Skoči na vsebino

Supermoto 2007


Nagaya

Priporočene objave

Fantje ta teden ko pride bomo v Krškem na racelandu.Šola SUPERMOTA iz Bolgarije.Če še koga zanima se mi lahko javi na moj E-mail. :eek:

ales@hlad96.com

info@hlad96.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne vem samo razmišlam,lahko bi se pobje ki želijo dirkat združli,pa nardil svoj pokal,mimo amzs,tko kot so Dolenjci pred leti na mobikrogu mel Cvičkov gas.Zdej ko so končno privatniki nardil stezo ki je idealna za supermoto v Krškem,pa da ne bom mogu uživat pa gledat teh pobov v živo,ma žalostno.....

Billy Kolk misliš, da košta ena dirka z najemom proge, zdravniško oskrbo, merjenjem časa, sodniki, off roadom...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Billy Kolk misliš, da košta ena dirka z najemom proge, zdravniško oskrbo, merjenjem časa, sodniki, off roadom...?

Bmk kolk košta,jest sem sam gledalc in bi rad dirke gledal,to kar pa je zej pr nas je pa en sam k....Mamo super voznike,pa Raceland po novem(praš ga kolk košta najem),pa da ne bom mogu videt tabolših ker se naša zveza ukvarja s svojimi glupostimi,pol pa tud ne vem zakaj kdo še sploh dirka v tej državi.

Sej tud v drugih motopanogah ni velik bolš(spidvej,motokros...)

Hvala bogu da obstaja motohappening na Grobniku,pa lahko od cajta do cajta vidmo kakšnega našga dirkača na delu,ki ga drgač ne bi.Na dirkah amzs-ja jih ponavad tko ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti misliš, da je kdo pripravljen žrtvovat nekaj svojga časa pa dnarja, da boš ti lahko gledal?

Misliš, da sponzorji kar čakajo, da bojo pokril dirke, da boš ti imel kej od tega?

Prijatelj vsi ti vozniki kolikor jih je, niso sposobni s štartninam pokrit svojih dirk, iz svojga žepa pa itak noben ne bo dal, tudi če ima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal,da organizatorji dirk v motokrosu,na koncu leta dobijo neke povrnjene stroške za organizacijo dirke.

Pa me zanima če to drži in od koga dobijo to povrnjeno.A mogoče kdo ve to? :hmm:

Aja pa Ninchha mail ti ne dela pa ti ne morem odgovort.Piši mi namoj pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš, da sponzorji kar čakajo, da bojo pokril dirke, da boš ti imel kej od tega?

Jest si pa upam trdit da sponzorji čakajo. Samo s temi stvarmi se folku bl ne da ukvarjat, zato pa je tako, kot je. Jih je pa tud nekej, k kr dobr cukajo eure na ta račun. Pr moto športu je bil denar je in bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN CELO BREZPLAČNO JE...če ni slučajno tiskarska napaka :D

Dejmo se zment pa nas pride 100. Ka se bojo čodl. :eek: :kva2: :lol1:

Popravljeno . Popravil Butnglavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

goldi sigurno ne bos sam,jest grem tut ,tko da sva ze dva pilota.a je varianta da me spotoma poberes kt sm mal poloman pa tezko vozm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bom tam... a mogoče kdo ve, koliko časa bo trajalo, pa če je treba kosilo s sabo prinesti?! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!