Skoči na vsebino

BMW 650 GS,Honda AT,Honda TA,Yamaha Bulldog - glas ljudstva


RAN

Katerega?  

35 članov je glasovalo

  1. 1. Katerega?

    • Yamaha BT 1100 Bulldog
      42
    • Honda Transalp 650
      20
    • Honda Africa Twin 750
      50
    • BMW 650 GS
      33


Priporočene objave

Kar se tiče mnenja o razmerju moč/poraba, je očitno, da imava različna načina vožnje - meni normalno kuri 7,5 l (do sedaj min. 6,5l, max. 9l - cesta), kar se pa tiče cene, je pa predraga, če jo primerjaš z nekaterimi drugimi motorji (npr. TDM 900 - ista cena). Bukvico imam, ti jo lahko posodim, da jo pogledaš, ali skopiraš, samo ima kar 110 strani (A6 format).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, moram reči, da sem precej "umirjen" voznik, pa vendarle se mi tvoja poraba zdi previsoka. Fure v stilu Vršiča v dvoje obdelam s 5'5 l. Ali imaš originalne dize, filtre itd? Kje servisiraš motor?

Glede knjige - nerodno sem se izrazil, potrebujem namreč "Service & repair manual". Imaš to??

Motor je popolnoma originalen - zamenjan imam samo izpušni lonec, kar pa ni vplivalo na porabo. Servis..., kaj pa je to servis :) ? Olje, filtre, svečke, verigo-zobnike, gume, zavorne ploščice, sklopko... zamenjam sam, drugega pa do sedaj ni bilo (razen ključavnic po kraji, ki mi jih je menjal Gašper iz AS-a). Ne, ta velike bukve pa nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M@to, povej mi kako se AT počuti na utrjenem makadamu in brezpotju? 8)

Na makadamu si z njo car. Super vzmetenje, kontrolirano oddrsavanje, veliko sprednje kolo... Pretiraval sicer nisem, baje se pa da z njo po makadamu prav po "moško" peljati. Za brezpotja pa ta motor ravno ni, vsaj v originalni izvedbi ne! Prevelika teža, gume, velikost....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je popolnoma originalen - zamenjan imam samo izpušni lonec' date='kar pa ni vplivalo na porabo. Servis..., kaj pa je to servis :) ? Olje, filtre, svečke, verigo-zobnike, gume, zavorne ploščice, sklopko... zamenjam sam, drugega pa do sedaj ni bilo (razen ključavnic po kraji, ki mi jih je menjal Gašper iz AS-a). Ne, ta velike bukve pa nimam.[/quote']

Ja, tudi jaz sem servis naredil sam: Svečke, olje, filter, zavorno tekočino.. Gume?? tudi gume menjaš sam?

BTW: A si ATIC member??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi jaz sem servis naredil sam: Svečke, olje, filter, zavorno tekočino.. Gume?? tudi gume menjaš sam?  

BTW: A si ATIC member??

Ja, ponavadi tudi gume. Kaj pa je ATIC?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Jup, pol sm pa očitno gledal to akcijo :?

Sicer pa - gretja ročk? Kak to deluje v praksi? A pomaga? To je ja isto kot, da se furaš v kabrioletu in maš pržgano klimo! 8)

Podobno razmišljal, dokler se sam nisem nekajkrat s kabrioletom s klimo peljal... pri mestni vožnji in počasni vožnji po lokalnih cestah je klima prva liga!

Pa tudi (iz druge roke) v poletnem nalivu ne moreš brez nje, ker postane pri zaprti strehi tako soparno, da se težko diha.

Zato pa jebeš kabrio (kak sem glasen :wink: ) in sedeš na motor... glede gretja ročk pa naj kdo (če si upa) reče mačici, da jih mora snet...

RAN: Kar se pa ankete tiče, bi glasoval za AT. Ker pa motor medtem že itak imaš, bi bil moj glas brezpredmeten, tako da ti (in vsem ostalim) lahko želim le še mnogo srečnih kilometrov.

LP

VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup, pol sm pa očitno gledal to akcijo :?

Sicer pa - gretja ročk? Kak to deluje v praksi? A pomaga? To je ja isto kot, da se furaš v kabrioletu in maš pržgano klimo! 8)

Podobno razmišljal, dokler se sam nisem nekajkrat s kabrioletom s klimo peljal... pri mestni vožnji in počasni vožnji po lokalnih cestah je klima prva liga!

Pa tudi (iz druge roke) v poletnem nalivu ne moreš brez nje, ker postane pri zaprti strehi tako soparno, da se težko diha.

Zato pa jebeš kabrio (kak sem glasen :wink: ) in sedeš na motor... glede gretja ročk pa naj kdo (če si upa) reče mačici, da jih mora snet...

RAN: Kar se pa ankete tiče, bi glasoval za AT. Ker pa motor medtem že itak imaš, bi bil moj glas brezpredmeten, tako da ti (in vsem ostalim) lahko želim le še mnogo srečnih kilometrov.

LP

VespaMan

Sedaj imam že BMW-čka. Občutki so mešani. Ne dolgo me je pustil na cedilu.

Lahko da bom kdaj AT ali TA kupil, sam se mi zdi, da zna bit AT mal previsoka zame.

