Skoči na vsebino

V Nemčiji aretirali Ghost riderja


Ganges

Priporočene objave

jas sem slišal,da naj bi se ghostrider pred kratkim ubil z motorom!!! :cry: samo neverjamem!! kaj pa vi mislite,je kateri slišal kaj podobnega?? :hmm: LP GHOSTRIDER :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem slišal,da naj bi se ghostrider pred kratkim ubil z motorom!!! :cry: samo neverjamem!! kaj pa vi mislite,je kateri slišal kaj podobnega?? :hmm: LP GHOSTRIDER :worship: :worship: :worship:

Verjetno misliš Black Prince-a...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem slišal,da naj bi se ghostrider pred kratkim ubil z motorom!!! :cry: samo neverjamem!! kaj pa vi mislite,je kateri slišal kaj podobnega?? :hmm: LP GHOSTRIDER :worship: :worship: :worship:

Jap bo že držalo. Skupaj z Merlin Monroe sta hitela na koncert Elvisa in jima je nenadoma Hendrix padel pod kolo, porinil pa ga je Hitler.

Na pogrebu so paparazi ujeli celo Morisona, truplo Merlinke pa je skrivnostno izginilo in pojavil se je sum, da v krsti sploh ni Ghost Rider ampak nekdo drug. Človek se je odločil živeti življenje navadnega smrtnika in je bila nesreča zgolj zrežirana sedaj pa ga je pod okrilje vzela organizacija za zaščito prič....in vsi nastopajoči so na eksotičnem otoku nekje v mikroneziji in le kadar koga popade domotožje in obišče svojo mamo nastane vihar v rumenem tisku.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil nekaj časa izvirn zdj pa niti ne več tako. kok lahk veš če je sploh en ghost rider, pa ne mislim zdj imitatorjev, ampak če hočeš met tak motor porihtan in vso opremo ipd. morš met že pol moštva za sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap bo že držalo. Skupaj z Merlin Monroe sta hitela na koncert Elvisa in jima je nenadoma Hendrix padel pod kolo, porinil pa ga je Hitler.

Na pogrebu so paparazi ujeli celo Morisona, truplo Merlinke pa je skrivnostno izginilo in pojavil se je sum, da v krsti sploh ni Ghost Rider ampak nekdo drug. Človek se je odločil živeti življenje navadnega smrtnika in je bila nesreča zgolj zrežirana sedaj pa ga je pod okrilje vzela organizacija za zaščito prič....in vsi nastopajoči so na eksotičnem otoku nekje v mikroneziji in le kadar koga popade domotožje in obišče svojo mamo nastane vihar v rumenem tisku.

lina to pa je že teorija zarote, pa sem mislil da ti edina ne padaš na to :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil nekaj časa izvirn zdj pa niti ne več tako. kok lahk veš če je sploh en ghost rider, pa ne mislim zdj imitatorjev, ampak če hočeš met tak motor porihtan in vso opremo ipd. morš met že pol moštva za sabo.

ja baje da mu auspuhe nekje v Sloveniji delajo pa predne fedre tut ... pa za kapice od ventilčkov sem slišal, da so italjanska tehnologija ... pa vem tut da mu Stari Faker dobavlja karbonske kvihte za feltne centrirat ...

aja, kombinezon pa ma od Imoba .... čelada pa je baje, če dol barvo sčohaš, original Elan ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vejo kdo je Ghostrider?

Ja pa kaj še. Evo del članka Superbike magazina....

...even Goggle knows he is in fact Patrick Furstenhoff, minor league stunt rider and now major league cheesy DVD producer....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima gdaj pride njegov novi filmček. Mislim da je to že peti, če se ne motim. Neki sm že gledu triler na youtube.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam doma ene dva njegova filmčka (zdej prihaja že 5 del ja) in se vidi, da je ene par scen zaigranih...

čedaljebolj se mi zdi, da je to samo en kaskader in so filmi enostavno posneti, ker po toliko časa bi ga že mogl dobit, sej ma uradno www stran in nevem kaj še. pa tud ekipa seveda je, ni človek sam...tko da...je za premislit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In spet si ga bo kakšna četrtina "motoristične" populacije drkalo na njegov video.

Bah, zadeva je prav dolgočasna.

Skuteraška populacija pa bo tako ali tako doživljala multiple orgazme in verjela, da bodo pa oni takoj ko se vsedejo na nekaj z več kot 500ccm počeli prav to.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In spet si ga bo kakšna četrtina "motoristične" populacije drkalo na njegov video.

Bah, zadeva je prav dolgočasna.

Skuteraška populacija pa bo tako ali tako doživljala multiple orgazme in verjela, da bodo pa oni takoj ko se vsedejo na nekaj z več kot 500ccm počeli prav to.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima gdaj pride njegov novi filmček. Mislim da je to že peti, če se ne motim. Neki sm že gledu triler na youtube.

Ghost Rider 5 Back to basics je že zunaj,izšel pa je začetek februarja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Levanke Rukič i Desanke Šakič že skačejo od veselja. V tem kontekstu bo nekaterim končno uspel "threesome" :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghost Rider 5 Back to basics je že zunaj,izšel pa je začetek februarja :)

Ja innnnnnn.........sicer pa veselo onani-onana...... :headbang: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ghost Rider 5 Back to basics je že zunaj,izšel pa je začetek februarja :)

Ja kje si pa to najdu? :?

A maš točen ime file-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to sploh ni busa ampak gsx-r

Al GR nima samo buse, vozi tud gsx-r, mam movie doma k z gsx-r šopa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In spet si ga bo kakšna četrtina "motoristične" populacije drkalo na njegov video.

Bah, zadeva je prav dolgočasna.

Skuteraška populacija pa bo tako ali tako doživljala multiple orgazme in verjela, da bodo pa oni takoj ko se vsedejo na nekaj z več kot 500ccm počeli prav to.

:fredy: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!