Skoči na vsebino

Milan Špendal & Mark Pickering sezona 2007


dirkac24

Priporočene objave

Da bomo zadovljni boš mogu eno prlimat, ko Bajdi rit na asfaltu brus z drsnikom iz ene od slik zgoraj.

:naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bomo zadovljni boš mogu eno prlimat, ko Bajdi rit na asfaltu brus z drsnikom iz ene od slik zgoraj.

:naughty: :naughty: :naughty:

A si mislu z tole ploščico? Če je pa ni več, mu jo je ena oboževalka splela v Sachenringu,da bo imela za v "oštariji" na zidu. Tk, je rekla.

lppost-16389-1185024346.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kaj je blo dans s Špendalom na treningu???

Pa tut dirke ni pelu danes???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kaj je blo dans s Špendalom na treningu???

Pa tut dirke ni pelu danes???

Nič še ne vem.

post-16389-1185106940.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andy tale akcija ma pa sam ene 20 km/h....

Kaj pa kej bolj konkretnega? Recimo 150 km/h??

tale akcija pa ma kr malo več kot si ti misliš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kaj je blo dans s Špendalom na treningu???

Pa tut dirke ni pelu danes???

haj milan ni peljal dirke ker so marka odpeljali z ambulanto je zbolel in mu niso dovolili peljati dirko škoda za milana lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andy v boksu je max. hitrost 60 km/h, se prav da je tukile nekej manj, razen če sta kazen plačala za ''owerspeeding''.

Tale slika je pa narejena iz tribune nad boksi če se ne motim?

:hmm: :hmm: :hmm:

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andy v boksu je max. hitrost 60 km/h, se prav da je tukile nekej manj, razen če sta kazen plačala za ''owerspeeding''.

Tale slika je pa narejena iz tribune nad boksi če se ne motim?

:hmm: :hmm: :hmm:

ne vem od kdaj so pa v boksih ovinki da bi se moral po boksu ven nagnat ne piši bedarij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem od kdaj so pa v boksih ovinki da bi se moral po boksu ven nagnat ne piši bedarij

HAHAHA Andy zdajle si ga pa......bravo! Mal je bil glasn tale....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidim, da je res neki jaki speed, da je cajt met odprt vizir in se pod čelado čohat??????

Ene 200 na uro ha???

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidim, da je res neki jaki speed, da je cajt met odprt vizir in se pod čelado čohat??????

Ene 200 na uro ha???

:headbang:

haha sej maš smisu za humor če pa rabiš špegle pa povej ti jih kupim kje vidiš vizir odprt pa vidim kolk se spoznaš na prikoličarje da ne veš da je tam ročka za držat pa kaj ti bom objasneval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andy,

A se lahko midva malo privatno pogovoriva?

Dopust vzamem za eno uro sestanka s teboj. A bi šlo morda pred Grobnikom?

LP Dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andy mogoče se spoznam na tele stvari velik bolj kot ti misliš. Si še ti pred svojim blokom sanju o motorjih s prikolco in po fasadi bloka plezu, ko sem js že kr lep del evrope vidu in to s prikoličarji.

Drugač pa se da slika povečat in prav lepo se na povečavi vidi, da je vizir čelade odprt in da je komolec čist pokrčen in da je roka v čeladi, kot bi si nekej v čeladi popravljal.

No pa da ne bom preveč natančen in da ne bo kdo narobe razumu...

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andy mogoče se spoznam na tele stvari velik bolj kot ti misliš. Si še ti pred svojim blokom sanju o motorjih s prikolco in po fasadi bloka plezu, ko sem js že kr lep del evrope vidu in to s prikoličarji.

Drugač pa se da slika povečat in prav lepo se na povečavi vidi, da je vizir čelade odprt in da je komolec čist pokrčen in da je roka v čeladi, kot bi si nekej v čeladi popravljal.

No pa da ne bom preveč natančen in da ne bo kdo narobe razumu...

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Pozabil si še omenit, da s pokrčenimi koleni težko zvoziš ovinek in še veliko bolj se matraš. Razen, če ima sovoznik preveč moči in jo tako tudi po nepotrebnem troši ;) Who knows :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si še omenit, da s pokrčenimi koleni težko zvoziš ovinek in še veliko bolj se matraš. Razen, če ima sovoznik preveč moči in jo tako tudi po nepotrebnem troši ;) Who knows :whistle:

Pametni pa ste....a bo kdo od vas probal?

Mate jajca? Joj Joj fantje ne pametujte preveč. Slikal sem jaz in vem kako je tole slikano....torej ne pametujte preveč ker se smešite.

Drgač pa podpišite se s polnim imenom,če vas je kej. No in Kdo si da se glih tolk spoznaš na prikoličarje in kolk krogov si se kdajkoli pelajal v prikoličarju????????? Boš odgovoril po resnici? DVOMIM!

Pa brez zamere in LP

P.S. No pa še za Petra: Zakaj pa ti nisi zdržal na prikolici?

:whistle:

Popravljeno . Popravil ZdravkoK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že podal svoje razloge zakaj se nisem odločil. Če te pa zanima pa malo poišči na forumi, drugače pa lahko tudi Janeza vprašaš ;) Pa tudi omenil nisem nikoli, da kdaj nisem zdržal na prikolici, oziroma da nisem sposoben. Če se ti nebi z motorjem še nikoli prej peljal več kot 130km/h in bi nato kar skočil na prikolico, bi rad videl tebe kako bi reagiral .)

