Skoči na vsebino

Beno Štern se poslavlja


gapi

Priporočene objave

Zakaj pa?

mogoče je najboljš njega vprašat?

Jst sicer že vem odgovor, ne vem pa, če je za javnost :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No situacija je taka ... v Sloveniji smo/ste bomo/boste doživel še en šok!

Beno Štern se poslavlja od dirk in ne bo več dirkal, te govorice so bile že pred sezono 2006, ki jih je Beno zanikal stem ko smo ga videli na sestanku dirkačev v AMD Domžalah, in v sezoni 2006 osvojil naslov Državnega prvaka ter naslov Evropskega prvaka! Pred letošnjo 2007 sezono se so ponovno pojavile govorice da se Beno poslavlja od dirk, večina nas ni vrjela, ker je Beno tudi na podelitvi nagrad za sezono 2006 na AMZSju povedal da ga v DP ne bo več in da bo vrjetno vozil Svetovno in Evropsko prvenstvo, vendar včeraj na sestanku dirkačev v AMD Domžale nam je Peter Verbič potrdil novico da Benota v sezoni 2007 ne bomo več videvati na dirkah in v dirkaškem kombinezonu!

Nekatere govorice so da naj bi bil problem predvsem v financah (premalo sponzorjev, stroški pa se večajo kot gobe po dežju) nekatere govorice pa so da nima več motivacije saj je v motošportu zelo dolgo, pa vseeno mu ostane edina neosvojena lovorika in to je Svetovno prvenstvo, kar bi mu lahko bilo v veliko motivacijo, glede na njegove prejšnje lovorike, ki jih je osvajal brez večjega problema!

Žalostno je dejstvo da bi Beno s svojim znanjem in s svojimi uspehi lahko brezkompromisno uspel v tujini, tako v SP kot EP kar je že dokazal, za DP ni vredno izgubljat besed! Krivde pa nihče noče prevzeti, zakaj dirkaču ki je osvojil toliko lovorik in ki se je že neštetokrat dokazal, da neglede na panogo (CHD, Skuter, Supermoto, Cross) je lahko najboljši in zakaj mu ni ponujena potrebna pomoč! Na krivca javno ne bi s prstom kazal, jih je pa sigurno več, pravtako negativnih dejavnikov, lahko pa rečem da nam je večini vsaj delno jasno na koga mislim!

Žalostno, ampak resnično, ne bi pa škodilo, če bi se vedel točen razlog zakaj se Beno poslavlja! Vsaj kakšna motorevija bi lahko z njim naredila kratek in jedrnat intervju!

Ostaja pa upanje da se poslavlja začasno!

Lp, Boris

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti iskereno povem, sem kot dirkač pričakoval da bo Štern zadnji ki bo tko na vrhuncu zakluču svojo kariero ... ni pa treba it v skrajne meje da je mišljen šok kot da se vas polovica ne bo mogla več pobrat ;)

tle na forumu vidm da se samo hod iz ene v drugo skrajnost ... mi je že žou sm krkol zinu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cel SHIT in ŠMORN.......a zdej bojo pa proge v sloveniji pa dirkačov ne bo al kako.....sej nikol ni prov in zdi se mi da še tiste dirke ki bojo bojo z pol manj publike......

post-1747-1172602177_thumb.jpg

post-1747-1172602205_thumb.jpg

post-1747-1172602248_thumb.jpg

post-1747-1172602270_thumb.jpg

post-1747-1172602301_thumb.jpg

post-1747-1172602325_thumb.jpg

post-1747-1172602353_thumb.jpg

post-1747-1172602379_thumb.jpg

post-1747-1172602405_thumb.jpg

post-1747-1172602763_thumb.jpg

post-1747-1172602797_thumb.jpg

post-1747-1172602827_thumb.jpg

post-1747-1172602851_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stric pravi da je že čas da gremo Šterni v pokoj, oba skupaj imava že preko 30 dirkaških sezon .) !

No, saj ni vse tako hudo. Beno ostaja v tem čudovitem športu kot trener in bo svoje bogato znanje delil med mlade nadarjene pilote :OK: , jaz pa tud z veseljem sfriziram kakšno mašinco :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da je beno v svoji dobi dirkanja dosegu prakticno vse. 30 dirkaskih sezon so najbrz sanje marsikoga od nas, o stanju slovenskega motosporta pa nebi zgublov besed ker je nesmiselno :BUA: . Po eni strani je skoda da je nehu na vrhuncu, po drugi pa je najleps nehat ravno takrat ko si dobr.

Skratka... vsa cast vsem ki ste mu na kakrsn kol nacin omogocali to da je prsu tako dalec :worship: pa srecno se naprej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam škoda ga je k je biu res dobr :cry: za koga bom pa zdej naviju :P :P

Za Mihelčiča al pa Nastrana, logiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 dirkaskih sezon so najbrz sanje marsikoga od nas,

To je 30 let ;) Beno jih še nima tolk. Ata BINCA je mislu skupaj on in Beno jih imata 30 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

binca, a boste slučajno zibal doma? :D

čestitke za nazaj in srečno naprej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem že pred 13 leti .) , Beno pa tudi nima v prvem planu :closedeyes: (vsaj kolkr sem jest seznanjen :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vsakega mladega in perspekztivnega je škoda da zaključi svojo športno pot v sloveniji je pač tako da nimamo dirkalnih stez, pokroviteljev imamo pa veliko dobro plačlanih funkcionarjev ki pa nažalost nemorejo dirkačem nič pomagat .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem, predvsem škoda. Beno je pravi virtuoz na motorju. Ko sem prvič gledala supermoto diko v Logatcu, sem spraševala, zakaj vsi ostali ne zvozijo tak fino ovinka.

"Tale fant gre tak hitro, pa glej, čisto izi je..." :blush:

Beno, Binca in vsi ostali Šternovi... želim vam veliko uspeha v vaši nadaljni življenjski poti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!