Skoči na vsebino

V Nemčiji aretirali Ghost riderja


Ganges

Priporočene objave

S Deamon Toolsom se naredi mount image. Potem pa samo Windows media player in stvar dela.

Če pa kdo ne zna s deamonom odpret pa nj sporoči!

daemon tools, mount image.....z programom power iso ne bo šlo, ker ne odpira večjih datotek od 4gb

no pa sm le dobu ene par pametnih odgovorov :) je še usaj nekej takih k razumejo moj "drugačen" jezik kokr prav ice :D

drugač pa dol iz takimi glupimi moderatorji kokr je ice :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

mogoce, samo mogoce, dopuscam moznost, da tale forum prebira se kdo drugi kot 14-letna mularija s strojne/elektro/podobno nivojsko ustrojene sole in niso vsi iz ljubljane in/ali fuzin. mogoce bo sedaj bolj jasno zakaj je nek skupni jezik. ce ne, vprasaj koga od ucnega sestava v tvoji soli, da ti razlozi namembnost slovnice.

slovenscina le ni madzarscina. :krneki:

Leiga človek pa ti nisi normaln. A se ti sploh zavedaš koliko ljudi si užalil z tem tvojim "...mularija s strojne/elektro/podobno nivojsko ustrojene sole in niso vsi iz ljubljane in/ali fuzin..." Jaz sem hodil na srednjo elektro, a sedaj pa neznam pisat al kaj? Maš srečo, da serješ po internetu, če bi mi to rekel kje na ulici bi ti prilimal eno vzgojno, da nebi bil sposobn več (slovnično pravilno) povedat kdo te je! Sram te bodi, boš se ti delal norca iz ljudi!

edit: se opravičujem ostalim za :topic:

Popravljeno . Popravil gusti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem te stroke, ampak malo je pa le treba paziti, da se vsaj trudimo pisati nekako pravilno... Poglej za primer: eden s Prekmurja bo pisal v svojem dialektu, kakšen Bric ne vem, če ga bo razumel...

Sploh pa, če bomo tako srali drug po drugem, kaj bo nastalo iz nekoč uglednega foruma? Zadnje leto-dve postaja stvar že podn, tako se pljuva na njem.

Kar pa se tiče Ghost riderja,- o njem kroži malo morje govoric. Po enih virih (DSF) naj bi bil žrtev prometne nesreče, po drugih je aretiran... Kakorkoli že, vedno se bodo našli posnemovalci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem te stroke, ampak malo je pa le treba paziti, da se vsaj trudimo pisati nekako pravilno... Poglej za primer: eden s Prekmurja bo pisal v svojem dialektu, kakšen Bric ne vem, če ga bo razumel...

Sploh pa, če bomo tako srali drug po drugem, kaj bo nastalo iz nekoč uglednega foruma? Zadnje leto-dve postaja stvar že podn, tako se pljuva na njem.

Kar pa se tiče Ghost riderja,- o njem kroži malo morje govoric. Po enih virih (DSF) naj bi bil žrtev prometne nesreče, po drugih je aretiran... Kakorkoli že, vedno se bodo našli posnemovalci...

Čaki pa on je men začeu težit sam zarad tega k sm dau namest S IZ, ni blo nobenga narečja da kdo nebi razumeu .) a ni čudn da so usi drugi razumel kaj sm mislu, on pa ne...mugoče je sam on tok neumn :) sam nebi smeu bit ker on je kao iz neke visoke šole, da žal druge šole elektro, strojna itd. :D

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki pa on je men začeu težit sam zarad tega k sm dau namest S IZ, ni blo nobenga narečja da kdo nebi razumeu .) a ni čudn da so usi drugi razumel kaj sm mislu, on pa ne...mugoče je sam on tok neumn :) sam nebi smeu bit ker on je kao iz neke visoke šole, da žal druge šole elektro, strojna itd. :D

Ja ej pa sj č jest, teb tut tko kj pol napišm je pa, pol čist kr neki ful, neznanga in se un tam nima nč kj dost za usajat kr je kr neki zato. Pa tut č mu ni kj jasn te pa tu š zmeri loh, mal kej upraša a ne ne, pa da se pol tko iz strojne alpa iz kere druge k šola pa pr tmu res bene veze, ane d res nima. Jes ti dam čis prou, pa tut ni nč u narečju. neumn...

Ane d res?!

Auuuuu :headbang:

Neumn se piše neumen. :evilgrin: Sori :topic:

rrrr

Popravljeno . Popravil rrrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ej pa sj č jest, teb tut tko kj pol napišm je pa, pol čist kr neki ful, neznanga in se un tam nima nč kj dost za usajat kr je kr neki zato. Pa tut č mu ni kj jasn te pa tu š zmeri loh, mal kej upraša a ne ne, pa da se pol tko iz strojne alpa iz kere druge k šola pa pr tmu res bene veze, ane d res nima. Jes ti dam čis prou, pa tut ni nč u narečju. neumn...

Ane d res?!

Auuuuu :headbang:

Neumn se piše neumen. :evilgrin: Sori :topic:

rrrr

ja jst zdj ne vem kerga ti oponašaš...edin če si res nepismen :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja... Je lepo, ker je svet okrogel. :)

rrrr

Če bi rekel da je ploščat, bi te sežgali na grmadi. :naughty:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi rekel da je ploščat, bi te sežgali na grmadi. :naughty:

Pa nisem. :whistle:

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak nekateri bi se res lahko navadili malo lepše pisat.. Saj razumem, da se na msnju, preko smsov, chatov, ipd. navadno uporablja malo manj slovnični jezik, ampak na enem resnem forumu pa ni tako težko napisat kaj tudi lepo po slovensko..

In konec koncev tudi ne škodi, če se človek kdaj posluži pravilne slovenščine.. Sem se tudi jaz že vprašal, če določena mladina sploh pozna osnove slovnice. In ja, z vsem spoštovanjem do poklicnih šol, ostaja dejstvo, da tja gor lahko pride praktično vsak in da je zahtevnost na eni triletni šoli (vsaj kar se tiče splošnih predmetov) občutno manjša kot npr. na gim ali kakšni drugi srednji. S tem nikakor ne podcenjujem nobenega, ki hodi na tako šolo, še manj trdim, da te osebe ne poznajo slovnice in ne znajo govorit, ampak če pa iz populacije potegneš slovnično in funkcionalno nepismene osebke, se pa velikokrat zgodi, da imajo le ti samo osnovno šolo, ali pa komaj oz. sploh ne končano poklicno. Žal je tako. Brez zamere.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah dej ne mislm se kregat .)

ower and out

No, potlej pa najprej preberi pravila tega foruma, da si ne boš domišljal, da lahko serješ kot po domačem dvorišču!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dost dolgočasen movie... :zzz:

ah, sploh ne, dost manj kot prejšnji (oz. tokrat samo na trenutke)

Lepo da so na koncu filma pokazali tudi kaj se lahko zgodi pri takih preseravanjih.

Prva stvar je bila policijski avto ki je zapeljal čelno v njega, druga pa (semizdi da) tovornjak iz njegove leve, ki mu je isto zaprl pot, da je moral zaviti desno in jahati robnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, sploh ne, dost manj kot prejšnji (oz. tokrat samo na trenutke)

Lepo da so na koncu filma pokazali tudi kaj se lahko zgodi pri takih preseravanjih.

Prva stvar je bila policijski avto ki je zapeljal čelno v njega, druga pa (semizdi da) tovornjak iz njegove leve, ki mu je isto zaprl pot, da je moral zaviti desno in jahati robnike.

Se strinjam :hmm: :trance_33_sleep: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!