Skoči na vsebino

blokade


chris

Priporočene objave

hmm, pol bi jest lahko naredil izpit za do 25KW, kupil R6 in jo zablokiral za dve leti... S tem bi prihranil precej denarja. R1 pa raje ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

A ve mogoče kdo kako je sedaj s homologacijo motornih vozil? Preusmerili so me namreč v Koper k AVTOPLUS, češ da homologacije za motorna vozila delajo samo tam. :? Kdo ve kaj potrebuješ preden sploh greš v Koper, verjetno kakšen papir al še kej? In če kdo ve koliko to stane (homologacija)? LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ali kdo ve kaj povedati o možnosti blokiranja in seveda homologiranja motorja? Kawasakija ZRX 1200.

Se poigravam z mislijo, da je za moje potrebe 72KW čisto dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kaj povedati o možnosti blokiranja in seveda homologiranja motorja? Kawasakija ZRX 1200.

Se poigravam z mislijo, da je za moje potrebe 72KW čisto dovolj.

Nekje, sam ne vem v kateri temi je bil link do prodajalca blokad se mi zdi v Nemčiji, kjer je tudi razpredelnica o posameznih blokadah motorjev. Ti pa mora blokado vgradit pooblaščen serviser, ki ti izda papir, da greš pol na homologacijo. Vprašaj na Kawasaki servisu. Seveda se da blokirat na 72 kW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se splača??? Edino zaradi registracije. Znanec je blokiral CBR-ko 900, motor je veliko izgubil tudi v spodnjih obratih, vlekel neenakomerno, da ne omenjam gromozanske luknje v moči v srednjih obratih, za nameček mu pa še več žre (pri tem motorju so s plastičnim dušilnikom blokirane povezave med sesalnimi loputami in glavo motorja, posledica je vrtinčenje plinov in s tem eno samo sranje). Plus strošek blokade+montaže+homologacije+zajebancija z vsem+vožnja gor pa dol...

Mogoče homologiraš, takoj po tem pa pobereš ven... (pa upaš, da nihče ne opazi) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(pa upaš, da nihče ne opazi)

:hmm: otem bi mogu še mal razmislt, ker npr. če je prometna nesreča tut če nisi kriv pa če maš odstranjeno blokado, imaš pa samo izpit do 25kW, si avtomatsko kriv ti, ker si brez izpita... ampak no risk no fun :blush: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se splača??? Edino zaradi registracije. Znanec je blokiral CBR-ko 900, motor je veliko izgubil tudi v spodnjih obratih, vlekel neenakomerno, da ne omenjam gromozanske luknje v moči v srednjih obratih, za nameček mu pa še več žre (pri tem motorju so s plastičnim dušilnikom blokirane povezave med sesalnimi loputami in glavo motorja, posledica je vrtinčenje plinov in s tem eno samo sranje). Plus strošek blokade+montaže+homologacije+zajebancija z vsem+vožnja gor pa dol...

Mogoče homologiraš, takoj po tem pa pobereš ven... (pa upaš, da nihče ne opazi) :grim

Moj Gixxer 600 mi žre okrog 5litrov, največ je blo se mi zdi da 5.5L/100km.

S tem da ima dost navora... V klance mi vleče skor povsod v 6.

Ena primerjava... Tipo 1.9TD gre v en klanec v 2., 3. ne pospešuje več, tudi če 2. prbijem do rdečga - Suzuki gre v 5. komot, 6. ne pospešuje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa kj stanejo blokade in vgradnje le teh,pa homologacija?Samo okvirno!100€,200€...??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa kj stanejo blokade in vgradnje le teh,pa homologacija?Samo okvirno!100€,200€...??

Blokada 200€, vgradnja ene 100€(odvisno od motorja), homologacija je nekaj čez 100€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: otem bi mogu še mal razmislt, ker npr. če je prometna nesreča tut če nisi kriv pa če maš odstranjeno blokado, imaš pa samo izpit do 25kW, si avtomatsko kriv ti, ker si brez izpita... ampak no risk no fun :blush: :whistle:

O tem bi se blo treba pozanimat ja... Sam ponavad ni čist tko. Ponavadi pač plačaš kazen, kriv pa nisi, npr. če maš na avtu nehomologirana platišča, je kazen. Glede posegov v motor pa verjetno isto, ali pač ne? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja, Gebre, hvala! Se bom pozanimal, pa za informacijo tu napišem. Cena je po tem seznamu 75ojrotov. bomo videli, koliko je montaža in ostali stroški. Potem pa o tem sli se splača. Čao!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem bi se blo treba pozanimat ja... Sam ponavad ni čist tko. Ponavadi pač plačaš kazen, kriv pa nisi, npr. če maš na avtu nehomologirana platišča, je kazen. Glede posegov v motor pa verjetno isto, ali pač ne? :hmm:

še najmanjši problem je v izpitu... večji problem je, kaj zavarovalnica reče :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokada 200€, vgradnja ene 100€(odvisno od motorja), homologacija je nekaj čez 100€

Hvala.

Moj zaključek:bom šu raj narest predčasno A neomejeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja, Gebre, hvala! Se bom pozanimal, pa za informacijo tu napišem. Cena je po tem seznamu 75ojrotov. bomo videli, koliko je montaža in ostali stroški. Potem pa o tem sli se splača. Čao!

Če boš naroču preko Šternovega servisa računaj blokado 100€ več.

Hvala.

Moj zaključek:bom šu raj narest predčasno A neomejeno

predčasno A-neomejeno? Kaj si tu mislil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!