Skoči na vsebino

ODVZEM IZPITA


dejanc

Priporočene objave

naj pridejo domu, pa bom reku da sm ga v njivo zakopal pa bodo mogoč preoral vse pa mi ne bo treba men.

Jao, kera naivčina ...

sveta kmečka preproščina, to nas bo pokopalo ...

Popravljeno . Popravil mashina
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče nikogar ne zavaja... Če se poglobiš in spoznaš luknje zakona "ni treba" plačati...

Ste pač vsi naivni in ustrašljivi in plačate...

... potem ti pa čez dve let pošljejo z zamudnimi obrestmi sodbo v imenu ljudstva pred izvržbo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče nikogar ne zavaja... Če se poglobiš in spoznaš luknje zakona "ni treba" plačati...

Ste pač vsi naivni in ustrašljivi in plačate...

Nismo vsi najstniki, da ne bi rabili odgovarjati za svoje neumnosti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo.

Imam namrec eno vprasanje ki se nanasa na mojega kolega:

Trenutno kolega dela izpit za A kat. (neomenjeno - imama 28 let..izpit za B imama ze 7 let) ..ker se obcasno doma zapeljeje tudi kak krog z motorjem ..brez izpita (vcasih greva skupaj.. :unsure:.. jaz imam izpit)

Recimo ce ga slucajno policaji ustavijo brez izpita (A kat.)..ali mu lahko odzamejo tudi B kat? Ali samo placa kazen ter dobim prepoved A kat. za 6 mesecev..itd.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo zdaj? Ti ali kolega?

Za B ti ne bodo vzeli, dobo pa ''zamrznili'' pravico do polaganja za A. Pa malo finančno kazen bi naložili zraven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo zdaj? Ti ali kolega?

Za B ti ne bodo vzeli, dobo pa ''zamrznili'' pravico do polaganja za A. Pa malo finančno kazen bi naložili zraven...

Pa tista mala finančna kazen znaša 500 everčkov brez popusta pri plačilu v 12 dneh al kolk dni je že.

Drgač pa ko ti vzamejo kategorijo in dokler ne položiš novo izgubiš za tistega pol leta vse. Vključno s cpp - moped. No o tem ste že velik pisal. Če želiš duh po bencinu ti ostane za tisti čas samo to, da sprehajaš po vrtu kosilnico za dober zvok pa motorno žago toriraštrance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sm mlad pa butast bom tvegal in ga nebom vrnu. Fak of, sj sm si ga sam plaču

Prijatu se je šou pozanimat pa so mu rekli da ni nujno vrnit, vendar v evidenci ti piše da ti je bil izpit odvzet. Če je to še vedno tako, nisem 100%. Vendar če te dobijo brez veljavnega izpita, se ti slabo piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vengust ko so mene ustavli kot mladega voznika sem napihal 1.90, imel sem nehomologiran avto, neprivezan, brez vse dodatne opreme, gume hin, itd. sem dobil kar močan plačilni nalog ...

Po vseh info. ki sem jih iskal in izvedel, sem prišel do zaključka da enostavno ti "ni treba" plačati ...

Kaj kako zakaj do tega nebom javno a vrjemi ni treba plačati pa bo vse ok (neglede na status zaposlitev itd.)

aha če nimaš ravno zveze tam direktno pri kresalovi ali seveda če nimaš statusa Roma (da ne bom politično nekorekten :whistle: ) boš plačal ko žuti pred tem pa boš odsedel še kak uklonilni zapor. so malo večji frajerji poskušali se izognit pa so vsi sedeli in še plačali ker se ti uklonilni zapor ne šteje za odplačilo.

Nihče nikogar ne zavaja... Če se poglobiš in spoznaš luknje zakona "ni treba" plačati...

Ste pač vsi naivni in ustrašljivi in plačate...

sigurno si se tu pozanimal http://kzvd.si/ :slap::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tista mala finančna kazen znaša 500 everčkov brez popusta pri plačilu v 12 dneh al kolk dni je že.

Drgač pa ko ti vzamejo kategorijo in dokler ne položiš novo izgubiš za tistega pol leta vse. Vključno s cpp - moped. No o tem ste že velik pisal. Če želiš duh po bencinu ti ostane za tisti čas samo to, da sprehajaš po vrtu kosilnico za dober zvok pa motorno žago toriraštrance_25_naughty.gif

1000 je.. 500e če plačaš v tistem roku :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... potem ti pa čez dve let pošljejo z zamudnimi obrestmi sodbo v imenu ljudstva pred izvržbo

DURS ti da blokado na tvojo davčno številko ...... in če ne prej, se ti bodo obesili na dediščino ob zapuščinski razpravi- pravzaprav ti bodo zarubili ,ker ti ne bodo dovolili vpisa v zemljiško knjigo, dokler ne boš poravnal vseh obveznosti do države. to je že stara fora še iz časov obveznega prispevka za posočje,ko ljudje niso plačali posebnih položnic..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki mi povejte, men bodo izpit vzel, in kolkr vem ga morš pol poslat na občino al kakrkoli. Kaj pa če jaz tega ne naredim in ne pošljem ???? kaj mi pa pol lahko nardijo ?

