Skoči na vsebino

Srečanje moto sekcije KELTI


šokac

Priporočene objave

zgleda da smo vsi bili na istem raftu. samo kaj ko nevem kdo je bil kdo

Najlepši med njimi je moj dragi :wub: :wub: Un z ruto na glavi (očitno je glih z njive prišel) je kao the boss... sam je bolj bos kot boss :xx: Una luštna bjonda je z njim (jaooo ji moramo za rojstin dan očala kupiti). Ta najstarejša sta bila Pips pa Star (pa tut ta bolj pametna. Ziher sta suha prišla nazaj za razliko od nekaterih, ki so mislili, da si morajo pokriti glavo, da ne bodo mokri po nogah :lol1: ). A da je moj najlepši, sem že povedala? :wub:

Če bi se slučajno hotel zmotiti, kateri je bil najlpeši, je bil tisti, ki je bil tudi najmočnejši. K so ga lifral iz enega konca raftna na drugega, da vam je pomagal, če ne, ne bi niti do cilja prišli......... :lol:

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepši med njimi je moj dragi :wub: :wub: Un z ruto na glavi (očitno je glih z njive prišel) je kao the boss... sam je bolj bos kot boss :xx: Una luštna bjonda je z njim (jaooo ji moramo za rojstin dan očala kupiti). Ta najstarejša sta bila Pips pa Star (pa tut ta bolj pametna. Ziher sta suha prišla nazaj za razliko od nekaterih, ki so mislili, da si morajo pokriti glavo, da ne bodo mokri po nogah :lol1: ). A da je moj najlepši, sem že povedala? :wub:

Če bi se slučajno hotel zmotiti, kateri je bil najlpeši, je bil tisti, ki je bil tudi najmočnejši. K so ga lifral iz enega konca raftna na drugega, da vam je pomagal, če ne, ne bi niti do cilja prišli......... :lol:

Vidiš potem pa so sami problemi. Sem tvojega dragega komaj ubranil pred vsemi tistimi moto kiklami. :chase: :P

*Boos* z ruto na glavi je res pred tem prišel z njive, ker smo na njivi parkirali mopeke. :D Lepo prosim. Ne počni tega, da oni luštni bjondi kupuješ kakšna očala. Jih ne potrebuje, saj v *bossu* že sedaj vidi vse vrline. :whistle:

Ona dva najstarejša ne vem, če sta tak pametna? Če bi bila se ne bi družila z nami. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še en tekmovalec Motosveta je bil na raftu ... norc 16 :) , samo da tega do danes nismo vedeli ... :eek: :hmm:

no da še pripomnim še je bil na istem raftu tudi uporabnik foruma po nicku frk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da še pripomnim še je bil na istem raftu tudi uporabnik foruma po nicku frk

Vidim, da vas je bilo na raftu toliko, da vseh niti na sliko niste spravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Una luštna bjonda je z njim (jaooo ji moramo za rojstin dan očala kupiti).

:blush: ...pa sem res bjonda, sem mislila, da mi morate nova sončna očala kupiti, ker so ta, ki jih imam tak zanič ... :lol1: .) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se slučajno hotel zmotiti, kateri je bil najlpeši, je bil tisti, ki je bil tudi najmočnejši. K so ga lifral iz enega konca raftna na drugega, da vam je pomagal, če ne, ne bi niti do cilja prišli......... :lol:

Pupa, tvoj dragi nas je definitivno rešil pred "raftolomom" :worship: ...pa če se ne bi presedel, bi prišli do cilja šele v nedeljo popoldan... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.. še dobro, da niste dojeli, da vas je hotel tudi prevrniti, pa mu ni ratalo..... no, vsaj mokri ste bili pošteno po njegovi zaslugi :naughty: :lol1:

Je pa res pravi fighter, ja........ veš kaj to šele po postelji dela :slap: :kva2: jaooooo :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če si glih prav bjonda, še full fino prideš v življenju čez, pa za nič se ne sekiraš :naughty: :whistle: O:-)

..natur bjonda...natur pridem čez in se vse natur sekiram ... :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je moralo bit ful adrenalinsko :kva2:

..bi blo ja, če bi ble udeleženke zgoraj brez... :worship:

bo treba drugo leto pravila spremenit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepši med njimi je moj dragi :wub: :wub: Un z ruto na glavi

...saj vemo da doma še kiklo nosi... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...saj vemo da doma še kiklo nosi... :lol1:

ne ne, je kar v hlačah, ker se mu kikla zatika, ko je na kolenih in riba tla :whistle: :lol1: :lol1:

Hecam se :slap:

Ampak Bremzl, ne morš ti vseh po sebi soditi :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!