Skoči na vsebino

Delavnica varne vožnje MAKSI, 25.3.2007 od 14.00 do 18.00, v Ljubljani


Društvo MAKSI

Priporočene objave

MAKSI začenja novo sezono delavnic varne vožnje.

KJE? - Tehnični pregledi Atos Vis, Cesta ljubljanskih brigad, Šiška, Ljubljana

KDAJ? - V nedeljo 25. marca od 14. do 18. ure.

KDO? - Vsi motoristi, ki menite, da bi svoje znanje in spretnosti vožnje morali preizkusiti in izboljšati. Vaja dela mojstra!

ZAKAJ? - Ker za svojo varnost lahko največ naredite sami, pod vodstvom izkušenih motoristov, na varnem poligonu.

Zaradi povečanega zanimanja udeležence prosimo za predprijave na www.moto-aktivisti.si ali 041 850 850, kjer so dosegljive tudi dodatne informacije.

V primeru sneženja, delavnica odpade!

Popravljeno . Popravil Društvo MAKSI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi lahko kako "karto" pripopal, da bi vedel kje v LJ to je? :OK:

Lahko pridem s scooterjem ane? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vreme, ... kako zdaj zgleda... a bo al ne?

Napovedan je dez + SNEG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vreme, ... kako zdaj zgleda... a bo al ne?

Napovedan je dez + SNEG

Ja poj pa s pležuhi ne! :o :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se načrtuje letos mogoče tud kakšna delavnica bližje našemu koncu (dolenjska)? npr. novo mesto, krško al pa tle okol kj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva letošnja delavnica, ki je bila predvidena v nedeljo 25. marca je zaradi nizkih temperatur in snega na poligonu prestavljena na 1.april med 15. in 19. uro.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva letošnja delavnica, ki je bila predvidena v nedeljo 25. marca je zaradi nizkih temperatur in snega na poligonu prestavljena na 1.april med 15. in 19. uro.

Ne, ne gre za nikakršno potegavščino, saj so nas vremenske razmere prisilile v to...

Se vidimo naslednjo nedeljo 1.4.2007!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se tm da sprobat tomosa SM125 an :? kva pa če še nimaš izpita, a morjo bit starši zravn da se lohk mal zapeleš?

drgač sm pa vesev da je prestavlen, ker si že dva dni razbijam glavo, al bi gledu MotoGP al bi šov na delavnice....konc koncov se bo le vse lepo iztekl :OK: :yea1: :worship:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aj drek, nisem vedel, da je stvar prestavljena. :headbang:

Pridem na parkplac z biciklom (saj veste, zdrav duh v zdravem telesu, hehe), tam pa nikogar. :eek:

Dobra stran neljubega presenečenja: ker sem imel na lepem veliko časa, sem vožnjo podaljšal do Šentvida, pa potem po Nemški cesti čez Črnuče in mimo Belinke na Zalog in nazaj domov na Fužine in sem torej danes z dopoldansko furo naredil skoraj 60 km. In to s 70 let starim biciklom! :OK:

Samo sedaj ne vem čisto točno, kako bom jutri zjutraj vstal in šel v službo? :? Saj veste, musklfiber itd.

No ja, morda bo prihodnji vikend več sreče. A za vsak primer bom pred odhodom preveril na MS, da ne bi slučajno spet hodil brez veze.

LP vsem skupaj, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha Andi, če si rezerviraš termin, pol te v primeru da odpade delavnica ovestijo prek sms tko k so mene dons in mi ni bl otreba se u lj vozt v tem vremenu:)

POhvaljeni, za obveščanje :grupni:

aja pa začne se ob 15, tko da andi glede na to kok si kilometrov naredu z biciklom, pa kdaj si tvoj zadn post napisou, pol bo tut drug tedn ob tvoji uri bl mal folka na parkirišču:)

Popravljeno . Popravil vk21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem na podlagi prijave na delavnico dobil SMS, da je zadeva presatavljena na 1.april.

Upam, da nebo drugi teden pa prvoaprilska zaj........ ! :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se tm da sprobat tomosa SM125 an :? kva pa če še nimaš izpita, a morjo bit starši zravn da se lohk mal zapeleš?

drgač sm pa vesev da je prestavlen, ker si že dva dni razbijam glavo, al bi gledu MotoGP al bi šov na delavnice....konc koncov se bo le vse lepo iztekl :OK: :yea1: :worship:

LP

kako je pol, se bo dal brez izpita pelat?

hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha Andi, če si rezerviraš termin, pol te v primeru da odpade delavnica ovestijo ...

...aja pa začne se ob 15...

Moped je na servisu in bom zato samo gledalec, torej je kakršnakoli rezervacija termina brez veze. Upam pa, da bom srečal kakšne znance pa bomo kako neumo rekli.

V spomin pa sem že vpisal podatek o začetku (15.00), kajti za danes je bilo rečeno ob 14.00. Ampak hvala za opozorilo, sicer bi naslednji vikend spet prišel ob 14.00.

LP, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pol, se bo dal brez izpita pelat?

hvala

LP

Pravijo da dajo na test motor če si želiš ampak je pogoj verjetno da imaš izpit, tako da se en bo dalo saj ni zavarovano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!