Pa si prepričan,da je še vedno potrebno na občino nest izpit?

Jz sem imel lani mesec dni odvzema in sem sicer z zamudo,dobil domov pošto,da imam prepoved vožnje 30dni.Nič pa ni pisalo,da ga moram nazaj nest!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so ga tudi vzeli in to za 6 mescev vse kategorije.Ni terba nikamor nesti samo dopis dobiš iz upravne enote,da ti ne velja več od datuma do datuma.Najlepše pri vsej stvari pa je,da ko ponovno delaš izpit dobiš še enega,tako,da imam sedaj tistega ki sicer ne velja pri nas za tujino za vsak slučaj tanovga pa za doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DURS ti da blokado na tvojo davčno številko ...... in če ne prej, se ti bodo obesili na dediščino ob zapuščinski razpravi- pravzaprav ti bodo zarubili ,ker ti ne bodo dovolili vpisa v zemljiško knjigo, dokler ne boš poravnal vseh obveznosti do države. to je že stara fora še iz časov obveznega prispevka za posočje,ko ljudje niso plačali posebnih položnic..

Thumperworship.gif , za razlago. To se pravi, da če si jim dolžan 1k€ ti čez 40 let, ob predpostavki 5% inflaciji na letni ravni, z zamudnimi obrestmi vzamejotrance_19_hmm.gif ...eek.gif

eek.gif

eek.gif

eek.gif

trance_11_confused.gif ah, izračunajte sami, jast trance_19_hmm.gif , da sem se zmotil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumperworship.gif , za razlago. To se pravi, da če si jim dolžan 1k€ ti čez 40 let, ob predpostavki 5% inflaciji na letni ravni, z zamudnimi obrestmi vzamejotrance_19_hmm.gif ...eek.gif

eek.gif

eek.gif

eek.gif

trance_11_confused.gif ah, izračunajte sami, jast trance_19_hmm.gif , da sem se zmotil.

če si jim danes dolžen 1000€ boš čez 10 let dolžen vsaj 5000€. OK to ni izračunano ampak obresti DURS-a so slabše kot pri najhujših pobritih mišičnjakih :whistle:

kako gre to pribljižno:

1. dobiš kazen, ni važno 10 ali 10.000€

2. po preteku roka te pozovejo da plačaš

3. daj ti izvržbo - če imaš kaj denarja na računu ti tiso vzamejo. če ni dovolj in imaš plačo ali kakršne koli druge prihodke na bančni račun RAZEN socialne pomoči ali pomoči iz zavoda za zaposlovanje ti denar enostavno vzamejo iz računa+stroške izvržbe takoj ko imaš kaj gor nakazano.

4. če še nisi poravnal vsega in sploh če se delaš cool "jih ne jebem", dobiš poziv za uklonilni zapor in datum kdaj se moreš zglasiti v zaporu in koliko dni boš tam (cca 14 dni do meseca). z zaporom NE ODPLAČAŠ kazni, to teče naprej. znanec ni plačal radarja in je v cca 1-2 letih prišel do te faze ko bi moral čez 1 teden sedet potem pa je raje plačal.

5. tudi če si vse odsedel in ti še vedno nimajo kaj vzet ker nimaš nič premoženja čakajo na prvi dohodek, magari ko kaj deduješ po zapuščini.

6. če umreš srečen kako si jih nategnil in imajo tvoji svojci kaj za dedovat po tebi, morajo oni poravnat kar si dolžen šele potem lahko dedujejo.

ne ne, z davčno se ni za zajebavat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumperworship.gif , za razlago. To se pravi, da če si jim dolžan 1k€ ti čez 40 let, ob predpostavki 5% inflaciji na letni ravni, z zamudnimi obrestmi vzamejotrance_19_hmm.gif ...eek.gif

eek.gif

eek.gif

eek.gif

trance_11_confused.gif ah, izračunajte sami, jast trance_19_hmm.gif , da sem se zmotil.

ja, samo tukaj računajo sodne obtesti ( ne me za besedo lovit) ,ki so bile nekaj let nazaj ..vsaj tako slišal.. nekih 12 % ???

ja ,bajto ti itak ocenijo na 40 % cene na tržišču....pa tako da si jim ponavadi še nekaj dolžen ostal...:naughty: in preden to uštekaš se spet nabere...ja,ja....:whistle:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako gre to pribljižno:

1. dobiš kazen, ni važno 10 ali 10.000€

2. po preteku roka te pozovejo da plačaš

3. daj ti izvržbo - če imaš kaj denarja na računu ti tiso vzamejo. če ni dovolj in imaš plačo ali kakršne koli druge prihodke na bančni račun RAZEN socialne pomoči ali pomoči iz zavoda za zaposlovanje ti denar enostavno vzamejo iz računa+stroške izvržbe takoj ko imaš kaj gor nakazano.

