Skoči na vsebino

Motor za uzitek ali prevozno sredstvo?


Dr_Jakob

Se kdaj z motorjem peljete tudi v sluzbo, po nakupih,... ?  

211 članov je glasovalo

  1. 1. V sluzbo ali po opravkih se peljem z motorjem

    • Vsakodnevno, neglede na vreme. sneg ne velja (namesto avta)
      20
    • Ce le vreme dopusca, grem z motorjem. (raje motor kot avto)
      126
    • Redko, a se je ze zgodilo. (raje avto kot motor.)
      36
    • Nikoli! Motor je samo za prezivljenje prostega casa.
      29


Priporočene objave

Pr anketi kliknila na tisto zadnjo varianto- Nikoli bla, bla..

Ko sem bil mlajša je obstajal samo motor. Za po kruh it, k zobarju, v šolo, na šiht pol,... Ja Greenninja je bila edino sprejemljivo prevozno sredstvo za z dvorišča it.

Potem na šiht več nisem hodla z motorjem. Nekak ne morem v supergah pa kavbojkah sem prihajat. Preoblačit se tle pa bi pomenilo biti pol ure prej tu. Pol pa že raje spim dlje. Bile so pol nekaj časa aktualne popoldanske fure- takoj na motor ko pridem s šihta, pa dopusti z motorjem..

Zdaj pa je med mano in motorjem tako: dovolj mi je da vidim, da je v garaži. In pol, da ga na 2, 3 tedne peljem na krajši sprehod. Tako, da ne zgubim občutka. Torej ga mam za okras garaže

Evo, postala sem bolj komot, pa preferiram udobno vožnjo, z radiem, pepelnikom,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm..kot prvo, na motor se gre v polni bojni opremi, ne pa v supergah in kavbojkah :unsure: Posebej na takih kot je greenninja...sem videl že preveč sezutih supergarjev s pol stopala in gležnja ali manj ter obuškanih kavbojkarjev...

drugo...jaz imam enako situacijo - grem v službo in se preoblečem. Samo kar mi ni jasno je kaj bi delala pol ure - miutko rabiš in nič več. Sem pa pol ure prej v službi, kar pomeni da pol ure kasneje startam in seveda pol ure dalj spim (gužwa). Tako da to ni tista ovira, bolj psihična, da si rajš komot v avtu---

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm..kot prvo, na motor se gre v polni bojni opremi, ne pa v supergah in kavbojkah :unsure: Posebej na takih kot je greenninja...sem videl že preveč sezutih supergarjev s pol stopala in gležnja ali manj ter obuškanih kavbojkarjev...

drugo...jaz imam enako situacijo - grem v službo in se preoblečem. Samo kar mi ni jasno je kaj bi delala pol ure - miutko rabiš in nič več. Sem pa pol ure prej v službi, kar pomeni da pol ure kasneje startam in seveda pol ure dalj spim (gužwa). Tako da to ni tista ovira, bolj psihična, da si rajš komot v avtu---

Ok SmartAss :rolleyes: : Nevem kje ti delaš ampak jaz se v treh minutah lih ne spravim s kombinezona, dam nase kostima, špičakov, počešem, popravim fasado, ipd. stvari, ki jih zahteva moj šiht. In ravno dvomim, da se še nikol nisi pelal brez popolne bojne opreme. Če se res skos: :worship: Svaka ti čast.

Glede psihične ovire: ka zaboga si pa s tem hotu povedat? :blink: Jaz sem samo napisala, da mi motor več ni prevozno sredstvo. Življenjski način in tempo mi tega več ne dopušča, ali pa opcijsko: ni mi več toliko do tega da bi bila vsako prosto minuto na njem. SIMPLE & TRUE. In ja, avto je udobnejši. .)

p.s.: Ta konc tedna mi bo Ninja prevozno sredstvo, ker so se pr avtu pojavile tehnične težave. :grim

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kar mi ni jasno je kaj bi delala pol ure - miutko rabiš in nič več. Sem pa pol ure prej v službi, kar pomeni da pol ure kasneje startam in seveda pol ure dalj spim (gužwa). Tako da to ni tista ovira, bolj psihična, da si rajš komot v avtu---

Minutko rabiš ti :winkiss: , dame pa rabimo malo več, da se spedenamo :naughty: . Tega desci ne boste nikoli razmeli :evilgrin: :whistle: .

