Skoči na vsebino

Harley v Sloveniji ???


Tengai

Priporočene objave

Prav vesel sem, da jim je kapnl, da si mislil resno ko si jim vplačal motor in ga tudi hotel imet! Skrajni čas tudi-poletje! Drugače pa "It's not over 'til the fat lady sings!" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub petku in 13. hkrati ti želim, da tvoja ropotija le priroma v LJ.

Potem bomo pa morali enkrat izvesti skupinsko ekskurzijo za ogled tvojega motocikla, ki smo ga nekako 1/2 leta družno, da ne rečem forumsko, tukaj na forumu "kupovali" in skupinsko trepetali za usodo kupčije. :)

Zato pa naj da en krog vsakemu od nas!

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub petku in 13. hkrati ti želim, da tvoja ropotija le priroma v LJ.

Potem bomo pa morali enkrat izvesti skupinsko ekskurzijo za ogled tvojega motocikla, ki smo ga nekako 1/2 leta družno, da ne rečem forumsko, tukaj na forumu "kupovali" in skupinsko trepetali za usodo kupčije. :)

Zato pa naj da en krog vsakemu od nas!

:D

Lahko... Na zadnjem sedežu. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa "It's not over 'til the fat lady sings!" ;)

Fat Lady je "blagovna znamka" za Hondo Valkyrie (F6C).

E ceco, sparimo tvojo Fat Lady, pa mojega Fat Boya, pa bomo imeli podmladek.

Sicer pa ga še nisem dobil. Dobim enkrat ta teden, da bom šel lahko v Medvodah z motorjem na moto zbor, ki bo 500 m od mojega bloka. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa "It's not over 'til the fat lady sings!" ;)

Fat Lady je "blagovna znamka" za Hondo Valkyrie (F6C).

E ceco, sparimo tvojo Fat Lady, pa mojega Fat Boya, pa bomo imeli podmladek.

Sicer pa ga še nisem dobil. Dobim enkrat ta teden, da bom šel lahko v Medvodah z motorjem na moto zbor, ki bo 500 m od mojega bloka. :)

upam da ti ne bo vmes 4x crknil

:D

veliko sreče in užitkov

če se včlaniš v HOG (Lipa)

pa reci da ti pošljem bratov mail v pm-ju

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa reci da ti pošljem bratov mail v pm-ju

Samo nemoj da mu šalješ brata u PM :) B)

Rozi - matr, boš uživou :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa reci da ti pošljem bratov mail v pm-ju

Samo nemoj da mu šalješ brata u PM :) B)

Rozi - matr, boš uživou :)

Sym !!

qva je pa tega treba???

a ti grem spet na živce?

brez zamere Rozi

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa "It's not over 'til the fat lady sings!" ;)

Fat Lady je "blagovna znamka" za Hondo Valkyrie (F6C).

:P A res? Pa tudi una ta debela zenska je, ki zapoje na koncu opere, je fat lady, in šele takrat veš da je konc cele kolobocije! ;)

KAJ ZDAJ? A je dobil ali ne? Vsi tukaj trepetamo!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa "It's not over 'til the fat lady sings!" ;)

Fat Lady je "blagovna znamka" za Hondo Valkyrie (F6C).

E ceco, sparimo tvojo Fat Lady, pa mojega Fat Boya, pa bomo imeli podmladek.

Sicer pa ga še nisem dobil. Dobim enkrat ta teden, da bom šel lahko v Medvodah z motorjem na moto zbor, ki bo 500 m od mojega bloka. :)

Dete bo imelo 8 cilindrov in avtomatski menjalnik, pogon bo pa hidropnevmatski. He he...

Mogoče bom Mačko prepričal, da v soboto skokneva do Medvod (v nedeljo namreč odkrujzava za tri tedne), samo se malo bojim, ker nosečnice bolj slabo prenašajo pot, ki naj bi bila dolga cca 6kkm.

Ne morem si pa kaj, da ne bi malo o Harleyih, zato od Valkiristov en mali pozdravček: http://www.valkyrieriders.com/inzane/image...harleyrider.htm

Srečno in uživaško ti želijo Fat Lady, Mačka in Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobim enkrat ta teden, da bom šel lahko v Medvodah z motorjem na moto zbor, ki bo 500 m od mojega bloka. :)

Rozi, všeč mi je, da si optimist.

