Skoči na vsebino

Moto srecanje na Ivarckem 2-4. Avgusta


cruiser

Priporočene objave

Na Ivarckem jezeru (kjer naj bi bilo FS#13), bo od 2. do 4. avgusta moto zbor, organizira ga klub Apache Riderser (sem clan, pa bom naredu malo reklame :oops: :roll: ). Kamping, pijaca, jedaca, eroticni show, skok v jezero z motorjem... ni vstopnine. Tak da, ce koga mika naj pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je to jezero? :roll:

Zoolo, ti samo za 'nice ass' pelji, pa se ne moreš izgubit :?: :idea: :twisted: :twisted: :lol:

Drugače je pa Ivarčko jezero pod Uršljo goro, nad Kotljami pri Ravnah na Koroškem....oz. okol 10 km iz Slovenj Gradca.

Pa ne pričakovat jezera jezera, ampak samo jezero....ker je malo večja mlaka, a se da kopat....

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda tretjega smo "soloti" na Red Eye-ih, ..hmm 4 Bad lep konec, no ja bomo ob prvi naslednji priliki prišli, ma sem mislil če je to kje blizu lahko še človek skoči malo sem malo tja, ...razen če ne gremo na skupinsko do gor? No ja tut bolj nore ideje so bile, ...Izola-Iveričko jezero sobota popoldan, dopoldne se zberemo v Izoli pa ...? Anybody wanna play? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja tut bolj nore ideje so bile, ...Izola-Iveričko jezero sobota popoldan, dopoldne se zberemo v Izoli pa ...? Anybody wanna play? :twisted:

Ma pri Solotih ni norih idej! Kukr se zmenmo, taku pa bu! :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja tut bolj nore ideje so bile, ...Izola-Iveričko jezero sobota popoldan, dopoldne se zberemo v Izoli pa ...? Anybody wanna play? :twisted:

Ma pri Solotih ni norih idej! Kukr se zmenmo, taku pa bu! :wink: :D

Ma kaj pa je to za nas dolgoprogaše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, sam bomo moral pa runde s top guni (voda z limonco) delat. :roll: :cry:

Hja, u Izoli sam en pir, vse ostaleeeeeeeeeeeeeee pa šele pol zvečer z nogami v bajerju, pa spalka za hrbtom, da se ne udariš ko se zvrneš!! :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :B-fly:

LP HHV :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Retorično vprašanje. Zakaj bi potlej sploh v Izolo hodili? A ni smisel Solo riderskega zbora, da se ga ornk nažremo :?: :twisted: :P :shock: :? 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky,

fora je v tem, da smo nekoč tu na forumu nekako dogovorili ta datum 3.8. in kraj Izola (motozbor MK Red Eye)... večina je bila za, pa še OST-i špilamo tam :) .

Jaz ne bi preveč zmede vnašal. Vsak naj gre pač tja kamor mu paše, tako kot se za Solo Riderje spodobi, "kaouradni" kraj dogodka za MD Solo Riders svetovni zbor pa ostaja motozbor MK Red Eye - Ankaran ... :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj pri Apačijih se ne dogaja kaj spešl (vsaj lani se ni). Bomo pač trpeli :P :twisted: ob poslušanju OSTa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kaj vse se bo dogajalo ? kdo igra, itd...

cruiser ti mogoce kaj vec ves ??

verjetno gremo pogledat v soboto ! a gre se kdo, da recemo kako ob pivcu, enem, dveh,.. pol pa se ne steje vec :lol: :lol:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič naum več kompli..hik...ciral. :? Ankaran pade, pa je. hik. :oops: :? :lol:

Zmejenu! :drinking: :drinking: :drinking: :B-fly: :angel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič naum več kompli..hik...ciral. :? Ankaran pade, pa je. hik. :oops: :? :lol:

Zmejenu! :drinking: :drinking: :drinking: :B-fly: :angel:

Meni se ga že lušta... :?: :idea: :oops:

:silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kaj vse se bo dogajalo ? kdo igra, itd...

cruiser ti mogoce kaj vec ves ??

verjetno gremo pogledat v soboto ! a gre se kdo, da recemo kako ob pivcu, enem, dveh,.. pol pa se ne steje vec :lol: :lol:

LP

Cruiser je v Bovcu, tak da ti ne more kaj blazno pomagati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ivarckem jezeru (kjer naj bi bilo FS#13), bo od 2. do 4. avgusta moto zbor, organizira ga klub Apache Riderser (sem clan, pa bom naredu malo reklame :oops: :roll: ). Kamping, pijaca, jedaca, eroticni show, skok v jezero z motorjem... ni vstopnine. Tak da, ce koga mika naj pride.

SIGURNO PRIDEM. SEM BIL ZE LANI. ZAKON ZADEVA. DZONI IN KOMPANIJA OBVLADAJO. :)

SE VIDIMO.

P.S. VOZIM RDECO NINJO ZX6R, VELENJSKA REGISTRACIJA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, Master, lepo. Sam dej ti to bolj na potihem, so me kar ušesa zabolela! :wink:

hehehe. :lol: :lol: :lol: :lol:

Se vidimo? Prides gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, Master, lepo. Sam dej ti to bolj na potihem, so me kar ušesa zabolela! :wink:

hehehe. :lol: :lol: :lol: :lol:

Se vidimo? Prides gor?

NOPE, GREM NA TA PRVI TRADIŠIONAL INTERNEŠIONAL MITING OD SOLO RAJDERJEV NA OBALO! :wink: :wink: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!