Skoči na vsebino

Milan Špendal & Mark Pickering sezona 2007


dirkac24

Priporočene objave

aja...no ja...to lih nevem kje te zvije....samo vem da moraš imeti jajca, da se v take športe sploh podajaš :grim .... .)

jz jih občudujem :OK: in navijam za njih :010

Tako Minca bravo,jaz tudi. Kdor ni poskusil na prikolici ne ve kaj to pomeni in kakšen adrenalin to sprošča. To da moraš met jajca pa ne drži. Zdej ne vem napamet ampak na IDM dirki v salzburgu so bile 2 ali 3 sovoznice. In to ženske 40 tih let. Brez heca!

zakaj ne pišem na našem portalu o salzburgu? Hm enostavno zato, ker tam nisem bil in z Janezom se še tudi nisva nič pogovarjala od dne ko so odšli v salzburg. HHHHMMMMM mal je blo slabe volje ker nisem šel zraven ampak služba je služba in še eno obveznost sem imel, ampka to je že mimo. V Petek jima je odtrgalo nekaj v zadnjem delu in baje so zobniki leteli po pisti....Slišal sem , da sta baje imela celo 2 top speed. nepreverjeno seveda, ker pravim nisem bil tam. Kar se pa nedeljske dirke tiče pa verjetn veste že tudi več kot jaz. Namreč spet zadaj pri kolesu nekaj POK. nevem kaj nisem še videl stroja.

Dovolj natančno opisano?

Pickering? Zbolel je čist po domače povedano. Se zgodi. Bojim pa se , da če bi bil jaz takrat tam bi me tudi zvezali v prikolico.....hehe, tk pravijo. ne vem kolk krogov je bila dirka ampak definitivno jaz nebi zdržal tempa in Špendal ima HUD tempo ne glede na sovoznika. resda smo takole prikoličarji enmal čez les to pravijo vsi in po celem svetu (jaz vsaj priznam) saj čez ta užitek ga ni, ampak celo dirko odpeljat brez treningov za moč???? aa jok

p.s. Žal tegale ne razumem...: Mr. Zdr@vko???? Are you team PR or just anothersomeonewhoissmartaboutsomething????? Hotel si mi nekaj povedati,pa mi daj naravnost saj ne zamerim. In kot si reku sam, mnenje lahko poda vsak.

Dejan. V kratkem bo trening na Grobniku in povabil te bom zraven in ker vsak trening tudi jaz "iztržim" kašen krog, ti bom tokrat odstopil mesto. PRAV? Opremo imaš? :unsure:

Uh sem naložil? ma ja pol mi pa zmanjka časa za naš portal, pravkar pa razmišljam , da naredim še jaz en forum....maybe? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, bistvo sem povedal, a morajo res takoj pasti kontra komentarji? Prosim pogovarjajmo se "športno". Seveda so muda v igri, res pa je, da če nisi navajen brzine, te lahko hitro kaj zvije. Zvije te okoli jeter, bolečina nastane zaradi strahu pred nepoznanim zato pravim, kaj je potrebno imeti, draga moja minca :unsure: :unsure: :unsure:

PS: Zakaj je Pickering odšel v ambulanto? Kakšen prehlad ali kaj podobnega? :unsure:

LP Dejan Gorta

bronhitis je dobil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, bistvo sem povedal, a morajo res takoj pasti kontra komentarji? Prosim pogovarjajmo se "športno". Seveda so muda v igri, res pa je, da če nisi navajen brzine, te lahko hitro kaj zvije. Zvije te okoli jeter, bolečina nastane zaradi strahu pred nepoznanim zato pravim, kaj je potrebno imeti, draga moja minca :unsure: :unsure: :unsure:

PS: Zakaj je Pickering odšel v ambulanto? Kakšen prehlad ali kaj podobnega? :unsure:

LP Dejan Gorta

kaj je dejan nič me nisi poklical?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravko:

Opremo imam, seveda, saj sem do lanskega bil sovoznik na prikolici Državno prvenstvo veteranov (BMW) Tudi s teboj bi se rad sestal na kakšen drink, seveda sidecar

Andy:

Pokličem ali pišem, ko imam čas. Kakšne pozne ure res ne bom motil ter moril glede prikolic, te pa pokličem danes definitivno da vidiš, da sem resen z vprašanji,

Minca:

Oba veva da je potreben pogum. Kjerkoli v motošportu. Tebe osebno sicer ne poznam (še), verjetno si pa precej pogumna. Nikakor ne dvomim.

