Skoči na vsebino

Buell XB 9 in XB 12


Chebi

Priporočene objave

wheelie je voznja po zadnjem kolesu. po prednjem je stoppie. :)

Kakor jest vem ta rekord po novem drži nek tip s MilleR Tuono-tam :yea2: že kak slab mesec

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Ima pa nekaj revolucionarnih rešitev kot je ogromen zavorni disk na obodu prednjega platišča ter rezervoar za olje v zadnji nihajki.

...in tank za bencin v gestelu...

KAj pol? Se ga dobi za probo ali ne? A kdo ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

roko na srce motor zgleda super pa še igračka je malo preveč denarja ampak tist ki si ga lahko privošči naj ga ima :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vozi kdo to čudi po našem ozemlju, mater jst sm se zalubu na prvi pogled... :wub:

ne boš verjel - že nekaj časa ima Buell pri nas celo zastopnika! No, če pa kaj prodajo ... hmnja, verjetno že ...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boš verjel - že nekaj časa ima Buell pri nas celo zastopnika! No, če pa kaj prodajo ... hmnja, verjetno že ...;)

Glede na to, da je cena dobrih 2.3mio, sem prepričan, da je našu kakega kupca tudi v Sloveniji, bi blo pa dobr to čudo vozit oz. sprobat po kakšnih ridah :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vozi kdo to čudi po našem ozemlju, mater jst sm se zalubu na prvi pogled... :wub:

Predlani je bil nekdo na 3m z njim. Ko sem se vsedel nanj sem se pocutil kot na mopedu. Zelo je majhen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Po prvih 1000 prevoženih km, res prava igračka.  :OK:

Daj povej, kje pa se igračkaš, da vidimo to čudo od motorja ... :OK:

LP Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

no, sicer xb12 r nisem vozil, sem pa peljal xb12 s, ki ima enako geometrijo, le višje krmilo.

no, moj eizkušnje so takšne. zame osebno je mogoče malo majhen, čeprav je to stvar posameznika in njegove geometrije. stopalke so precej visoko, oz. je sedež nizek.

menjalnik je odličen. menja zelo hitro in gladko. motor je tipičen harley z veliko mero vibracij :OK: o zvoku ne bom izgubljal besed. :kva2:

vozne lastnosti..hmm..motor je precej trd in ne pade ravno rad v ovinek. vzmetenje je zelo dobro, zavore so nekje v povprečju, čeprav jih do skrajnosti nikjer nisem sprobaval.

za daljše ture ravno ni, je pa odličen cafe racer, dobro se poda v mesto. zelo navdušuje z svojo pojavo in zvokom. .)

moje osebno mnenje je, da je pametno imeti nekaj več moto izkušenj, preden si omisliš tak motor, kot je buell. Sosed ga ima,.. vendar je imel ravno v nedeljo precejšnjo smolo... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

diski na robu platišč se mi ne zdijo praktični...še posebej ne za v mesto, kot si rekel suzyrider...to se mi zdi, da je kmal kakšen pločnik preblizu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diski so čist vredu, ni nobenga straha da bi jih opraskal. Motor v živo zgleda res impozanten, tak da če je denar potem ni debate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ne vem...na prvi pogled se ti zdi, da lahko zapneš kjerkoli :hmm: drugač pa sm vidu enga xb lightninga...to je pa res lepa mašinca, čistokrvni streetfighter :devil:

am...od kod pa je to? ameriško mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa sm vidu enga xb lightninga...to je pa res lepa mašinca, čistokrvni streetfighter :devil:

streetfigterji nimajo mašin od čoperjev :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

streetfigterji nimajo mašin od čoperjev :doze:

no...pač...izgled pa to...ala mt-01...caffe racerji al kko jim to pravte...sj veš kaj mislm

vem, vem...streetfighterji so predelani cestaki :doze:

Brat od Harliya.

zanimivo, ka pol si z harleyjem deli agregate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel sm že kar nekej motorjev in sm si zdej nekako zaželu da bi mel nekej bl nevsakdanjega. Mal sem bral teste in nekako pravijo da je modelno leto 2007 kar precej izboljšano. Ampak izkušnje iz prakse pa so vedno dobrodošle.

SuzyRider: Kako je pa kej z močjo motorja?A je prešvoh al navor nadomesti moč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SuzyRider: Kako je pa kej z močjo motorja?A je prešvoh al navor nadomesti moč?

motor ima zlo kratko medosno in strme vilice. pri najvišjih hitrostih ga moraš dobro držati za roge. prestavna razmerja niso ravno dolga. Ne spomnim se iz glave, ampak zdi se mi, da je imel tisti, katerega sem vozil, 5 prestav. (lahko, da se motim).

navora in moči je dovolj. Karkoli ti dopovedovati preko interneta je brezveze, ker ne poznam tvojih kriterijev. Pojdi na testno vožnjo, pa boš najboljše videl.

Imajo pa ful majhno porabo, odličen globok in mogočen zvok, veliko inovativnih tehnoloških rešitev, so lepi, pri nas jih je malo.

Kufre boš bolj težko gor naložil, če si kolikor tolikor "normalno" raščen, boš težko naložil tudi sebe.

zanimivo, ka pol si z harleyjem deli agregate?

ne, od yamahe rotacijski 6-valjnik ima vgrajen ....

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moči je dovolj, brez panike. menjalnik je 5 stopenjski (še vedno) vendar zelo lepo opravlja svojo funkcijo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, ka pol si z harleyjem deli agregate?

priblizno sportster 900 in 1200. pre- oz. dodelani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si kolikor tolikor "normalno" raščen, boš težko naložil tudi sebe.

a imaš kakšno slikco, ko si ti to fural..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

xb 9 sr ali xb 12 sr? 9 ka je pač švohnejša in ima večji rezervar za tank, medtem ko je 12ka nekoliko močnejša in manjši tank... Predvidevam tudi da 9ka manj porabi ali ne? Kolikšna pa je razlika v moči med 9ko in 12ko, ker se ne morem točno odločiti katerega bi vzel. SEdaj mi je mogoče malo bolj všeč 9ka saj naj bi imela dovolj moči, hkrati pa bi z enim tankom naredil tudi več kilometrov... Kaj pravite vi, katerega se bolj splača kupiti... 9ko ali 12ko?

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xb 9 sr ali xb 12 sr? 9 ka je pač švohnejša in ima večji rezervar za tank, medtem ko je 12ka nekoliko močnejša in manjši tank... Predvidevam tudi da 9ka manj porabi ali ne? Kolikšna pa je razlika v moči med 9ko in 12ko, ker se ne morem točno odločiti katerega bi vzel. SEdaj mi je mogoče malo bolj všeč 9ka saj naj bi imela dovolj moči, hkrati pa bi z enim tankom naredil tudi več kilometrov... Kaj pravite vi, katerega se bolj splača kupiti... 9ko ali 12ko?

Hvala

LP

Če imaš denar za nakup takšnega eksota potem mislim, da ne bi smel biti problem če pije 0,2l več na 100km. Imo raje 12ko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!