Skoči na vsebino

Sejem rabljene motoristične opreme AMD TAM Moto Club Mari


torpedo

Priporočene objave

@Zokl - točno tako, moje mnenje, ki sem ga zapisal je pa bil komentar na videno in ne kritika za organizatorja ali prodajalce, napoved za propad naslednjih dogodkov pa zgolj predvidevanje na podlagi videnega, ampak očitno se stvar da tudi drugače razumeti, nič hudega :whistle: bo že

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@xr800 - ker jih je bilo res dosti, več kot pa v povprečni slovenski trgovini, kjer jočejo če hočeš probat dva izdelka v različnih velikostih, problem je v tem da je bila roba nova, malo si zgrešil mojo misel (in ti imaš v avatarju smučarja in pod hobiji vpisano smučanje ne jaz tak da..... ) .

@zokl - bil sem kot kupec.......... your point??

LP Bajsi

Dragi Bajsi! In kaj naj bi se na sejmu po tvoje prodajalo (razen motoristične opreme). Glede smučarske opreme je bilo, (če tega žal nisi razbral) mišljeno zelo sarkastično. To da se je prodajala nova roba je bila samo dodatna ponudba, če pa ni bilo prodajalcev rabljene opreme, pa to ni problem organizatorjev (mogoče bi lahko v bodoče razmislili na bolj odmevno reklamo, pa sicer so to tudi sami opazili).....Ja imam smučarja v avatarju, to je pač moj šport.......... (sicer bi lahko imel tudi nogometnega vratarja.....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a davakriji ste potrebno odrinili na stran ??? :whistle: :xx:

:grrr :grrr A boš malo moraliziral?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prireditvi je bil posnet tudi 4,5 minutni RTV prispevek, ki naj bi bil predvajan v oddaji Dobro jutro na TVS v sredo 4.aprila zjutraj.

A je mogoče videt tudi ponovitev te oddaje oz prispevka na tv, v sporedih nikjer ne piše kdaj je ponovitev oddaje dobro jutro. :? :? , na njihovi spletni strani pa od te oddaje tudi ne prenašajo takih reportaž kolk sem pač jaz uspel razbrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa hvala za nateg vabilo!

Krava pripeljal kar nekaj kosov opreme a kupcev/prodajalcev nikjer.

O ničemer ne duha ne sluha!

:yawn: :yawn: :yawn: :zzz: :zzz:

kje pa si bil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer nisem bil, ker nobenega nisem našel.

Ne na placu kjer je ,,boljšak,, (al tak nekak) in vso okolico ,,Tama,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogajalo se je v neposredni bližini AMZS centra oziroma nasproti Metalne da označim kraj v nostalgičnem smislu. Škoda, mogoče bi tvoja ponudba popestrila dogajanje.... oz. opravičila ime dogodka.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče videt tudi ponovitev te oddaje oz prispevka na tv, v sporedih nikjer ne piše kdaj je ponovitev oddaje dobro jutro. :? :? , na njihovi spletni strani pa od te oddaje tudi ne prenašajo takih reportaž kolk sem pač jaz uspel razbrat.

Danes sem dobil z RTVja sporočilo, da bo prispevek na TV SLO 1 šele v petek 6.4.2007 med 8.00 in 9.00.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer nisem bil, ker nobenega nisem našel.

Ne na placu kjer je ,,boljšak,, (al tak nekak) in vso okolico ,,Tama,,

nisi nasel sploh direktnega placa, pa vprasal bi kje je ta Zagrebska cesta .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vprasal bi kje je ta Zagrebska cesta .)

Zagrebška cesta v MB je tamle ob/nad rdeči črti

post-5241-1175696798_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro vem kje je zagrebška, ker sem hodil na škofijsko gimnazijo. :blush: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro vem kje je zagrebška, ker sem hodil na škofijsko gimnazijo. :blush: :grim

...in iskal Zagrebško 29 po kompelsku Tam-a (bolšjak...). Vabilo na prvi strani si pa nisi pogledal, a ne da ne? :grrr :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!