Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

Cartman, a si se razlomu?

Jaz sem se že 11. maja, mi gre kar na jok, ko vidim moped razbit. Pa tooook bi se peljal.

Če ne bo kupec pohitel, ga bom začel rihtat - do tehničnega spomladi ga bom že spacal skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman, a si se razlomu?

Jaz sem se že 11. maja, mi gre kar na jok, ko vidim moped razbit. Pa tooook bi se peljal.

Če ne bo kupec pohitel, ga bom začel rihtat - do tehničnega spomladi ga bom že spacal skupaj.

ne. še to bi se mi manakalo. motor mi je kapitalno crknu. pa se mi neda več nekih bližnic ubirat in flikat za silo. razglasil sm se za človeka brez motorja, tako da bom lahko drugo sezono štartal brez ovir, z drugim motorjem fuuul volje in želje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne. še to bi se mi manakalo. motor mi je kapitalno crknu. pa se mi neda več nekih bližnic ubirat in flikat za silo. razglasil sm se za človeka brez motorja, tako da bom lahko drugo sezono štartal brez ovir, z drugim motorjem fuuul volje in želje.

Kjer je volja, tam je moč :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Še vedno delam kratke furce po bližnji okolici. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni krize....mi kr paše da je tko kot je :P

Men tud čudno hudo paše tale abstinenca :grim ....že dober mesec, sm misla d sm čudna pa vidm d nit ne edina k sm če sm :whistle: , k je pa tok drugih zanimivih zadevc za počet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
... "orenk" me že daje ...

... pa še sonce danes ... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

mene tudi kr fajn daje

mah sej bo "kmal" sej sam še ene 4 mescov :glare: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene dva mesca pa pol pa bo že orng sezona, vmes bomo pa mal flikal... Pravzaprav mi bolj kot vožnja po cesti manjka vožnja z minimotom po pisti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je kriza že 2 leti pa se ni nabral nič €! :cry:

Predobro poznam to...isto imel krizo 2 leti, samo s to razliko, da sem jaz v tem času zapravil (samo za motor) okoli 2k € :krneki:

aja trenutno pa še vedno ni krize, razen tega, da se ne morem sankat, ker ni snega :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!