Skoči na vsebino

Delavnica varne vožnje MAKSI, 25.3.2007 od 14.00 do 18.00, v Ljubljani


Društvo MAKSI

Priporočene objave

kolkr vem, da motor si lahko sposodš tudi brez izpita, vendar da se delavnice udeležiš, moraš prinesti podpisano pristopno prijavo od staršev, najbolš pa da starši pridejo zraven,da vidijo kaj se na teh delavnicah sploh dela... pa še pri organizatorjih ne bo dvoma glede podpisa (al je od staršov, al tvoj :devil: )

Seveda pa če padeš, stroške kriješ sam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno je predvideno število udeležencev na tej delavnici? :hmm:

Se bo trlo ali bo na easy?

To ti bo pa povedala Meta Malus... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr vem, da motor si lahko sposodš tudi brez izpita, vendar da se delavnice udeležiš, moraš prinesti podpisano pristopno prijavo od staršev, najbolš pa da starši pridejo zraven,da vidijo kaj se na teh delavnicah sploh dela... pa še pri organizatorjih ne bo dvoma glede podpisa (al je od staršov, al tvoj :devil: )

Seveda pa če padeš, stroške kriješ sam :)

ja sej če bi pršu z fotrom bi torej šlo :? ker bi res rd sprobu mal tomasakija :) da se bom laži odloču pr nakupu :yes:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr vem, da motor si lahko sposodš tudi brez izpita, vendar da se delavnice udeležiš, moraš prinesti podpisano pristopno prijavo od staršev, najbolš pa da starši pridejo zraven,da vidijo kaj se na teh delavnicah sploh dela... pa še pri organizatorjih ne bo dvoma glede podpisa (al je od staršov, al tvoj :devil: )

Seveda pa če padeš, stroške kriješ sam :)

ka pa če maš ispit, pa da rukneš? recimo, če maš polico od svojga motorja, daš kuponček al kko? sm kko je pol, če nimaš motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol bojo v nedeljo delavnice? ker se mi zdi sumliv zarad dežja. dej prosim jutr zjutri napište gor al bojo al ne, ker morm čimprej vedt.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@MaraudeR

Kva pa si ti za edn? :hmm:

Predsednik Društva MAKSI!!

platoom! No, zdej se pa prosim opravič'! :( :grim :D :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se dalo zmenit da se lahko kaki skupini ali pa komu pridružim jutri pred ali pa v ljubljani? ker je precejšnja verjetnost da nebom najdu prizorišča v lj :blush: lahko pa tudi če bodo kateri ali kdo šel/šli čez savinjsko in potem čez tuhinj ali po stari cesti, če ste me pripravljeni zraven imeti na vožnji do maksi-ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se dalo zmenit da se lahko kaki skupini ali pa komu pridružim jutri pred ali pa v ljubljani? ker je precejšnja verjetnost da nebom najdu prizorišča v lj :blush: lahko pa tudi če bodo kateri ali kdo šel/šli čez savinjsko in potem čez tuhinj ali po stari cesti, če ste me pripravljeni zraven imeti na vožnji do maksi-ja :)

noben? no ja, bom že najdu :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben? no ja, bom že najdu :ninja:

če nauš najdu, si napiši mojo telefonsko - 031 345 914. Če nau šlo, pokliči, pa te bomo že nekak tja spravli.

Lp, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nauš najdu, si napiši mojo telefonsko - 031 345 914. Če nau šlo, pokliči, pa te bomo že nekak tja spravli.

Lp, S.

Ganljivo O:-) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: razn če bo ful dež ali sneg al pa če bi gnile žabe padale z neba :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!