Glede prikolic je pa zame še vedno Milan Špendal, drugih (Remše :unsure: ) še ne poznam

LP Dejan Gorta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minca:

Oba veva da je potreben pogum. Kjerkoli v motošportu. Tebe osebno sicer ne poznam (še), verjetno si pa precej pogumna. Nikakor ne dvomim.

seveda da veva :grim.... se bova spoznala, pa bo :grim....

mam tut jz jajca...če drugače rečem imam ful poguma :grim :evilgrin: .....in sm vedno za akcijo :010 :evilgrin: :whistle: :whistle: če pa se mi kej ponesreč...si pa rečem : šit hepns in grem naprej, pa je :D .)

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
No ja, bistvo sem povedal, a morajo res takoj pasti kontra komentarji? Prosim pogovarjajmo se "športno". Seveda so muda v igri, res pa je, da če nisi navajen brzine, te lahko hitro kaj zvije. Zvije te okoli jeter, bolečina nastane zaradi strahu pred nepoznanim zato pravim, kaj je potrebno imeti, draga moja minca :unsure: :unsure: :unsure:

PS: Zakaj je Pickering odšel v ambulanto? Kakšen prehlad ali kaj podobnega? :unsure:

LP Dejan Gorta

marku so potem odkrili plučno infekcijo in takrat naj bi mu delovalo sam še pol pluč . zato je zelo težko dihal in je bil zelo izčrpan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špendal spet osvojil odlično 7. mesto in popokal lep kup točk za svetovno!!!

Bravo fanta res čestitam!!!

:worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špendal spet osvojil odlično 7. mesto in popokal lep kup točk za svetovno!!!

Bravo fanta res čestitam!!!

:worship: :worship: :worship:

Bravo MILAN....do konca dirke mi je ostalo samo to še , da malo navijam zate, seveda z solzami v očeh....saj veš kako je!

Zdr@vKo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ojla

milan je imel žal smolo v franciji kakor ste gotovo že vsi slišali so se zapletli 3-je dirkači na srčo nobenemu ni bilo nič na žalost pa so vsi poškodovali prkolice kakor tudi milan, na njegovi prikolici pa se je poškodoval oklep in sprednji del šasije.

Sicer pa je zasedel skupno 13. mesto kar pa je najboljša uvrstitev prikoličarjev na svetovnem prvenstvu med slovenci. :yea1:

bravo milan :worship:

Popravljeno . Popravil dirkac24
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Takole pa štartajo v novo sezono...........

post-16389-1196169303_thumb.jpg

post-16389-1196169309_thumb.jpg

Lp

:worship: :devil: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem da ne takega, ker imam doma tudi jaz točno take slike že več kot 1 leto in pol. In se prav lepo vidi da je fotomontaža. Bi bilo pa res lepo da bi imel Špendal takle kamijon ;) Evo še ene slike od znotraj. :)

post-16736-1196196659_thumb.jpg

post-16736-1196196672_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no...

Čeprav se ne spoznam (toliko) na fotomontažo, bi se malo umiril z takšnimi forami. Bolj kot vse Milanu privoščim zakšno vozilo, vprašanje pa je, kaj kombi pelje. Dirkalno prikolico, kakršno ima ali nekaj, kar pač ni za na cesto.

Glede na to, da gre za žlehtnobo (verjetno) je bolje se lepo športno obnašati. Raje mu zaželimo nadvse odlično sezono pa naj motor magari peš pririne do Nemčije. Mu bom že jaz pomagal.

LP

Dejan Gorta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no...

Čeprav se ne spoznam (toliko) na fotomontažo, bi se malo umiril z takšnimi forami. Bolj kot vse Milanu privoščim zakšno vozilo, vprašanje pa je, kaj kombi pelje. Dirkalno prikolico, kakršno ima ali nekaj, kar pač ni za na cesto.

Glede na to, da gre za žlehtnobo (verjetno) je bolje se lepo športno obnašati. Raje mu zaželimo nadvse odlično sezono pa naj motor magari peš pririne do Nemčije. Mu bom že jaz pomagal.

LP

Dejan Gorta

držim te za besedo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!