Skoči na vsebino

ODVZEM IZPITA


dejanc

Priporočene objave

ja ne more ti dokazat ...ampak pravjo d gre tuki "kao" za zaupanje ... saj tko je blo enkrat po televiziji rečen .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je uradna oseba in se mu verjame..

Mogoče nepošteno, ampak jebiga, drugače ne gre.. Če bi se tu dvomilo v policistovo verodostojnost, bi se moralo dvomit še pri kupu drugih primerov, to pa enostavno ne bi šlo skozi, ker je skregano s samim namenom policije ter tem, da ima pač organ pregona večja pooblastila od navadnih smrtnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne morjo zraven v tist njegov merilnik enga ušivga digitalca namontirat, pa bi bil problem rešen? Sej sam toliko, da se približno vidi kje te je pritisnil in da je res tebe. Ma sej policaji so v splošnem vredu dečki, sam zdaj ko so višje vsote v igri pa tole "zaupanje" ni več tako zelo na visokem nivoju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se tu dvomilo v policistovo verodostojnost, bi se moralo dvomit še pri kupu drugih primerov, to pa enostavno ne bi šlo skozi, ker je skregano s samim namenom policije ter tem, da ima pač organ pregona večja pooblastila od navadnih smrtnikov.

Halo?!

Tudi policaji so 'navadni smrtniki'.

Tudi policaji ropajo banke.

Tudi policaji se ne držijo prometnih predpisov.

Tudi policaji vozijo pijani, povzročijo nesrečo in smrt štirih sopotnikov.

Policijsko 'verodostojnost' je treba vedno postavljati pod vprašaj in preverjati. Po moje je tudi nujno, da se ta 'verodostojnost' vedno podkrepi z materialnimi dokazi.

Vem vsaj za dva primera, ko je policaj hotel 'napizdit' voznika, da je le-ta naredil prekršek - eden sem bil sam. Ali se je policaj zmotil ali pa je 'pomota' bila namerna, ne vem. Vem samo, da sem bil tako šokiran, na koncu pa jezen, da sem se bil pripravljen z njim tudi stepst. Verjetno mi je že para šla ven iz ušes, pa je raje odnehal...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
sodni stroški stanejo dobrih 40€

Dopolnilo: :wacko:

Odolženec je dolžan po Zakonu o prekrških (ZP-1) plačati stroške postopka in sicer povprečnino, ki je odmerjena glede na

trajanje in zahtevnost postopka v skladu s Pravilnikom o stroških postopka o prekršku, po katerem se povrečnina določi

od 39,64 Eur do 475,71 Eur.

$$$$ :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Halo!

Potrebujem odgovor precej hitro.

Mladi voznik je nabral lansko leto tri pike na motorju 125ccm in letos je imel nesrečo z os. avtom brez alkohola (izlet s ceste brez večjih poškodb).Neizkušen, malo prehiter in še ovira na cesti.

Okrajna sodnica mu prisoli odvzem 2 meseca in 400€.

Pred nekaj dnevi pa iz Lj. dobi sklep o prenehanju vseh kategorij.

Ni se pritožil, ker ni računal z stalnim odvzemom.

Ne razumem, eni tako drugi tako.

Slišal sem da je možno točko ali dve dobit nazaj z opravljanjem tečaja varne vožnje!

Je pa tudi odvisen od vozniške kat.B v službi.

Bi kdo vedel kaj več o tem.

Hvala za hitre odgovore!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrajna sodnica mu prisoli odvzem 2 meseca in 400€.

Pred nekaj dnevi pa iz Lj. dobi sklep o prenehanju vseh kategorij.

Ni se pritožil, ker ni računal z stalnim odvzemom.

nej se pritoži pa zgovarja na sodnico ce mu je dala tako kazn nej bo taka kazn

sam a je polek denarne kazni dubu se kej pik to nisi nč omenju bi jih pa sigurn kej mogu

če jih je mislm da ni vec pomoči če jih je preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Halo!

Potrebujem odgovor precej hitro.

Mladi voznik je nabral lansko leto tri pike na motorju 125ccm in letos je imel nesrečo z os. avtom brez alkohola (izlet s ceste brez večjih poškodb).Neizkušen, malo prehiter in še ovira na cesti.

Okrajna sodnica mu prisoli odvzem 2 meseca in 400€.

Pred nekaj dnevi pa iz Lj. dobi sklep o prenehanju vseh kategorij.

Ni se pritožil, ker ni računal z stalnim odvzemom.

Ne razumem, eni tako drugi tako.

