Skoči na vsebino

Piloti in "piloti"


tati

Priporočene objave

malo razdeljujem "tazaresne" teme.........

drage profesionalke in dragi profesionalci, kot pravi podnaslov free for all, catch as catch can.

ice

BTW: SF je postal lastnik FZ 6 (baje), od tam tudi to nadaljevanje

Evo še jest sm si enga rabljenga kupu...

Zdej me pa lahko spljuvajo vsi ko me poznajo

čestitam, :OK: :OK: sam baje si jo včasih kritiziral :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... motor zmeri pride na slab glas zarad voznikov... Kaj jest morem, če je blo najbolj tipično, da me je novopečeni lastnik prekrasnega fzja prehitu pol pa 100 metrov prej bremzu kot je blo treba sploh prvič pomislit da boš bremzo prijel... In pol se ti taki kljukci peljejo čez ovink tko, da ga vsaj 3x prelomijo. Kar je pa najhujš! Mulc skoz v ogledalo gleda kje si... Če si se mu prbližal... pa hoče s tabo dirkat... Pa tko al pa tko so lastniki teh motorjev u kurcu piloti... Upam, de ne bom še jest tak ratu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr neki, neka nova tema, če človeku čestitaš, mislim :grrr :grrr :grrr :grrr :headbang: :headbang:

prosim moderatorja, da vse to zbriše................ :eek: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bi spet čez mojo "ljubico" preveč pljuval. Nikol ne godrnja, nezahtevna za prehranjevanje, še žejna ni preveč, če le ni "prevroče". Ona je zadovoljna, če sem na njej, jaz pa še bolj. Jaz pa kot pilot na njej, nikoli nisem glih, včasih jo orenk, včas pa mal manj, pa se spet nič ne prtožuje. Zato lepo prosim mal spoštovanja. S piloti je pa tako kot z ženskami, vse so dobre, samo nekatere so boljše. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC nekdo si je drznil tole iz teme o fazerju premaknit sem ker sm omenil, da so lastniki tega mopeda najslabši vozniki... Imajo absoluten primat v neumni vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na FZ6 si itaq res kot pilot (kakšneka WW1 lovca), ker dobiš toliko vetra v faco, da te skoraj odpihne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr neki, neka nova tema, če človeku čestitaš, mislim :grrr :grrr :grrr :grrr :headbang: :headbang:

prosim moderatorja, da vse to zbriše................ :eek: :grim

ves madam in vsi ostali cestitk zeljni (dajajoci ali prejemajoci) tudi na to se nanasa ena dolocena tema v kategoriji motocikli.

visje.

se malo visje.

tam pod "pomembno".

:)

ce ne najdes: klik :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!