V sorodni temi bi, pa lahko že začeli tudi, kdo ima jajca skočit 20m in več z motorjem,...in lalallala ;)

No pa saj brez veze razglabljat o tej eni fotki. Res je pa na tej fotki zgleda kot, da hitrost ni velika, kar pa v velikih primerih fotke varajo. In še enkrat pravim vsa čast voznikom in še posebej sovoznikom.... respect :worship:

PS: Ti si se že peljal s prikolico???

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že podal svoje razloge zakaj se nisem odločil. Če te pa zanima pa malo poišči na forumi, drugače pa lahko tudi Janeza vprašaš ;) Pa tudi omenil nisem nikoli, da kdaj nisem zdržal na prikolici, oziroma da nisem sposoben. Če se ti nebi z motorjem še nikoli prej peljal več kot 130km/h in bi nato kar skočil na prikolico, bi rad videl tebe kako bi reagiral .)

V sorodni temi bi, pa lahko že začeli tudi, kdo ima jajca skočit 20m in več z motorjem,...in lalallala ;)

No pa saj brez veze razglabljat o tej eni fotki. Res je pa na tej fotki zgleda kot, da hitrost ni velika, kar pa v velikih primerih fotke varajo. In še enkrat pravim vsa čast voznikom in še posebej sovoznikom.... respect :worship:

PS: Ti si se že peljal s prikolico???

Andy je že pred 13 leti bil državni prvak kot sovoznik,če kdo ni vedu...

Ah ja mene sprašuješ? Ja js pa davnega leta 90 in 91 kot sovoznik. Leta 92 pa tudi voznik...uspehi? Oglasi se pri meni doma pa boš videl,da se ne hvalim preveč tukaj.

Sicer sem se pa tudi pred 13 leti vozil z Janezom na treningih tudi po evropi. Tudi letos na grobniku z njim kakor tudi z Špendalom. Res pa je da skupaj naenkrat ne več kot tri kroge , ker pač nimam kondicije in ne treniram. Za krog dva tri grem pa komurkoli na prikolico.. :alien1:

ČAW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje...

Opažam, da ste vsi malo mimo. Kot ti, Andy, Zdravko, Peter, malo ste za lunco. Za moje dekle prikoličarji niso rojeni na tem planetu. Zame pa ste. Sem isti pacient, samo na veteranu.

Kar se tiče prikolic, Peter in ostali, verjamem, da se na stvar spoznate bolje kot kdorkoli tukaj. Ne dvomim. Sam sem že stal na Grobniku na ciljni ravnini cirka 3 metre stran in vem, kakšna je hitrost. Ni zajebancije, brez skrbi. Lani sem bil tudi na ovinku, ko sta s prikolico priletela ven. Posnetek je na internetu. Od motorja je ostal samo kriv napis LCR., zadnje kolo ter nekaj m odre plastike. Res samo nekaj.

Tako da spoštujmo pogum voznika/sovoznika kajti tu z jajci nimaš kaj delati. Tu igrajo jetra.

Pa nebi spreminjal teme Mark/Spendal, raje se preselimo na novo temo SUPERSIDE. Kaj pravite. Še vedno sem pa takoj za krog. TAKOJ!!!!!!!!!

LP Dejan Gorta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako da spoštujmo pogum voznika/sovoznika kajti tu z jajci nimaš kaj delati. Tu igrajo jetra.

s tem se pa nebi strinjala :grrr....

jajca moreš imet :grim....in to velika :grim...jz sm spremljala strica po raznih dirkah in to....in vem kakoin kaj.....treba imet jajca...

seveda pa tut jetra, pljuča, ledvice,... :lol: :lol: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, se strinjam, tale tema je Špendal-Pickring.

Čudn se mi pa zdi, da na remse racing nič ne piše o Salzburgringu. Mogoče zarad nule? No upam, da ne, ker je objektivno poročanje vedno dobrodošlo. Al pa Zdr@vko nima časa, ker se tule na forumu ukvarja z nami???

Kolker sem zasledu je bil tandem Remše - Bajde najhitrejši od vseh dirk prav v Salzburgu in je za najhitrejšim zaostajal samo 6 sek na krog, kar je kar 5 sek hitreje od najboljšega časa od nemškega Sachsenringa, kjer sta zostajala 11 sek na krog za najhitrejšimi.

Mr. Zdr@vko???? Are you team PR or just anothersomeonewhoissmartaboutsomething?????

PS: Forum je internetni portal, kjer lahko vsak pove svoje mnenje, neglede na to, kaj si o tem mislijo drug, čeprav včasih nekatere odnese v napačno smer!!!

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, bistvo sem povedal, a morajo res takoj pasti kontra komentarji? Prosim pogovarjajmo se "športno". Seveda so muda v igri, res pa je, da če nisi navajen brzine, te lahko hitro kaj zvije. Zvije te okoli jeter, bolečina nastane zaradi strahu pred nepoznanim zato pravim, kaj je potrebno imeti, draga moja minca :unsure: :unsure: :unsure:

PS: Zakaj je Pickering odšel v ambulanto? Kakšen prehlad ali kaj podobnega? :unsure:

LP Dejan Gorta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Zvije te okoli jeter, bolečina nastane zaradi strahu pred nepoznanim zato pravim, kaj je potrebno imeti, draga moja minca :unsure: :unsure: :unsure:

aja...no ja...to lih nevem kje te zvije....samo vem da moraš imeti jajca, da se v take športe sploh podajaš :grim.... .)

jz jih občudujem :OK: in navijam za njih :010

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!