Skoči na vsebino

Obnasanje na cesti


dm

Priporočene objave

Vsem lep pozdrav!

Zanima me kako se ravnate v strnjeni ali stojeci koloni, na mejnem prehodu ali pred semaforjem. Ali je za motorista moralno prehitevati na omenjenih mestih.

Hvala za nasvete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aiii... moralno... moralno je tisto, kar tebi pase. Jaz osebno prehitevam tam kjer je varno najsi bo to zaradi ostalih vozil ali pa zaradi odsotnosti policistov.

Na meji smo ravno ta vikend doziveli, da nas je carinik naprej poklical, da smo sli cez brez cakanja v vrsti, ki ni bila ravno kratka.

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strnjeno ali stojeco kolono je prepovedano prehitevati. Zato ni moralno. Se pa izplaca.

Ce prehitevaš pred semaforjem ali na meji, delaj to po levi strani tiste kolone, ki jo prehitevaš. Izogibaj se prehitevanju po desni strani. Ce ti bo kdo pred nosom odprl desna vrata, boš sam kriv, ker bo oni vedno lahko rekel, da pricakuje, da voziš v skladu s predpisi, ki desnega prehitevanja ne dovoljujejo. V zacetku zakona o VVCP piše, da moramo voziti v skladu s predpisi in da zato pricakujemo, da tudi drugi vozijo v skladu s predpisi (nekaj v tem smislu).

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kolone povsod in zmeraj,ce se le da, prehitevam,vozim mimo ali se jih drugace znebim.imam moznosti,znanje,priloznosti in voljo.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjujem Ice-ovo izjavo. Samo na meji sva malo cakala tik pred kucico, drugace pa samo GGGGAAAAASSSSSAAAAAA. Tip ne jebe žive sile!!!

No ne tako hudo, ampak ni dosti od resnice

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ti pase svicat pod celado v koloni - potem lepo cakaj med razbeljeno plocevino.

Meni ni se nikoli kdo tezil ce sem prehizel kolono (npr: meja...). Vsasih te kasen ne spusti, ampak takega pocakas oz. ga dohitis in mu spustis eno brco v njegov velepomembni avto.

Kaj vse dela vrocina iz ljudi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav res skoda, da je zdaj samo se 3km ceste (beri: kolone) od konca avtoceste do Crnega kala. Ta vikend je bila fantasticna guzva in se vecji uzitek peljati se ob koloni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakso je bilo vprasanje? aja,moralno....ma do zame je,ker mi ni treba predolgo svicati na soncu.ti pa kakor hoces.shujsah lahko tudi na boljse/lepse nacine.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!