Skoči na vsebino

Harley v Sloveniji ???


Tengai

Priporočene objave

Novi uvoznik bo (je) Avtohiša Claas iz Lj., ki zaenkrat zastopa Peugeot skuterje. V salonu na Zaloški c. v Lj. (AH Modri Lev) imajo v salonu V-roda.

Tisti V-Rod je, kolikor jaz vem, že prodan. Le še lastnik mora -- če že ni -- priti ponj. Izgleda pa res malce smešno med scooterji. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me , če je Rozi že dobu obljubljenga Harlija ali pa ga še vedno ni? <_<

....in kaj je zdaj z nekim uradnim uvoznikom za HD v slovenijo? pred cca. pol leta je nekdo nekaj govoril "da bo v kratkem" .........kaksna sveza "informacija" bi se prilegla; glede se sploh se dela na temu ali je vse ze zamrlo.

ja matr bi nucal enga zastopnika!nucam novo denarnco :lol: :lol:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na uradnih straneh H-D se je končno pojavila tudi Slovenija. Če grete v iskalnik dealerjev in izberete Slovenia, dobite:

Harley-Davdison Slovenija

Zaloska C. 171

Ljubljana, , SVN, 1000

154.847.89

154.847.85 (fax)

P.S.: Ampak tipi ne znajo niti pravilno črkovati "Harley-Davidson" :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli rozi, da bos dobil svoj motor - za to se je Claas mogu ful potrudt (verjem mi) in tud prov da so se, ne morjo se pustit svabom zajebavat. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ko dobiš povej! Jaz ti ze našel serviserja, ki bo kmalo tudi dobil pooblastilo, da lahko šraufa HD - za njegovo delo dam roko v ogenj brez trzanja! Lp. J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Danes sem bil pri Claasu, kupoval nekaj stvari od Motorexa... Povedali so, da so bojda sedaj uradno uradno uradno dobili od H-D, da so zastopniki. Čakam na press-info, da bomo objavili tudi med novicami itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil pri Claasu, kupoval nekaj stvari od Motorexa... Povedali so, da so bojda sedaj uradno uradno uradno dobili od H-D, da so zastopniki. Čakam na press-info, da bomo objavili tudi med novicami itd.

Nekako sem skeptičen glede tega Claasa... Mogoče gutfeeling?

A je Rozi zdaj dobil motor ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je meni znano ga ta vikend še ni imel saj bi bil gotovo kje na dvorišču parkiran. Jaz bi na njegovem mestu že :angry: in jih ne bi več resno jemal. Če bi hoteli da bi jih resno jemal še naprej bi izsilil vsaj kakega 206CC če HD nimajob za tisti čas dokler ne dobijo HD. Upam da imajo vsaj kakega pugija :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi, kakšno je stanje s tvojim HD? A boš dobil vsaj kakšno vljudnostno opravičilo v obliki dodatkov al ikaj podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se še vedno vozim z avtom. :(

Razočaranja ne morem opisati z besedami, zato bom navedel le par "dejstev", kaj se dogaja. "Dejstev" zato, ker vse novice prejmem od Claasa in jim lahko le verjamem ali pa tudi ne.

Od mojega zadnjega oglašanja, ko sem napisal, da so Nemci našli motor zame se je že zdelo, da ga bom končno dobil. Od tega je sedaj že štiri tedne, jaz pa se vozim z avtom.

Najprej je menda prišlo do nesporazuma in so Nemci poslali papirje v Zagreb, Claas pa o tem ni vedel nič. Sedaj je bojda motor v Zagrebu, a Zagrebčani še niso poslali papirjev Claasu. Ta motor bo videl pol sveta še preden pride v moje roke. S strani Claasa sem izvedel, da tudi ko bo motor prišel, bo homologacija trajala še kakšen teden... Prejšnji četrtek naj bi prišel v Zagreb, toda pomoje je kje v Uzbekistanu, saj so v Avstriji štrajkali, Hrvatje pa so imeli delo s Papežem.

Kar me pa najbolj jezi pri vsej stvari pa je to, da se sploh ne ve, kaj/kdo je za zamudo kriv. Od nikogar nisem dobil nobenega pisnega pojasnila, nobenega opravičila. NIČ. Kaj se je zgodilo z mojim motorjem, ki bi moral biti izdelan februarja in dostavljen marca, ne ve nihče.

Glede popusta, odškodnine ali kakšne dodatne opreme so na Claasu bolj ali manj gluhih ušes. Izgovarjajo se, da je pri Američanih pač tako, da jim ne priznajo nobenega popusta za zamudo in da bi karkoli bi mi dali, morali kriti iz lastnega žepa. Židje.

Kdorkoli želi kupiti Harleya mu svetujem le to, da se zapelje do g. Klemenčiča v Maribor in se zmeni z njim. Claas ima še vedno porodne težave. Če jih Nemci res tako zaj.....o v glavo, kot pravijo naj se pritožijo Američanom. To mene kot stranko ne sme obremenjevati.

In potem sodu izbije dno, ko mi punca pokaže BMW-jevo reklamo: "Kaj bi čakali in varčevali, če pa se lahko vozite". :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se še vedno vozim z avtom. :(

In potem sodu izbije dno, ko mi punca pokaže BMW-jevo reklamo: "Kaj bi čakali in varčevali, če pa se lahko vozite". :angry: :angry: :angry:

Pejt nabavit R1200 CL :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S strani Claasa sem izvedel, da tudi ko bo motor prišel, bo homologacija trajala še kakšen teden...

