Skoči na vsebino

Motor za uzitek ali prevozno sredstvo?


Dr_Jakob

Se kdaj z motorjem peljete tudi v sluzbo, po nakupih,... ?  

211 članov je glasovalo

  1. 1. V sluzbo ali po opravkih se peljem z motorjem

    • Vsakodnevno, neglede na vreme. sneg ne velja (namesto avta)
      20
    • Ce le vreme dopusca, grem z motorjem. (raje motor kot avto)
      126
    • Redko, a se je ze zgodilo. (raje avto kot motor.)
      36
    • Nikoli! Motor je samo za prezivljenje prostega casa.
      29


Priporočene objave

prvič - živiš (glede na profil) v prekmurju kjer je cest več kot prebivalcev ker ima vsaka njiva 3 obvoznice

drugič - ne voziš se po cestah kjer je dosti kafičev kjer si pravi bikerji po vožnji iz šihta privoščijo pivo

tretjič - (glede na motor v profilu) voziš se samo po cestah, ki jim ti praviš cesta ostali pa makedam ali kolovoz

četrtič - vozi FZ6 in to tak leti, da od brzine nič ne vidi! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor za užitek, potovanja, v službo, po opravkih......

V službo se vozim zato, ker je ta čas moj prosti čas in se mi pot v službo ne računa v delavni čas :lol1:

Pač nimam motorja za to da bi ga gledal.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je zjutraj zunaj plus 0 in da ni ravno nevihta = skuter s poštarsko šipo za v službo = ura dlje spanja = 10 min do službe (namesto 35 minut z avtom) = prakplac pred službo zagotovljen = 10 minut iz službe domov (namesto 35 minut z avtom).

____________________________________________________________________

prišparam 50 minut vožnje vsak dan, kar je na teden več kot 4 ure

poraba skuterja 3l, avta 11l

skuter - ni treba oblačiti motorističnih škornjev, jakne - v službo se pripelješ v civilnih cotah (pod jakno skrijem le hrbteničnik), tudi v kravati v redkih primerih, če to zahtevajo.

Če je zjutraj 15 ++ in da ni ravno nevihta = motor. Za v službo + po službi skok do Rakitne + med vikendi kak izlet oz. motozbor. Skratka bolj za užitek.

Ponavadi, ko grem poleti tankat avto, se mi v pepelniku valja račun od zadnjega tankanja. Npr, če grem tankat sredi junija, ko gremo na morje, je zadnji račun od tankanja nekje iz aprila.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstajajo 3 možnosti:

prvič - živiš (glede na profil) v prekmurju kjer je cest več kot prebivalcev ker ima vsaka njiva 3 obvoznice

drugič - ne voziš se po cestah kjer je dosti kafičev kjer si pravi bikerji po vožnji iz šihta privoščijo pivo

tretjih - (glede na motor v profilu) voziš se samo po cestah, ki jim ti praviš cesta ostali pa makedam ali kolovoz

:grim

mislil sem na cesto do MB (skoz Lenart)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A BMW je potem nadomestek mastrubacije? :P

BMW je lahko tudi za to če želiš :eek: sam jaz ti mojga ne posodim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

četrtič - vozi FZ6 in to tak leti, da od brzine nič ne vidi! :evilgrin:

Tak pa spet ne leti, da na cesti ne bi mogel videti tebe in te povoziti. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak pa spet ne leti, da na cesti ne bi mogel videti tebe in te povoziti. :P

Sej tušnmu decu se ne morš niti ognit, tud če bi hotu! :blink:

Sam jez ne bi reskiral mopeda in betice. Pa da te pol še dol u graben zbrca, da te ne najdejo dokler ne zasmradiš?? Aaaa, jez bi ustavu pa obrnu na tvojem mest! :grim

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

komi zdej???

http://www.motosvet.com/album/view.php?cid=9754

tkole 21.3.2007 takoj po unih velikih padavinah snega, sam da grem jst v šolo :blush: :blush:

sam vseen,začel pa sm hodt(vozt) v šolo že kkšnga 23.2

jade :OK: ...isto tu...samo da je zjutraj nula ali več----da ni minus, pa gremo gasa :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem je motor res samo za užitek, potovanja, mam pač tako delo da moram s sabo tovorit polno terenske opreme in je še v avtu dostikrat premalo prostora :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem je motor res samo za užitek, potovanja, mam pač tako delo da moram s sabo tovorit polno terenske opreme in je še v avtu dostikrat premalo prostora :?

take službe ti pa ne zavidam :( posebej če siliš v gužvo vsak dan (recimo center lj :blink: :( :kva2: :wacko: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
vedno manj uzitek, vedno bolj prevozno sredstvo. :doze:

zna bit, da je služba na koncu fure z motorjem bolša kot ista služba na koncu fure z avtom. Če je vreme kooperativno, je motor fajn, tudi za službo. se pa zgodi, al pa mogoče samo meni?!?!? da sm včasih preveč zj... da bi se vozil z motorjem. takrat je avto naravnost carski.

@ ice: upam da ti je bajk vseeno v veselje. da nisi slučajno "ozdravel" te bolezni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm,ko se zjutraj zbudim, sem sam na sebe tečen, kamoli da bi se takoj vsedel na motor in v službo. Se mi ga ne da vlačit iz garaže, vlačit opremo nase itd...za tistih 5 km :whistle:

No, kdaj pa kdaj se mi pa tudi zalomi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno vsak dan

zjutri se zbudim

pošlm vse u p.m. zarad dežja

se oblečm džno nadobleko(samo hlače) čez usnjeno jakno ter sončna očala (beri čelada)

in se odpravm v šolo. :trance_33_sleep: :closedeyes:

pa kje je un luštn vreme!!!! :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame velja prva trditev..čeprav se mi v dežju in slabem vremenu res ne da, samo je to postalo že moja navada. vstanem, se oblečem, dam čez motoristično opremo in se odpeljem v dežju/soncu/megli itd. to pa se bo kmal končal, ker dobim avto in bo motor samo še za užitek :OK: ->motor ne sme postati navada, ampak mora biti v užitek! pa naslednjo sezona si nov motor nabavm, takrt bo pa sploh supr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce le vreme in prtljaga dopuscata, grem povsod z motorjem...like it a LOT :evilgrin: !

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!