Ogrevanje ročk je majka, sam moraš imet rokavice, da ti prste ne prežge. :D

Resnično, v drugi stopnji in pri -2 st.C mi je bilo prevroče v prste.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustil na cedilu? Kaj pa je bilo?

Sem namreč pred podobno dilemo kot si bil ti, ko si odprl to temo (le da je namesto Bulldoga pri meni na seznamu KLE).

LP

VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustil na cedilu? Kaj pa je bilo?

Sem namreč pred podobno dilemo kot si bil ti, ko si odprl to temo (le da je namesto Bulldoga pri meni na seznamu KLE).

LP

VespaMan

Saj imaš v pozdravu napisano. :D

Ne ni šla kuplunga.

Prejšno soboto ko je bilo tako fantastično vreme, sem se šel mal vozit, pa mi je zajla od sklopke šla. Pol pa AMZS poklical, pa so me odpeljali, pa vse sorte telovadbe da sem novo zajlo dobil. Pri slabih 10.000 km je mal prezgodaj, da ti zajlo pobere.

Včasih je nemiren in se obrati dol pa gor sprehajajo v prostem teku, enkrat ko sem šel z njim malo off roadv hribe mi je pa skoz crkaval, ker je premal stand gasa imel. Mal sem s koleščkom naštelal, pol je bilo boljš. Sem mislil, ker je elektronsko vbrizgavanje in ni fergazerjev da tud stand gasa ne štelaš.

Spomladi ga bom peljal na tester pa naj tam ugotovijo, če je z njim kaj narobe.

Drugače je pa motorček v redu. Vozi se fantastično. Je pa res da je moja referenca zgolj Virago 250.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav malo pozno!

Glasoval sem za Transalp!(pa ne sam zato k jo mam sam)

Takole!

Transalp pospeši hitreje kot AT in ima večjo končno hitrost!AT je že kar preglomazna za na teren in predvsem težje!TA je nov model!!!! :!: AT se bo zamenjala!

Bmw me ni povsem prepričal(drugi Bmw so zakon)!

Buldog pa je dokaj zahteven za vožnjo pa še moj stil ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ran, moj ma tudi slabih 10k km pa zaenkrat laufa ko urca, čeprav ga nič ne šparam. Kaj ces... dogodi se i najboljima :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ran, moj ma tudi slabih 10k km pa zaenkrat laufa ko urca, čeprav ga nič ne šparam. Kaj ces... dogodi se i najboljima :roll:

Saj jaz ga tud ne šparam. 8)

Moram rečt, da tud on mene ne. :D :D

Dej povej, mi a ti v prostem teku konstantno in fiksno drži tistih 1500 vrtljajev ali kaj poplesava ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je mrzel resda v standgasu mal nihajo vrtljaji od 1500 do 2000, cim je pa lepo ogret pa 1500 brez problema... konstantno.

pa tud sm mal testiru offroad pa ni blo nikol da bi kej hotl crknt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Transalp pospeši hitreje kot AT in ima večjo končno hitrost!

Čakej, čakej, sej je res, da vsak berač svojo malho hvali, samo pretiravat pa ni treba :roll: :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeem, a je glasovanje že zaključeno?

RAN - you should have bought the bulldog :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Transalp pospeši hitreje kot AT in ima večjo končno hitrost!

Čakej, čakej, sej je res, da vsak berač svojo malho hvali, samo pretiravat pa ni treba :roll: :? .

Pa saj se da zadevo hitro preverit. En drag race, pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Transalp pospeši hitreje kot AT in ima večjo končno hitrost!

Čakej, čakej, sej je res, da vsak berač svojo malho hvali, samo pretiravat pa ni treba :roll: :? .

Pa saj se da zadevo hitro preverit. En drag race, pa je.

Vsi podatki govorijo meni v prid, pa tudi v praksi imam preverjeno :wink: :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeem, a je glasovanje že zaključeno?

RAN - you should have bought the bulldog :wink:

Stvar je že zdavnaj zaključena.

Bulodog mi je vse manj všeč.

Nič kaj ugodna mnenja z vseh strani, ne slišim o njem.

Se oproščam Zoolo-ju, nič osebnega ni.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderator -

zakaj ne morem glasovati, čeprav sem logiran na forum? Črne sile na delu? :D

BTW: videl sem, da sta od včeraj dva glasova zrasla pri TA, se mi zdi no... :) tko da - a je še možno - v bajti damo dva glasova za BULLDOG.

Torej - "Bulldog, deux points" :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo, da je Bulldog bolj Labradorc.

Heh, ... in kaj ti voziš (v profilunipodatkapress)? :lol:

Hmm, no ja do zdaj sem bil verjetno edini ki sem mu spremenil pasmo in ne v Labradorca (itaQ, da je to službena pasma, močna, pametna, ..... :P ), temveč v Tibetanskega terierja, .... heh ga vozim in vem zakaj, sem ga nekoliko preimenoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproščam Zoolo-ju, nič osebnega ni.

8)

Heh Stari moj 100 ljudi, 100 čudi, .... 100 motoristov, 100 različnih motorjev in prav je tako!

Upam da ti bo izbrana mašina služila v skladu z najlepšimi željami! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!