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva dva tedna--- užitek, potem ko pa je postal prešvoh---prevozno sredstvo.... no ko bo pa novi prišo bo pa spet užitek----upam da dalj cajta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok SmartAss :rolleyes: : Nevem kje ti delaš ampak jaz se v treh minutah lih ne spravim s kombinezona, dam nase kostima, špičakov, počešem, popravim fasado, ipd. stvari, ki jih zahteva moj šiht. In ravno dvomim, da se še nikol nisi pelal brez popolne bojne opreme. Če se res skos: :worship: Svaka ti čast.

Glede psihične ovire: ka zaboga si pa s tem hotu povedat? :blink: Jaz sem samo napisala, da mi motor več ni prevozno sredstvo. Življenjski način in tempo mi tega več ne dopušča, ali pa opcijsko: ni mi več toliko do tega da bi bila vsako prosto minuto na njem. SIMPLE & TRUE. In ja, avto je udobnejši. .)

p.s.: Ta konc tedna mi bo Ninja prevozno sredstvo, ker so se pr avtu pojavile tehnične težave. :grim

Lp.

normalno da sem se že pelal brez opreme---vse do srečnega padca, ko je sreči samo na motorju bila totalka, na meni pa samo odrgnine tam kjer so bile kavbojke in soperge...od takrat paa---nikoli več brez. Poanta je samo da eni nimajo take sreče da lahko to doživijo in preživijo... :unsure:

psihična ovira---to sem mislil tisto da s(m)o motoristi malce mahnjeni na motor in gremo če se le da (ali pa tudi če se ne da - recimo jaz grem tudi če sem skoraj prepričan da bo scalo popoldne - pač nase nategnem kišno odjelo - eni smo pač norci, kwa češ) na motor... :naughty: z leti (enim) ta entuziazem malo popusti in postanejo malce bolj---hm--pametni, če je to prava beseda....

Ajd, popravljanje fasade nisem štel v tisto minutko in pol...delno vzamem nazaj, torej : preoblačenje dve minuti, 28 pa za fasado. To se pa ujema :naughty:

TinaRR--->se 101% strinjam s tabo. Da vstaneš pol ure prej samo za to---jaz bi raje pol ure dalj spal :-)

aja---ta konec tedna bo bolj slabo vreme, tako da ti želim čim manj mokrih užitkov.....

Popravljeno . Popravil protoncek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob deževnem jutru za v službo dam čez dežjaka pa gremo. Dejansko dež nima nobene veze.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob deževnem jutru za v službo dam čez dežjaka pa gremo. Dejansko dež nima nobene veze.

ja, temu se reče pravi motorist :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor imam predvsem za svoj hobi in se, če se le da, izogibam vožnji po opravkih in vožnji po mestu. Je preveč takih, ki izsiljujejo prednost, pa takih, ki so fouš, da ne boš prišel kaj prej kot on z avtom. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler si neboš avta kupil in boš videl, kaj je luksuz ko si vedno na toplem pa suhem. :naughty:

jaz recimo imam avto dalj kot motor pa vseeno grem na motor če se le da---to ni samo potreba, ampak zasvojenost :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler si neboš avta kupil in boš videl, kaj je luksuz ko si vedno na toplem pa suhem. :naughty:

¸pa jst sm raj na mokrem :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok sem grd in debu, da rabim motor, da si mal rejting nabijam ... sej je jeba, ko morš s čelado pa to okol, ampak zgleda pa frajersko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!