Skoči na vsebino

Supermoto 2007


Nagaya

Priporočene objave

čestitke v imenu FAN CLUBA NASTRAN :OK: :yea1: bravo uroš!!! upamo da smo ti bili v veliko pomoč

dirka je bila za nas fenomenalna, boljše nebi moglo bit :kva2: nm je dogajal pa žagal.....

post-17716-1192454049_thumb.jpg post-17716-1192454688_thumb.jpg

naš tabor :yea1:

post-17716-1192455575_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če ma kdo poslikan ali še rajši vidim posnet moj padec (ki mislim da si za umetnosti in nevarnostni utis zasluži po pričanjih očevidcev in po mojih občutkih oceno 10.0 :rolleyes: ) ... seveda razred Skuter (belo-modri skuter in belo-modri kombinezon - #54) ??? bi lepo prosu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če ma kdo poslikan ali še rajši vidim posnet moj padec (ki mislim da si za umetnosti in nevarnostni utis zasluži po pričanjih očevidcev in po mojih občutkih oceno 10.0 :rolleyes: ) ... seveda razred Skuter (belo-modri skuter in belo-modri kombinezon - #54) ??? bi lepo prosu :)

bonzy jst mam tvoj posnetk

sam kako so zapeu u gume pa na prvo te dalo..pol sm prekinu ne vem zakaj sm teu posnet sam kako spelete parabolico usi 4je pa prekinu..ne vem a lahko dam tle gor?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so res tko nezanimive amaterske dirke da noben nč ne omen tega?

po mojem ne..

itak se pa udeležim drugo leto..

logatec bil fajn..sam mrzloooo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonzy jst mam tvoj posnetk

sam kako so zapeu u gume pa na prvo te dalo..pol sm prekinu ne vem zakaj sm teu posnet sam kako spelete parabolico usi 4je pa prekinu..ne vem a lahko dam tle gor?

lp

lahko daš kamorkoli hočeš, samo da se vid :) ... lahko pa postaš v skuterske dirke temo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa imam še nek slik pa posnetkou...tk da če keri rabi...cifra motorja..pa pogledam če mam pa prlepm al pa pošlem..drgač pa je blu kr precej padceu na celi tekmi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je šlo pa amaterjem? ce ma kdo vrstni red pa kako sliko :)

Tukaj imaš eno slike husqvarne smr, ta je bil prvi v kvalifikacijah in tudi prvo dirko je skozi vodil v razredu amaterji

http://www.email.si/apps/es_gallery/p.php?id=404094

mene pa zanima če ma kdo poslikan ali še rajši vidim posnet moj padec (ki mislim da si za umetnosti in nevarnostni utis zasluži po pričanjih očevidcev in po mojih občutkih oceno 10.0 :rolleyes: ) ... seveda razred Skuter (belo-modri skuter in belo-modri kombinezon - #54) ??? bi lepo prosu :)

Tisti padec se je zelo lepo videl iz tribun in res zgledal grdo, če si nisi nič naredil, si lahko res vesel. Verjetno pa te je zjutraj vse bolelo ko si vstal. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti padec se je zelo lepo videl iz tribun in res zgledal grdo, če si nisi nič naredil, si lahko res vesel. Verjetno pa te je zjutraj vse bolelo ko si vstal. .)

dobil sem zelo močen udarec v medenico, tko da je bla bl panika kako je z ledvico, ki je zelo blizu ... zvečer sem šel na urgenco slikat vse in pač dat celoten laboratorijski pregled skozi ... ugotovil so pač da mi ni nič da sem samo dobu močan udarec ... boli me ne več skorej :)

ja res mam srečo in zato tudi 3x trkam na les pa mojo glavo :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonzy jst mam tvoj posnetk

sam kako so zapeu u gume pa na prvo te dalo..pol sm prekinu ne vem zakaj sm teu posnet sam kako spelete parabolico usi 4je pa prekinu..ne vem a lahko dam tle gor?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil sem zelo močen udarec v medenico, tko da je bla bl panika kako je z ledvico, ki je zelo blizu ... zvečer sem šel na urgenco slikat vse in pač dat celoten laboratorijski pregled skozi ... ugotovil so pač da mi ni nič da sem samo dobu močan udarec ... boli me ne več skorej :)

ja res mam srečo in zato tudi 3x trkam na les pa mojo glavo :) ;)

Ene par slikc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YESSS TO MI DELI ... EJ a je to najbolša kvaliteta ... si to snemou z mobitelom al si posnel z digitalcom ... ??? dej če maš boljšo kvaliteto mi prosim zapečeš na CD pridem v maribor iskat če je treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bonzy, prekleto srečo si imel, res.... da ti "relativno" nič ni... grdo je izgledalo... :(

Ampak kot si rekel... konec dober, vse dobro... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YESSS TO MI DELI ... EJ a je to najbolša kvaliteta ... si to snemou z mobitelom al si posnel z digitalcom ... ??? dej če maš boljšo kvaliteto mi prosim zapečeš na CD pridem v maribor iskat če je treba

Žal nimam - predaleč blo vse skupaj...(digitalec)

Tu še nesreča supermoto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem zmagovalcem, še posebej pa državnim prvakom, v imenu Aprilia Racing Teama Slovenia iskrene čestitke za dosežene rezultate in pokazano znanje. :worship: BRAVO!!!

Upamo pa, da bo v prihodnje na SLO dirkah tudi kakšen off road vložek, da ne bodo fantje na tujih dirkah handikepirani, saj doma nimajo kje trenirati. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Državni prvak Uroš Nastran in podprvak Marko Škarja.

foto: Jani Giacomelli

post-76-1192514665_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kasti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upamo pa, da bo v prihodnje na SLO dirkah tudi kakšen off road vložek, da ne bodo fantje na tujih dirkah handikepirani, saj doma nimajo kje trenirati. :hmm:

pismo ej, to pa res. ko gledaš ves tist šoder okrog blagomix-a... si predstavljate: namesto proti ciljni ravnini piste skrene direktno med tribunami na offroad, tam kakšen skok, potem pa nazaj na asfalt :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!