Skoči na vsebino

SV 650 ali R6 ali CBR 600


rosse20

Priporočene objave

Če misliš Kawo Z 750 ma kr dost več konjev kot SV, konkretno 110, razen letnik 2007 (106 KM).

Drugač pa sem z enostavnejšo vožnjo mislu predvsem na manj prestavljanja, ker dvovaljnik lepše vleče iz nizkih obratov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče tega prestavljanja, ker v nizkih obratih ne vleče, me ne moti preveč, ker sem navajena na to. na mojem je namreč isto. vlečit začne šele pri 7000 obratih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50ccm itak nikol ne vleče, to vidš pol k se usedeš na kej močnejšga :D Tako da moraš najprej probat dvovalnik in štirvalnik v praksi, šele potem ti bo jasno kaj je s to razliko pri vlečenju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej ne govorimo o Z 750 k to je pa že kr druga kt vsi v tem razredu - zr 7, zephyr 750, bandit 600... majo vsi okol 70koju pa pač drgačno krivuljo moči in navora od sv 650.

Pa pustmo to! :OK:

Važn, da se zadeva rada vrti to se pa itak vsi, štima pa tak al tak prevladuje - glede šaltanja ti dam pa prov!!!

off: Dans že 200km na sv-ju naredu, pa spet spoznal prednosti dvovaljnika - kolegu crknala pumpca za bencin na fzr 1000 - sv -ju nič he he- (pa dobr itak da ni 4valnjik kriv) :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno potrebujem informacijo na kolk tisoč naštelat ventile za SV 650

Zanima me če mi lahko kdo poglada v knjigi z navodili ker sem svojo izgubil za SV650 na kolk tisoč se štelajo ventili in kolk dnarja pride štelanje ventilov .

Mam SV 650 naked letnik 2003

Če ma pa kdo knjigo z navodili bi jo z veseljem fotokopiru al pa če mi kdo vsaj ta podatek skenira iz nje

ful hvala

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno potrebujem informacijo na kolk tisoč naštelat ventile za SV 650

..na servisu ti bojo najbolj znal povedat :grim ,.. drgač je treba pa naked 2 km prej naštelat k pri S modelu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!