Skoči na vsebino

Buell XB 9 in XB 12


Chebi

Priporočene objave

Ufff,..

Men roko na srce ni nikakor všeč :roll: :shock:

Aja, mogoče zato, ker mi do sedaj še naben Naked motorčič ni bil ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa moja nova ljubezen, za katero upam, da bo enkrat moja!

Kaksna pa se zdi vam?

Tule je en primerjalni test med monstrom 900, Triumphom speed triple in Buell white lightning (leto 1998). V anglescini.

http://www.motorcycle.com/mo/mccompare/bikini.html

Popravljeno . Popravil Noise Data
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Dave, sam ta test mi ne bo nč pomagu, ker mene zanima letošnji model (na sliki), k je čist na novo zasnovan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Meni tole ne sede... Ima pa nekatere zanimive tehnološke rešitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chebi : a ni tole model za naslednje leto? 2003?

Ker model 02 je oreng drgačen.

x1_r.jpg

Drgač pa mi lohk en razloži zakaj za vraga ma tko velik spredni disk? Kje je forav tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa mi lohk en razloži zakaj za vraga ma tko velik spredni disk? Kje je forav tem?

Jedan ali vredan... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa moja nova ljubezen, za katero upam, da bo enkrat moja!

Kaksna pa se zdi vam?

Ne pravijo zastonj, da je ljubezen slepa - šala, ti kar uživaj, samo meni pa ne sede :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem rect, da men take futuristicno/minimalisticne/bikini(?) oblike ful sedejo ampak v tem primeru je men tole videt cist majckeno mim pihnjen... upam, da je to zaradi slabe slike:)

Kaj pa tole? Je pa moj fetish :icecream:

f4brutaleororhthree4_1024.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Dave, sam ta test mi ne bo nč pomagu, ker mene zanima letošnji model (na sliki), k je čist na novo zasnovan.

A pa se Buelle sploh dobi pr nas? Mislim, sej vem za navezo s HD, ampak vseen, ne vem ce sem kakega kje vidu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ta stvar je res qull in en dan bo delal družbo banditu, na žalost pr nas se ga ne da kr tako dobit. Vsaj ena prednost EU , lažje bo do takih mašin.

2004 pride celo verzija 1200 tako da si bosta bot. Bandit pa je še vedno bandit tako, da bo tud če to kupim doma ostal. Pa če se bo dalo met vse na eno tablico - ALELUJA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa moja nova ljubezen, za katero upam, da bo enkrat moja!

Kaksna pa se zdi vam?

03xb9s04.jpg

Jst sem pelu verzio "S" s poloklepom. Čudovit motor, nekaj posebnega - test sem pa objavu tudi v Motoristu! Misliim, da ga ima za testne vožnje sedaj tudi zastopnik v Sloveniji! Vsaj imet bi ga mogu, glede na politiko Buella, ki to od svojih dilerjev zajteva. Najbrž zato ker je prepričan, da ko ga enkrat pelješ te zadeva totalno zastrupi in ga pol kupiš!

Upam, da si ga boš kmal kupu, da ga bomo lahko tudi drugi občudovali na cesti! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ma velk zadnjo jermenico... :huh:

drugac pa je XB9R my favuorite (poleg F4 750) odkar sm ga prvic vidu. no, zdaj ga je zamenjal XB12R. seveda v beli barvi. way to go, Buell!! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medosna mislim da le 1320 mm (to je majn ko Aprilia RS 125!!!!! :wacko: ), kot glave okvirja 21° (!!!), predtek mislim da neki malga cez 80 mm - brez blazilca balance bi blo to nemogoce hitr vozit!! med ovinki pa :kva2: :kva2: :kva2: zurka!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medosna mislim da le 1320 mm (to je majn ko Aprilia RS 125!!!!! :wacko: ), kot glave okvirja 21° (!!!), predtek mislim da neki malga cez 80 mm - brez blazilca balance bi blo to nemogoce hitr vozit!! med ovinki pa :kva2: :kva2: :kva2: zurka!! :yea2:

Ko sem ga jst vozu sem bil navdušen. Z 186 cm višine sem sicer zgledu ful smešen na tako majhnem motorju, ampak kljub temu motor ni bil premajhen kar se tiče ergonomije. Zgleda pa ko bi se na moped za otroke usedu. Prava igračka! :notworthy:

Čez ovinke leti fantastično. Preveč hitro ga pa tudi nisem peljal, tam do 160 km/h deloval zelo stabilno pri ravni vožnji, na kar naj bi negativno vplivala majhna medosna razdalja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igračka. Zelo primerna kot drugi motor pri hiši, ker kakšne druge praktične vrednosti, razen uživanja v solo vožnji nima.

Idealen za "wheelije" in "stopije". Ima pa nekaj revolucionarnih rešitev kot je ogromen zavorni disk na obodu prednjega platišča ter rezervoar za olje v zadnji nihajki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bral sem test o Fireboltu na www.kmh.si pa zdej res ne vem kaj nej si mislm! Glede na članek so čista jajca, ampak kaj pa tipi delajo na filmcku k se ga da tud tm pogledat.... HUDOOOOO!!! Zadnja, sprednja.......

NORO! Upam, da bojo zmer objavl ksn motocikl!!!

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!