Skoči na vsebino

Ko se zdreš ...


Senna

Priporočene objave

No pa sem še jest krstil motor :grrr :headbang:

Grem pop. mal na furo z kroslo(zadnja bremza ne dela) ,in žgem motor po njivi,nakar pridem do gmajne

motor noče počakat ampak vleče kot nor.Pri cca 80km/h priletim v gozd v grmovje in se vržem po tleh in glej ga hudiča,se udarim glih med škornjem in kolenčnikom.

Lahko sem sam srečen da sem odnesel z modrico in ni bilo hujšega.K sreči sta prišla dva z 4 kolesnikom

ki sta slišala da sem se zdr*u in če bi bilo huje ,bog ve kdo bi me najdu sred gmajne.

Pol sem porajtal da imam natrgano zajlo za gas,in mi je štekal .Brez zadnje bremze ne sedem več na motor

pa pika(drugač mi je včeraj odpovedala).

Hvala bogu da se je vse končalo le pri zlomani strehci in celih kosteh(no sej levo taco bi bl težko zlomu,ker mam noter 42 cm štango :grim ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuplung + prednja bremza :hmm:

Ne dela kuplga :grim :slap:

Prva bremza dela,sam če motor(50hp) vleče z vso močjo,nič ne pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja,sam da so kosti cele,noga je pa čedali bl črna,a je to od pelinkovca ki sem ga ruknu proti bolečinam:grrr :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dela kuplga :grim :slap:

Prva bremza dela,sam če motor(50hp) vleče z vso močjo,nič ne pomaga.

Glede na tako psiho fizično stanje mopeda, verjetno neveš kako srečo maš, pri meni se je končalo z levo ramo pritjeno na rebra, natolčeno hrbtenico in zvin desnega gležnja :headbang: , od takrat naprej redno preverjam bremze, gas zajlo in še marsikaj drugega, je pa res, da sem vmes že malo odrastel... :grim

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dela kuplga :grim :slap:

Prva bremza dela,sam če motor(50hp) vleče z vso močjo,nič ne pomaga.

A STOP šalter maš, ali pa kontakt ključ :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sta oba kolikortoliko cela...

Hahahahaha :kva2: :kva1: :lol: :kva1: :worship: :OK: hahahahaha B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A STOP šalter maš, ali pa kontakt ključ :?

Zdej pa že komplicirate,tut stop šalterja nimam :grim

Bom sedaj vse zrihtal.Upam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu da se je vse končalo le pri zlomani strehci in celih kosteh(no sej levo taco bi bl težko zlomu,ker mam noter 42 cm štango :grim ).

:OK: :OK: :OK: :wacko: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, smej se dokler se lohk. Ko sem pomislu, kva seb mi lohk vse naredl, sem se res zamislu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa že komplicirate,tut stop šalterja nimam :grim

Bom sedaj vse zrihtal.Upam.

bencin lajtngo bi frtgau z roko vstran ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bencin lajtngo bi frtgau z roko vstran ...

Ali pa s katano presekal ketno in z priročno nano-gedoro-kombinirkami popravil zajlo in/ali ketno. Preprosto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta :grim :grim

Bi vas rad vidu v mojem položaju.Šoltar za ugasnt moram še zmontirat,kuplnga mi meče zegerjev obroč

dol če jo stisnem,zato sem jo razštelal,zadnja bremza mi je pa prejšn dan odpovedala.

Kva nej še napišem,u glavnem da sem cel,razen par modric.

Vsak pa rad sede na moped spomladi,al ne. :OK:

Kdor ima kroslo že ve kolk je šravfanja po vsaki turi,zato cestaši ne pišite. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa si predstavljajte da se ti to zgodi na kakem 100 KM+ cestaku... zašteka zajla.... adijo... :slap: kak bi šel v maloro.... :doze:

pa ne govorit o raznih kontakt ključih pa gumbih, ker ko ti enkrat zašteka na polno odprt gas se poserješ... se mi je enkrat zgodilo na mopedu... groza...

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa si predstavljajte da se ti to zgodi na kakem 100 KM+ cestaku... zašteka zajla.... adijo... :slap: kak bi šel v maloro.... :doze:

pa ne govorit o raznih kontakt ključih pa gumbih, ker ko ti enkrat zašteka na polno odprt gas se poserješ... se mi je enkrat zgodilo na mopedu... groza...

To dopovej folku :headbang:

Matr ti migajo tist joški :OK: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor ima kroslo že ve kolk je šravfanja po vsaki turi,zato cestaši ne pišite. :D

Imel in vem koliko je šraufanja, samo oprosti tale tvoja drvarnica si glede na opisano niti ne zasluži imena motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je jeba, če se ti zatakne gas :BUA: se mi je zgodilo isto pred desetimi leti na BT-ju končalo se je z poškodovanim zapestjem, par modric, počena maska ter vdolblina v parkiranem avtu :whistle:

Važno je da si cel, gas zajlo ter brezme pa le porihtaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud pri airsoftu pravim isto: sam da poka. :OK:

lp

Rudi

off topic:

Saint @ AKS?

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=93550]Tud jest sm ga krstu zadnjič od Freising-ov nabit ko mina,da sploh ne vem.Sreča da je bla tri zjutrej pa,da k ga mal je počas vozm.To so pa sledi padca,ne vem gdo je ovink čez dan naredu. :kva2:

post-11838-1173729023_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!