Skoči na vsebino

VOR(vertemati)


Fabo

Priporočene objave

Iskal sem ce ta tema ze obstaja samo je nisem nasel zato se opravicujem moderatorjem ce je ze.... .)

No ta tema nej bi bla namenjena te znamki...zanima me ce mi lahko kak lastnik pove kako je z kvaliteto, dobavo delov in kako je kaj masina vozna? :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem iskal samo nism nic najdu...sicer sem se zanimal za novejsi model ampak mislm da je situacija dokaj podobna...moti me predvsem dobava delov....in tudi cena delov je sigurno visja kot pri konkurenci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Zdravo. Malo gledam tele VOR-e.. pač če bo vse po sreči bi kupil en mal močnejši supermoto, samo tako za kak vikend adrnalin sproščat :rolleyes: Tile VOR-i so zlo všečni, vsaj men, pa me zanima kako je z tem kakšne so vozne lastnosti napram drugim (KTM 450 SMR, Husa 450 SM, Yamaha YF450F...). Kako je z kvarljivostjo, se da pri nas sploh dele dobit ali je treba za vsako pi*karijo čez mejo? Upam da bo znal kdo kaj povedati ker o tej znamki na celem forumu ne najdem skoraj nič. Gledam pa modela 530/570 supermoto.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!