4. če še nisi poravnal vsega in sploh če se delaš cool "jih ne jebem", dobiš poziv za uklonilni zapor in datum kdaj se moreš zglasiti v zaporu in koliko dni boš tam (cca 14 dni do meseca). z zaporom NE ODPLAČAŠ kazni, to teče naprej. znanec ni plačal radarja in je v cca 1-2 letih prišel do te faze ko bi moral čez 1 teden sedet potem pa je raje plačal.

5. tudi če si vse odsedel in ti še vedno nimajo kaj vzet ker nimaš nič premoženja čakajo na prvi dohodek, magari ko kaj deduješ po zapuščini.

6. če umreš srečen kako si jih nategnil in imajo tvoji svojci kaj za dedovat po tebi, morajo oni poravnat kar si dolžen šele potem lahko dedujejo.

ne ne, z davčno se ni za zajebavat

Porka-motorka, prmejdunej-zunej, porkaflek, da ne začnem slučajno latinščine. Mati država je za svoje finančno blagostanje ZELOOO dobro poskrbela. Če si dolžen boš dal - slej ko prej, če ne ti pa tvoji svojci. Država hoče in bo dobila! Ni spasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porka-motorka, prmejdunej-zunej, porkaflek, da ne začnem slučajno latinščine. Mati država je za svoje finančno blagostanje ZELOOO dobro poskrbela. Če si dolžen boš dal - slej ko prej, če ne ti pa tvoji svojci. Država hoče in bo dobila! Ni spasa.

na kratko .. posle jebanja... te še država pojebe ... tko je :grim

(to sm latinsko povedal)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kratko .. posle jebanja... te še država pojebe ... tko je grim.gif

(to sm latinsko povedal)

in to na prižnici eek.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si jim danes dolžen 1000€ boš čez 10 let dolžen vsaj 5000€. OK to ni izračunano ampak obresti DURS-a so slabše kot pri najhujših pobritih mišičnjakih :whistle:

Drus nabija obresti pri DDV za podjetja in pri dohodninah mogoče (nisem preverjal), ampak pri prometnem prekršku nisem pa še nikoli obresti plačal, pa sem plačeval z ohoho zamuuuudo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4. če še nisi poravnal vsega in sploh če se delaš cool "jih ne jebem", dobiš poziv za uklonilni zapor in datum kdaj se moreš zglasiti v zaporu in koliko dni boš tam (cca 14 dni do meseca). z zaporom NE ODPLAČAŠ kazni, to teče naprej. znanec ni plačal radarja in je v cca 1-2 letih prišel do te faze ko bi moral čez 1 teden sedet potem pa je raje plačal.

Jaz sem šel še dlje - nisem šel v zapor, ker me je zanimalo, kaj bo ... čez nekaj mesecev so me prišli domov iskat policaji ... najprej so bili čemerni ko kaki janševski motorist, pol, ko sem pa rekel "fantje, sej vem, zakaj ste tu, le ne vem, zakaj sta samo dva prišla ... ", so se nasmejali, mi dali podatke, ker sem medtem že položnico stran vrgel, in ko sem poravnal zadevo, sem jim po mailu poslal faksimile položnice in je bilo vse kul ... o obrestih ne duha, ne sluha, kazen je pa bila stara približno 3 leta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porka-motorka, prmejdunej-zunej, porkaflek, da ne začnem slučajno latinščine. Mati država je za svoje finančno blagostanje ZELOOO dobro poskrbela. Če si dolžen boš dal - slej ko prej, če ne ti pa tvoji svojci. Država hoče in bo dobila! Ni spasa.

In - a je s tem kaj narobe? Ko se rodimo, imamo vsi 0 ... potem je pa od nas odvisno, sčasoma.

In če se tvoji starši zadolžijo - to pa ne vem, kako je, ali moraš po njih dedovati, ali se lahko dediščini (tako plusu, kot minusu!, ki pa pride pogosto šele kasneje, ko se upniki premaknejo!!!!) odpoveš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!