Skoči na vsebino

Zakaj nas ne marajo?


Dr_Jakob

Priporočene objave

morm vam povedat da mate kr prau v vseh smereh ,zarad nekoga ki se ketenizira pade slaba luč na vse motoriste vo je dejstvo,naj vam pa povem da sem dva tedna nazaj poslušal na radio slo.1 pogovorno z enim policistom za varno vožnjo in so jim dali odprti telefon ljudje so klicali ne bote verjeli so se zgražali toukli čez motoriste da mi je blo kr hudo sem rek pa kaj nihče ne posluša da pokliče s telefona pa kaj lepga pove ampak ne vse proti nam .žalostno toda resnično :angry:

morm vam povedat da mate kr prau v vseh smereh ,zarad nekoga ki se ketenizira pade slaba luč na vse motoriste vo je dejstvo,naj vam pa povem da sem dva tedna nazaj poslušal na radio slo.1 pogovorno z enim policistom za varno vožnjo in so jim dali odprti telefon ljudje so klicali ne bote verjeli so se zgražali toukli čez motoriste da mi je blo kr hudo sem rek pa kaj nihče ne posluša da pokliče s telefona pa kaj lepga pove ampak ne vse proti nam .žalostno toda resnično :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Foter mi zmeri govori ni važn al boš ti kriv za nesrečo al voznik avta, na koncu boš hrom ali mrtu. Zato mormo predvsem sami sebe ahtat, budale ki pa se hočejo pokazat pa ignorirat. js se ne vozim z motorjem zato ker bi hotu bit frajer ampak zato ker je užitek se pelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da je to fovšija .......imeli bi ga vozili bi se pa nimajo jajc.............mislim da je veliko takih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!