Skoči na vsebino

Motokros 250 ccm


Meško-suzuki

Priporočene objave

Zdravo, js mam pa eno uprašanje! ful mam željo da bi si kupu kroso... letos bi pač to lohk uresniču :) (do zdj so ble finance problem)!do zdj nism meu še nkol svojga motorja pa to... vozt znam pa to... sam se pa nč ne spoznam na to... ful mi je hud Suzuki RM-Z 250ccm! kaj vi mislte? :? bi blo bolš za začetnika Suzuki RM 125ccm? :? pa zanima me tud...če je to drag šport? prjatu mi je nakup krose odsvetvou k ga baje skos sam šraufaš pol pa to... ..tko d če bi mi kšn loh kej več povedu a se mi splača kupt pa to...al nj kj druzga zberm!pa če mi še kšne druge krose priporočate d so dobre! Kupu bi seveda rabljeno kroso...za novo se mi ne splača dajati 1mio+ sj bom čez 1let 18 in bom šu izpit za avto delat!..

LP, Luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzikija ne pohvalijo preveč.Če imaš kej izkušenj z motorji,ti priporočam 250,ker je neboš tolk šravfal(vsaj bat menjal).Drugač pa je pri krosli tko,kupiš novo ti bo nekaj časa držala brez šravfanja,

ko se pa enkrat začne,je pa vseen kaj imaš,al letnik 80,al 2007.(ležaji,zobniki,ketna,amortizerji...)

Kup 250,zakon :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bna..hvala :D B) hja sj bi uzeu tega suzukija rm-z 250ccm. 4T pa ful mi j lep pa use :D sj bom še vidu kako bo :D ..hvala vm :kva2:

Popravljeno . Popravil Meško-suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neštundirat da vam 250 4 takna mašina zruži. lahko na 250 2 takni narediš 3 generalke pa še bo vedno ceneje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene zanima kakšen je pol pospešek pri 250ccm 4 taktnem krosu glede na 125ccm 2 taktnem.

po moje je še zmeraj manj šrafvanja na 4 taktnem kot pa na 2 taktnem motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

jaz pa imam en problem,imam HONDO125cr-cross in mi mašina nekaj trokira,smešno je to ko je motor v leru dobi polne ture,ko pa se peljem pa dam pol gasa gre,ko pa dam dokonca gas pa trokira.Menjal sem že bat,vse dihtonge,semeringe.Kaj bi lahko bilo,prosim za čim več odgovorovLP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo!

Pozna kdo slučajno lastnika tega motorja oz. ve kaj o tem motorju: http://(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/....asp?id=1559175

Sem se odločil, da si kupim še en cross motor... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Živjo!

Trenutno imam ktm exc 250 2-takt.Motor prodajam in bi kupil novejšega.Odločam se med 250 4-takt ali 2-takt.Kaj mislite,da je boljše?Na progi še nisem bil,sem bolj začetnik.Kaj menite da je boljše?pa glede servisev?2-taktnega znam sam vzdrževat in popravljat,med tem ko s 4-taktnimi nimam nobenih izkušen:/ Kaj se cenovno bolj splača?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!