Ne jim verjet. Pri mojem motorju je homologacija trajala eno dopoldne... :blink: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Rozi - imaš ti kak papir o ari in dobavnem roku? Verjetno bi bili Inšpektorji kar fajn pripravljeni urgirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Rozi - imaš ti kak papir o ari in dobavnem roku? Verjetno bi bili Inšpektorji kar fajn pripravljeni urgirat...

Imam nekaj papirjev. Predračun z rokom dobave in plačilnimi pogoji, potrdilo, da sem vplačal prvi obrok, drugače pa nič omembe vrednega več.

Če bi hotel, bi se tega lotil že prej, ampak meni je glavno, da dobim moj motor, ne pa da razpenim Claas, prestavim zadevo na sodišče in ostanem brez motorja.

Tako nemočnega in stisnjenega v kot se še nisem počutil v življenju. Ne kupim več nobene reči, na katero bi moral čakat. Dam denar, odpeljem robo, pika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to... Ali se je komu od vas že zgodilo, da je odplačeval kredit za robo, ki je sploh še ni dobil? Jaz namreč sem finančno planiral, da dobim motor marca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to... Ali se je komu od vas že zgodilo, da je odplačeval kredit za robo, ki je sploh še ni dobil? Jaz namreč sem finančno planiral, da dobim motor marca.

Rozi, a si ziher, da hočeš samo tega FatBoya in nič drugega???

Jaz bi na tvojem mestu - ampak jaz seveda nisem ti! - razmislis, če kje v slovenskih salonih stoji kak drug motor, ki bi tudi ustrezal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam nekaj papirjev. Predračun z rokom dobave in plačilnimi pogoji, potrdilo, da sem vplačal prvi obrok, drugače pa nič omembe vrednega več.

Če bi hotel, bi se tega lotil že prej, ampak meni je glavno, da dobim moj motor, ne pa da razpenim Claas, prestavim zadevo na sodišče in ostanem brez motorja.

Tako nemočnega in stisnjenega v kot se še nisem počutil v življenju. Ne kupim več nobene reči, na katero bi moral čakat. Dam denar, odpeljem robo, pika!

rozi,

prosim te, da ne nasedaš pravljicam zakaj motorja še ni. So namreč samo časovno in še kako drugačno mašilo za neizdobavo motorja. To te sploh ne zanima oz. te ne sme zanimati.

Gospodom in damam lepo PISNO IN S POVRATNICO NAPIŠI PISMO, da si plačal prvi obrok za motor na podlagi njihove ponudbe in da je bila bistvena sestavina ponudbe, zaradi katere si se odločil za delno plačilo kupnine ROK DOBAVE MOTORJA. Ker se ni zgodilo nič in ker z dobavo nerazumno dolgo odlašajo jih pozovi, da v (recimo) 14 dneh dobavijo motor, če ne boš zahteval razdrtje pogodbe in vračilo že plačane kupnine skupaj z zakonitimi zamudnimi obrestmi in vračilom stroškov financiranja, ki si jih že imel, ker oni svoje obveznosti niso izpolnili.

Spomni jih tudi, da je popolnoma nemoralno od njih, da reklamirajo prodajo motorjev HD, ki pa jih očitno ne morejo izdobavit, kar pomeni zavajanje kupcev in zahteva poseg tržne inšpekcije in ustrezno obvestitev javnosti.

Poleg tega pa, zaradi tega, kar se ti dogaja, tudi utemeljeno dvomiš, da je njihovo poslovanje popolnoma v skladu z zakonom in bi se jim prilegel kakšen izredni davčni pregled.

Ko se enkrat začne takale saga, kot jo imaš žal ti, rezultata ponavadi ni. Našibavajo te zaradi tega, ker upaš in upaš ...

Ti pomagam, če želiš. Za kavo in Cocto.

Ceco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek (jutri) pride moj moped v Ljubljano na carino. Do sedaj nisem mogel spati zaradi skrbi, odsedaj pa zaradi pričakovanja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek (jutri) pride moj moped v Ljubljano na carino. Do sedaj nisem mogel spati zaradi skrbi, odsedaj pa zaradi pričakovanja. :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub petku in 13. hkrati ti želim, da tvoja ropotija le priroma v LJ.

Potem bomo pa morali enkrat izvesti skupinsko ekskurzijo za ogled tvojega motocikla, ki smo ga nekako 1/2 leta družno, da ne rečem forumsko, tukaj na forumu "kupovali" in skupinsko trepetali za usodo kupčije. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek (jutri) pride moj moped v Ljubljano na carino. Do sedaj nisem mogel spati zaradi skrbi, odsedaj pa zaradi pričakovanja. :)

Glede na to da so te že tolikokrat nategnili jim jaz nebi verjel.Vso srečo Rozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek (jutri) pride moj moped v Ljubljano na carino. Do sedaj nisem mogel spati zaradi skrbi, odsedaj pa zaradi pričakovanja. :)

Glede na to da so te že tolikokrat nategnili jim jaz nebi verjel.Vso srečo Rozi.

Ne ga zdej v sladkem pričakovanju dražit.

Sigurn bo dobil.

:D

Vsaka štorija se enkrat konča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga zdej v sladkem pričakovanju dražit.

Sigurn bo dobil.

:D

Vsaka štorija se enkrat konča.

Tako je.

In tiste štorije so predvsem zapuščina g. Miheliča - Claas je malenkost resnejša firma - predvsem je firma! :)...

Rozi - upam, da boš pripelal pokazat novo kišto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!