Skoči na vsebino

Srečanje moto sekcije KELTI


šokac

Priporočene objave

Šokac , a je to na onem ovinku s katerega te lahko v Muro vrže če preveč priletiš iz Zuker špica ?! Tako so eni strici pripovedovali da se je to že dogajalo ! :hmm:

bolj kot grad na Tratah je meni pri srcu mlin na Tratah ! :OK: legende slo punka ! Center Za Dehumanizacijo ! :yea1: da o piknik placu na Houknu sploh ne debatiram !

kdo bo tebe ljubil slovenske gorice ! :whistle:

ker ne grem v Berlin, bi se znalo zgodit da se pridem v Muro namakat ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemu datume :cry: :headbang: :headbang: :headbang:

Places to see, people to go. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Places to see, people to go. :slap:

Jani to eat, beer to drink... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Šokac , a je to na onem ovinku s katerega te lahko v Muro vrže če preveč priletiš iz Zuker špica ?! Tako so eni strici pripovedovali da se je to že dogajalo ! :hmm:

bolj kot grad na Tratah je meni pri srcu mlin na Tratah ! :OK: legende slo punka ! Center Za Dehumanizacijo ! :yea1: da o piknik placu na Houknu sploh ne debatiram !

kdo bo tebe ljubil slovenske gorice ! :whistle:

ker ne grem v Berlin, bi se znalo zgodit da se pridem v Muro namakat ! :P

Eeeeee, Rudi, pa ti obvladaš te naše kraje. Točno tako kot pišeš. Ja v tistem ovinku. Samo v Muro te lahko vrže, če priletiš prehitro iz smeri Šentilja proti Cuker Špicu. So že avti leteli čez tisti Titov spominski park, direkcione v Muro. Kaki mopek pa se je že ustavil na tistem travniku pred Muro.

Ja v tistem mlinu na Tratah so se baje dogajala čuda. Hedl, pa še sedaj organizira, če ima le čas kaki piknik na Houkno.

Legenda, ki jo širijo domačini, naši starši in stari starši pravi: (Moja mati me je večkrat vprašala, če je to res in, če sem bil takrat zraven. Foter pa je samo poželjivo gledal kaj bom odgovoril. :D )

Nekega zimskega sobotnega večera, pred davnimi leti, ko so se pisala začetna gospodova 80. leta prejšnjega stoletja, ko je zunaj bril mraz, muzika in pir pa bi naj naredila svoje, bi naj domače in tuje brhke dekline namazale pubece z medom po njihovih golih telesih. Ta kombinacija bi naj pregnala vsaki prehlad.

Če pa je od tega kaj res, pa pri moji amen duši ne vem nič. O:-) In, če je kaj res, pomeni, da so se takrat znali dobro igrati in skrbeti za svoje zdravje.

Pozabil sem povedati, da bojo v soboto špilali neki ansambli s čudnimi imeni. :D

1. Domača skupina: Dr. Zero

2. skupina Podžlejbn,

3. skupina Stranci,

in skupina Muškat Hamburg.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac ne pozabite naročit sončne žarke....da še žabarje zvlečemo malo na toti naš ek :)

Klimbroid, pa brez izgovorov prosim :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhaa ! Dr. Zero & Muškat Hamburg ! :worship: pravi punknroll !!! hja, na Mušakate še zna prit njihov navijač Špilferderber ! ha ?

odlično zastavljeno ! pridem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej super fajn, Rokovnjači ravno ta termin planiramo strokovno vikend ekskurzijo v ravno te kraje. Obeta se nam pestro kampiranje! :OK:

namestil se bomo v Lendavi, tko da bo mal predalec za uletit na pivo, mogoce vas pridemo obiskat v nedeljo (na poti domov), k boste pospravljal in imel sokce po sindikalnih cenah!? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namestil se bomo v Lendavi, tko da bo mal predalec za uletit na pivo....

70 km je daleč? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

70 km je daleč? :?

glede na nas napet urnik in pomanjkanje kvalitetnega casa, je 70km za eno pivo res predalec! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se peljal včeraj mimo,lep idiličen kraj samo če bo še vreme.drugač pa cesta od mejnega prehoda Mureck do Šentilja lepa razgibana samo na parih ovinkih pesek verjetno posledica dežja.To lepo podobo pa nekako zbledi ovinek na katerem gorijo nedolgo nazaj prižgane svečke.

L.P. vsem Keltom

P.S.Zaradi sočutja do družine ki je izgubila 19 letnega sina-motorista v tem kraju kjer bo zbor,bi bilo za premislit in ga organizirat kakšen drug datum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se peljal včeraj mimo,lep idiličen kraj samo če bo še vreme.drugač pa cesta od mejnega prehoda Mureck do Šentilja lepa razgibana samo na parih ovinkih pesek verjetno posledica dežja.To lepo podobo pa nekako zbledi ovinek na katerem gorijo nedolgo nazaj prižgane svečke.

L.P. vsem Keltom

P.S.Zaradi sočutja do družine ki je izgubila 19 letnega sina-motorista v tem kraju kjer bo zbor,bi bilo za premislit in ga organizirat kakšen drug datum.

Vsekakor te vsaka smrt prizadene, predvsem takrat ko umre nekdo, ki je tako mlad. Žal je pri organizaciji takšnega projekta vse preveč administracije, birokracije itd, da bi lahko kar tako spreminjali datum srečanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil je tudi član tega društva.

Ja res je bil zelo kratek čas. In, če bi se tisti, ki ga je včlanil v našo moto sekcijo, striktno držal statuta, oz. preveril nekaj najbolj osnovnih stvari, bi moral žal sedaj že pokojni Marko najprej izpolniti še nekaj pogojev, da bi se lahko včlanil.

Mislim pa, da sedaj ni pravi čas, da bi filozofirali o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac ne pozabite naročit sončne žarke....da še žabarje zvlečemo malo na toti naš ek :)

Klimbroid, pa brez izgovorov prosim :winkiss:

Se na vso moč trudimo, da bo sijalo sonce. Drugače pa je v tem delu precej naravnih virov, v katerih se bodo lahko počutili prav po domače. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pridem...na panoramsko furo..pol pa še v nedeljo..če nebom bolan od pijače :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi znal jutri vletet :grim , če se ne bo danes preveč zavleklo... :whistle:

Kaj boš te vleko :eek: :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kaj zaj, se dogaja ali ne.. :OK:

proti večeru prletim, da nevte pijače v Muro vlivali... :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Keltom za odlično pripravljeno šrečanje, :worship:

posebna hvela pa Šokcu in Lumpi za nepozabni rafting po Muri. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem prispel domov. Bilo je super! Škoda samo, da je bilo na isti dan še srečanje Samorogov, tako da bi drugače lahko bilo še več motoristov.

Motoristične igre so bile tudi fajn, mam žulje na rokah od veslanja po Muri. Vglavnem res ste se potrudili, pa še vreme vam je služilo.

Slike bom pa dodal enkrat jutri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš kaskader :worship:

Tudi tabolšim se včasih ponesreči :yea1:

Keltski Burnouti :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!