Slišal sem da je možno točko ali dve dobit nazaj z opravljanjem tečaja varne vožnje!

Je pa tudi odvisen od vozniške kat.B v službi.

Bi kdo vedel kaj več o tem.

Hvala za hitre odgovore!

Lp

Prenehanje vseh kategorij je verjetno za obdobje 2 mesecev ali kolko pač traja prepoved... vsaj tako jaz razumem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tečaja oziroma usposabljanja za varno vožnjo se MORA udeležiti voznik,ki je dosegel 13 kazenskih točk in ni presegel 18.Vsak tak voznik dobi tudi obvestilo iz Ljubljane in po opravljenem usposabljanju se mu iz evidence izbrišejo 4 kazenske točke.Kolikor mi je znano v Sloveniji takšne tečaje izvajajo le tri ali štiri avtošole,ki so na obvestilu iz Ljubljane tudi napisane.

Kako je z vozniki začetniki ne vem,jim pa vozniška preneha veljati,če dobijo več kot 7 pik.

Čim manj "pikic" vam želim.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

neki mi povejte, men bodo izpit vzel, in kolkr vem ga morš pol poslat na občino al kakrkoli. Kaj pa če jaz tega ne naredim in ne pošljem ???? kaj mi pa pol lahko nardijo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki mi povejte, men bodo izpit vzel, in kolkr vem ga morš pol poslat na občino al kakrkoli. Kaj pa če jaz tega ne naredim in ne pošljem ???? kaj mi pa pol lahko nardijo ?

Brke ti lahko pobrijejo. Če jih nimaš, se pa itak nimaš česa bat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki mi povejte, men bodo izpit vzel, in kolkr vem ga morš pol poslat na občino al kakrkoli. Kaj pa če jaz tega ne naredim in ne pošljem ???? kaj mi pa pol lahko nardijo ?

poklical te bojo iz obomčne policijske enote in te prosili če prineseš izpit.... če se pa furaš dalje pa naslednjič ko te ustavjo... ker itq ni veljavn od datuma pravnomočne sodbe

(loh maš srečo pa te ne preverjo, loh pa..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sm mlad pa butast bom tvegal in ga nebom vrnu. Fak of, sj sm si ga sam plaču

Ko te bodo dobili (lahko mi verjameš, da te bodo), boš šele videl kaj se pravi plačat.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sm mlad pa butast bom tvegal in ga nebom vrnu. Fak of, sj sm si ga sam plaču

Jao, ker škis ...

PS: če ne vrneš, pridejo na dom po dokument ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje sliko lahko vn strgaš.. ta je res tvoja in jo uporabiš za kakšen drug dokument ... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vengust ko so mene ustavli kot mladega voznika sem napihal 1.90, imel sem nehomologiran avto, neprivezan, brez vse dodatne opreme, gume hin, itd. sem dobil kar močan plačilni nalog ...

Po vseh info. ki sem jih iskal in izvedel, sem prišel do zaključka da enostavno ti "ni treba" plačati ...

Kaj kako zakaj do tega nebom javno a vrjemi ni treba plačati pa bo vse ok (neglede na status zaposlitev itd.)

Popravljeno . Popravil kiki89
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki mi povejte, men bodo izpit vzel, in kolkr vem ga morš pol poslat na občino al kakrkoli. Kaj pa če jaz tega ne naredim in ne pošljem ???? kaj mi pa pol lahko nardijo ?

Dobiš medaljo za hrabrost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vengust ko so mene ustavli kot mladega voznika sem napihal 1.90, imel sem nehomologiran avto, neprivezan, brez vse dodatne opreme, gume hin, itd. sem dobil kar močan plačilni nalog ...

Po vseh info. ki sem jih iskal in izvedel, sem prišel do zaključka da enostavno ti "ni treba" plačati ...

Kaj kako zakaj do tega nebom javno a vrjemi ni treba plačati pa bo vse ok (neglede na status zaposlitev itd.)

ne zavajaj ljudi...

kot študentu ki je prislužil kak cekin s študentskim delom, so mi s tekočega računa trgal vsak cent (takrat še vsak tolar), zravn še zaračunali vse transakcije in ostalo sranje... to so ble kazni lažje oblike, brez izpita sabo, neprivezan....

tut sam se zanašal na to d sm itq študent in mi ne morjo nič... pa nažalost ni tko... barabe dacarske use stirjajo vrjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ radar v naselju skor 60 preveč prpiču... Tako da tut če maš zarad tega problem gre

as polcaj...al pa maš fotra polcaja...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!