Skoči na vsebino

Ko se zdreš ...


Senna

Priporočene objave

Imel in vem koliko je šraufanja, samo oprosti tale tvoja drvarnica si glede na opisano niti ne zasluži imena motor.

Ta drvarnica je res stara,vendar je bil ta motor 15 na svetovnem prvenstvu in ima za tiste cajte kr dost konj(50).Kr se tiče popravil,je pa Husqarna daleč pred vsemi,porajtam druge ki imajo Yamahe in Suzukije,

to se skos nekaj kvari,čeprav imajo mlajše letnike.

Za taprvi motor je čist dober,tolk da se ga navadim.Ne morem kupit nov motor,pol se bom pa pelov k baba,kukr smučarji na Krvavcu ki se bahajo z Spajdry in nevem kašnim dilam,pele se pa k po jajcih. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po želji. Sam se boš enkrat fajn nalomu pol te bo pa za take štose minil. Vsaj motor poštimi kokr se zagre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta drvarnica je res stara,vendar je bil ta motor 15 na svetovnem prvenstvu in ima za tiste cajte kr dost konj(50).Kr se tiče popravil,je pa Husqarna daleč pred vsemi,porajtam druge ki imajo Yamahe in Suzukije,

to se skos nekaj kvari,čeprav imajo mlajše letnike.

Za taprvi motor je čist dober,tolk da se ga navadim.Ne morem kupit nov motor,pol se bom pa pelov k baba,kukr smučarji na Krvavcu ki se bahajo z Spajdry in nevem kašnim dilam,pele se pa k po jajcih. :grim

saj nima veze koliko je motor star. Noben ti ne bo očital če se voziš s starim motorjem (morda pozerčki). Tukaj pa je govora o nevoznem motorju. Najprej sem mislil da se hecaš, glede na vse napisano.

Če si pričakoval (glede na to da si dvakrat omenil) da ti bom čestital ker si še cel ... sori, bi ti, tudi če bi naredil še tako napako pri vožnji, da se pa spraviš na neizpraven motor (pazi, ni govora o nedelujoči žarnici ipd, ampak o bremzah, kuplngi) - :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh misty tole so čudni pacienti.

Eden se hvali da se vozi z smrtno nevarnim motorjem drugi pa je ponosen na svoj dosežek ko je pijan zgrešil ovinek.

Pol pa pravijo da hitrost ubija :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh misty tole so čudni pacienti.

Eden se hvali da se vozi z smrtno nevarnim motorjem drugi pa je ponosen na svoj dosežek ko je pijan zgrešil ovinek.

Pol pa pravijo da hitrost ubija :grrr

:grim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zrihtal motor,vse dela :OK:

Še strehco ki mi jo ni hotel nihče zavariti,sem jo na konco sam z letkolmom,drži k

pr norcih.Snađi se. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=93550]Tud jest sm ga krstu zadnjič od Freising-ov nabit ko mina,da sploh ne vem.Sreča da je bla tri zjutrej pa,da k ga mal je počas vozm.To so pa sledi padca,ne vem gdo je ovink čez dan naredu. :kva2:

:eek: kaj si ti ja nor

upam, da je s teboj vse OK :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem še jest krstil motor :grrr :headbang:

.....bla bla

Hvala bogu da se je vse končalo le pri zlomani strehci in celih kosteh(no sej levo taco bi bl težko zlomu,ker mam noter 42 cm štango :grim ).

a si ti taisti prispevek nalimal še na kak drug forum....al samo na dva? na THEF upam nisi pozabil? :blink:

copipejst je zakon :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: kaj si ti ja nor

upam, da je s teboj vse OK :OK:

Zdrawc vse je ok men nič,motor je bil pa od zemlje umazan to je pa vse.Edino šipa je počla to bomo pa hit rešil.Mi pa prpada kak spodrsljaj po 19-tih letih vožnje z motorjem.Mal sm zaspal na motorju pa dobr da nism divjak,tko da ni blo sile. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti taisti prispevek nalimal še na kak drug forum....al samo na dva? na THEF upam nisi pozabil? :blink:

copipejst je zakon :fredy:

Ja še nekje sem nalimal isti post,da vidim reakcije :D

Sam vidim da pišejo samo šolarčki,ki ne vedo kaj je adrenalin. :grim :grim

Kva,a ste desci,al babe.Za babe je postla,šporget,pa zadn zic na motorju :OK:

Kva pa je THEF :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thef je hard enduro forum

..če bi bil prav enduraš bi najbrž vedel...

p.s. a boš kej upgrejdal pisto iz njive v hosto? al je preveč?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa si predstavljajte da se ti to zgodi na kakem 100 KM+ cestaku... zašteka zajla.... adijo... :slap: kak bi šel v maloro.... :doze:

pa ne govorit o raznih kontakt ključih pa gumbih, ker ko ti enkrat zašteka na polno odprt gas se poserješ... se mi je enkrat zgodilo na mopedu... groza...

Ni potrebe po nobenih kontakt ključih pa gumbih, jaz imam itak skoraj vedno 2 prsta na sklopki (kot večina folka), tako da stisneš sklopko in problem je rešen.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam vidim da pišejo samo šolarčki,ki ne vedo kaj je adrenalin. :grim :grim

adrenalin je tud sex v Pattayi brez kondomov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa sankanje po ribežlu z lune po nagi riti :lol:

to je šele B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svašta... motor brez zadnje premze in nedelujoče kuplunge... :? in polno čez njive? adrenalin se da tut na drugčn način sprostit. probaj pri jackass ali pa dirty sanchez, tam so zelo dovzetni do takšnih stvari :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!