Skoči na vsebino

Prevoz motorja z ladjo


Rudolfo

Priporočene objave

ugibam:

benetke do grčije npr. patras (24 ur z hitro minoan lines)od tam dalje pa je verjetno malo morje ladij v smeri turčije.

ali pa motor prej na ladjo do antalye potem pa ti zadaj s kakim last minute (graz,dunaj do antalya) za 200€ ali manj (povratna).

To so vse variante :yea1: Do Patrasa vozi 1,5 dneva, do Antalije se mi zdi, da je še enkrat toliko. Imam z eno agencijo dogovor, da se bo mogoče uredilo z kakšno tovorno ladjo. Nazaj bi šel po kopnem. Cilj mi je Persija :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem lani preveril vse možnosti, pa vendar na koncu ugotovil, da tako s časovnim kot tudi finančnim prihrankom ne bo nič. Na koncu je bila še najboljša možnost da smo se usedli na motor in užgali dobre tri dni tranzita.

Lawson kdaj pa imaš v planu tole Perzijo, čist informativno, ker midva se spomladi tudi odpravljava v tiste konce. Bo treba počas začet za vize migat pa si mogoče drug drugemu lahko prihranimo kakšno pot na Dunaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi tudi mene zanimalo rolleyes.gif

Hm, ne vem. Moje izkušnje- iz Edirneja (grško turška meja) do Ljubljane en dan z motorjem. Lepo sediš in gasa...

Z avtom Ljubljana - Ankara dva dni.. Bistveno dlje, kot je do Antalije.

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj pomislek;

ne vem sicer, kakšne so ceste proti turčiji..

andora-tržič: ~ 1.500km, 14ur .. je pa res, da z avto ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ladje in letala so za iz kontinenta na kontinent, za vse ostalo je pa MOPED! (če ne si pussy :whistle: ti pa je oproščeno, če maš tečnega šefa in ti dovoli zgolj 15dni dopusta naenkrat - potem je to dokaj razumljiva opcija, sicer pač ne)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj pomislek;

ne vem sicer, kakšne so ceste proti turčiji..

andora-tržič: ~ 1.500km, 14ur .. je pa res, da z avto ?

Hm, Kakšne so ceste? Do Zagreba poznamo vsi. Zagreb Beograd štiripasovniica zadnje 3l leta, prej je manjkalo kakih 70 km od meje proti Zagrebu. Je bila široka dvopasovnica, ampak z redkim prometom. Beograd - Niš je štiripasovnica, s tem, da so zelo globoke kolesnice, zato je vožnja precej nevarna, ko padeš v kak kanal. Niš Pirot široka, zelo vijugasta. Isato Pirot - bolgarska meja. Bolgarija na začetku nekaj km široka dvopasovnica, potem štiripasovnica.

Grčija celo pot široka, če se ne motim (malo sem pozabil, je le nekaj let nazaj) je štiripasovnica. Edirne je takoj po meji. Od Edirneja do Istanbula široka, ampak ni štirišpasovnica, ko sem bil tam so avtocesto Istanbul- Ankara gradili. Verjetno je trenutno zgrajena.

Kako je mogoče? Vstala sva ob 2. zjutraj in vozila brez prestanka. Oba na enem motorju. Na cestninskih postajah sva se urivala, rano tako na mejnih prehodih, tako da nisva čakala. Jedla pa sva enkrat v Pirotu in Novi Gradiški. Drugače gasa.

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kako je mogoče? Vstala sva ob 2. zjutraj in vozila brez prestanka. Oba na enem motorju. Na cestninskih postajah sva se urivala, rano tako na mejnih prehodih, tako da nisva čakala. Jedla pa sva enkrat v Pirotu in Novi Gradiški. Drugače gasa.

...

Bojan, če bi bil jaz tvoja, bi te za tole tolkel kot... Saj vem, da se da, samo zakaj je treba žival matrat.

Mi pa že nismo taki O:-)

Za domov zadnji dan poti še gre (kdo bo pa v Zagrebu sobo iskal). Dol grede pa čez popodne ravno tja do konca Srbije zropotaš.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojan, če bi bil jaz tvoja, bi te za tole tolkel kot... Saj vem, da se da, samo zakaj je treba žival matrat.

Mi pa že nismo taki trance_17_emot-angel.gif

Za domov zadnji dan poti še gre (kdo bo pa v Zagrebu sobo iskal). Dol grede pa čez popodne ravno tja do konca Srbije zropotaš.

rrrr

Rrrr, tudi midva sva v Turčijo vozila dva dni... Nazaj pa sem ji napovedal, da bova spala v Lj, pa ni verjela. Ko je dojela, je bilo prepozno... trance_17_emot-angel.gif

trance_21_laughing1.gif

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!