alexb

Priporočene objave

Če bi se to poslikalo, ali se da potem to komu dostaviti in predočiti, ali je že s samim zakonom dovoljeno, da se pesek lahko tako svobodno "sprehaja" po cestišču ?

Dopis se lahko dostavi vzdrževalcu ceste (verjetno Cestno podjetje), zraven pa priloži fotografije. V dopis je treba napisati podatke o kritičnem mestu in zahtevo po odstranitvi nevarnosti. V vednost je vse skupaj dobro poslati še lastniku ceste (DRSC ali Občina) in inšekcijskim službam.

Največji nesmisel je, da ne boš ničesar dosegel, imaš pa boljše izhodišče za odškodninsko tožbo, če se ti na tem mestu zgodi nesreča in je kriv pesek. :headbang:

Popravljeno . Popravil jfk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... imaš pa boljše izhodišče za odškodninsko tožbo, če se ti na tem mestu zgodi nesreča in je kriv pesek. :headbang:

Kar sem do sedaj bral o izkušnjah ostalih motoristov z nesrečami zaradai ovir na cestšču izgleda da to že kar po zakonu spada pod "neprilagojeno hitrost" ... Žalostno, da vsak dan gledaš nepravilnosti, ki lahko povzročijo hudo nesrečo, pa ne moreš glede tega nič narediti.

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahaa tole je možno samo v nočni mori

kupil sem si yamahco da se bom fural po naši lepi Sloveniji

zaposlen pa sem v Cestnem podjetju Kranj in tam ravno tako utrjujo bankine z frezancem

:nono:

Popravljeno . Popravil lomax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahaa tole je možno samo v nočni mori

kupil sem si yamahco da se bom fural po naši lepi Sloveniji

zaposlen pa sem v Cestnem podjetju Kranj in tam ravno tako utrjujo bankine z frezancem

:nono:

Mogoče pa lahko ti narediš prvi korak :? :xx: :topic:

A lahko dobiš naslednje podatke:

1. tehnične normative za urejanje bankin in vrste materialov, ki se uporabljajo

2. navodila za ravnanje z gradbenimi odpadki, ki vsebujejo bitumne in katrane

3. predpis, ki odreja vrsto del pregledniški službi (predvsem pregledi cest in čiščenje vozišča)

:rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!