Skoči na vsebino

V Nemčiji aretirali Ghost riderja


Ganges

Priporočene objave

Torej ni umrl kot so mnogi predvideval, al je to njegov "dvojnik".

To je on, tudi na njegovi uradni spletni strani piše da to ni res kar se je govorilo po mnogih forumih da je umrl

car je :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu lahko pošljem prazen DVD-cd da mi ga prepeče, ker meni to ne bo uspelo (premalo prostora) :closedeyes: .?

Jst mam dvdrip, lahko posnamem, pa se nekje dobimo :whistle:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In spet si ga bo kakšna četrtina "motoristične" populacije drkalo na njegov video.

Bah, zadeva je prav dolgočasna.

Skuteraška populacija pa bo tako ali tako doživljala multiple orgazme in verjela, da bodo pa oni takoj ko se vsedejo na nekaj z več kot 500ccm počeli prav to.

eni na njegov video,drugi na uporabljene gate sosedove Francke!!! pač vsak ma svoje veselje.... :D

jaz si bom filmček pogledo,če bom pa drkav zravn,pa še ne vem :)

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko si pa ti star ? 5, 6 let ?

ti beseda "slovnica" kaj pomeni ?

ce ze, s katerim predvajalnikom se da odpreti, ne iz kermu ali kaj ze pisunis. pisi kao sto govoris ni misljeno na slang vsakega kvarta tvoje vasi.

ne bi rad ugibal ali insinuiral dolocene sklepe, do katerih lahko clovek po branju tvojega zmazka pride, ampak se poraja (hudobna) misel, da solo videvas bolj od zunaj in se to od dalec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko si pa ti star ? 5, 6 let ?

ti beseda "slovnica" kaj pomeni ?

ce ze, s katerim predvajalnikom se da odpreti, ne iz kermu ali kaj ze pisunis. pisi kao sto govoris ni misljeno na slang vsakega kvarta tvoje vasi.

ne bi rad ugibal ali insinuiral dolocene sklepe, do katerih lahko clovek po branju tvojega zmazka pride, ampak se poraja (hudobna) misel, da solo videvas bolj od zunaj in se to od dalec.

jao v kero stvar se folk zapič :headbang: k da zdj zarad tega iz al pa s noben ne bo vedu kva mislm :wacko: ne vem no mal druge poglej kko eni pišejo ne pa men tle zarad ene kurčeve črke pametovat...šolo pa kr pogosto videvam ja in to od znotraj ;)

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

mogoce, samo mogoce, dopuscam moznost, da tale forum prebira se kdo drugi kot 14-letna mularija s strojne/elektro/podobno nivojsko ustrojene sole in niso vsi iz ljubljane in/ali fuzin. mogoce bo sedaj bolj jasno zakaj je nek skupni jezik. ce ne, vprasaj koga od ucnega sestava v tvoji soli, da ti razlozi namembnost slovnice.

slovenscina le ni madzarscina. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

mogoce, samo mogoce, dopuscam moznost, da tale forum prebira se kdo drugi kot 14-letna mularija s strojne/elektro/podobno nivojsko ustrojene sole in niso vsi iz ljubljane in/ali fuzin. mogoce bo sedaj bolj jasno zakaj je nek skupni jezik. ce ne, vprasaj koga od ucnega sestava v tvoji soli, da ti razlozi namembnost slovnice.

slovenscina le ni madzarscina. :krneki:

ne trudi se, saj nima pojma o čem govoriš, nima smisla :P

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice: kaj ko bi mu ti odgovoril v "svojem" jeziku.

Sicer pa če je kdo dobre volje se priporočam za CD/DVD. Pivo in prazen medij seveda dobi nekje v LJ,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa sam zanima iz kermu pradvajalnikom to predvajate, ker men noče predvajat :hmm:

S Deamon Toolsom se naredi mount image. Potem pa samo Windows media player in stvar dela.

Če pa kdo ne zna s deamonom odpret pa nj sporoči!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi GR5 na DVD-ju ga lahko dobi pri meni v LJ, seveda brezplačno (tel. št. je v profilu) :winkiss:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi GR5 na DVD-ju ga lahko dobi pri meni v LJ, seveda brezplačno (tel. št. je v profilu) :winkiss:

Po pošti bi šlo? :blush:

Popravljeno . Popravil gregor46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste vidl s kiro gumo vozi, Dunlop Qualifer.

ja, ampak kaj v enem delu ostane od nje :eek: :eek: :eek:

pa datoteko :wacko:

daemon tools, mount image.....z programom power iso ne bo šlo, ker ne odpira večjih datotek od 4gb

Če kdo rabi GR5 na DVD-ju ga lahko dobi pri meni v LJ, seveda brezplačno (tel. št. je v profilu) :winkiss:

ej shark, a tebi odpre vse tiste filmčke ki so v bonus sekciji, meni samo trije delajo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pošti bi šlo? :blush:

Lahko, sporoči mi naslov na ZS ;)

ej shark, a tebi odpre vse tiste filmčke ki so v bonus sekciji, meni samo trije delajo :hmm:

Hmm.... jaz nimam iste verzije, imam DVD-rip (brez bonus materijala...)... bom scukal še tole verzijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste še za kakšen torrent, ker tega enostavno ne morem odpreti? Daemon tools bla bla bla ko pride do media playerja ali kateregakoli programa se mi resetira računalnik :) Veste še za kak torrent, da pogledam tega ghost riderja back to basics?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

mogoce, samo mogoce, dopuscam moznost, da tale forum prebira se kdo drugi kot 14-letna mularija s strojne/elektro/podobno nivojsko ustrojene sole in niso vsi iz ljubljane in/ali fuzin. mogoce bo sedaj bolj jasno zakaj je nek skupni jezik. ce ne, vprasaj koga od ucnega sestava v tvoji soli, da ti razlozi namembnost slovnice.

slovenscina le ni madzarscina. :krneki:

Če že govoriš o nekih skupnih jezikih in merilih za njih, se jih lahko tudi sam držiš.

Saj veš, velika začetnica s piko ali mala začetnica BREZ pike.

P.S.: Si manjkal na svoji elitni gimnaziji, ko ste to jemali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste še za kakšen torrent, ker tega enostavno ne morem odpreti? Daemon tools bla bla bla ko pride do media playerja ali kateregakoli programa se mi resetira računalnik :) Veste še za kak torrent, da pogledam tega ghost riderja back to basics?

img mountaš z daemon tools, pol pa odpreš z dvd predvajalnikom, recimo avs dvd player.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste še za kakšen torrent, ker tega enostavno ne morem odpreti? Daemon tools bla bla bla ko pride do media playerja ali kateregakoli programa se mi resetira računalnik :) Veste še za kak torrent, da pogledam tega ghost riderja back to basics?

Malo poglej TUKAJ

Jaz osebno sm zdownloadu dva filmčka zato ker ni v vseh celoten Bonus section, tako, da bodi pozoren da je velikost 4,41Gb+.

Popravljeno . Popravil luka_199
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!