Samo to bom rekel.

Pa ne se ozirat ne vse opazke o HD-ju. Ko se pelješ gor, ti je jasno, zakaj si ga kupil. In ne boš verjel: rekel si boš: "mater, pa je blo vseeno vredno toliko čakat!"

Vso srečo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to bom rekel.

Pa ne se ozirat ne vse opazke o HD-ju.

Saj ne gre za opazke, Mustang. Malo se pač moramo pomuzati ob zadevo. Na naših strojih stoji kovanec pokonci, ko agregat dela, na HD-ju pa komaj vidiš semafor od šejkanja. Ampak te pa šejka lep kos železja (kot pravi moja Mačka).

Dokaz za prvo trditev tule: http://www.f6rider.com/mvc-890v.mpg

Dokaz za drugo trditev: http://www.valkyrieriders.com/harley/home.htm

Opravičila pod 2 so vključena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trikrat sem vdihnil in izdihnil, trikrat premislil, pa še po pijačo sem si šel, preden sem se odločil, ali bi sploh kaj še napisal v to temo, ali ne. O tem mojem Harleyu je bilo napisanega že (pre)veliko, zato bi vas namesto moderatorja jaz prosil, da bi počasi nehali pisati o njem, ker mi postaja že nerodno. Ko ga bom dobil, vas bom o tem obvestil tukaj oziroma v OLP.

Motor dobim v soboto. Če mi bo uspelo priti na motozbor v Medvode še ne vem, ker imam isti večer prijateljevo poroko in obletnico valete. Sicer sedaj najraje nebi šel na obletnico, ampak ker sem jo sam organiziral, bi se nekako spodobilo, da se prikažem. Prihodnje leto grem najprej pogledati Motosvetov koledar dogodkov, potem pa izbirati datum za valeto.

Torej... Do naslednjega (zadnjega) posta za vse radovedne: ne nisem še dobil motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej... Do naslednjega (zadnjega) posta za vse radovedne: ne nisem še dobil motorja.

:( :( :( :( :(

:( :( :( :( :(

:( :( :( :( :(

vsi sočustvujemo s tabo rozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK banda, pa naj vam bo... Danes grem po mojega Fat Boya! :D :D :D :D :D :D :D

Konec dober vse dobro. Pa še na Claasu so mi ponudili kar lep popust pri nakupu dodatne opreme, da se mi oddolžijo za zamudo. :D

Se vidimo v sredo na 3M in v OLP.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK banda, pa naj vam bo... Danes grem po mojega Fat Boya! :D :D :D :D :D :D :D

:D

čeestiiitaaaam

in želim ti

mnooogooo

varnih km

:D :D :D

:D :D :D

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK banda, pa naj vam bo... Danes grem po mojega Fat Boya! :D :D :D :D :D :D :D

Konec dober vse dobro. Pa še na Claasu so mi ponudili kar lep popust pri nakupu dodatne opreme, da se mi oddolžijo za zamudo. :D

Se vidimo v sredo na 3M in v OLP.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

mogoče ga bom pa že kaj prej videl. mogoče jutri? ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK banda, pa naj vam bo... Danes grem po mojega Fat Boya! :D :D :D :D :D :D :D

Konec dober vse dobro. Pa še na Claasu so mi ponudili kar lep popust pri nakupu dodatne opreme, da se mi oddolžijo za zamudo. :D

Jim je torej uspelo pravočasno homologirat zadnjo luč na Fat Boyju? :)

B)

Smo veseli da se je lepo isteklu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to bom rekel.

Pa ne se ozirat ne vse opazke o HD-ju.

Saj ne gre za opazke, Mustang. Malo se pač moramo pomuzati ob zadevo. Na naših strojih stoji kovanec pokonci, ko agregat dela, na HD-ju pa komaj vidiš semafor od šejkanja. Ampak te pa šejka lep kos železja (kot pravi moja Mačka).

Dokaz za prvo trditev tule: http://www.f6rider.com/mvc-890v.mpg

Dokaz za drugo trditev: http://www.valkyrieriders.com/harley/home.htm

Opravičila pod 2 so vključena.

Ne vem no... odkar se vozim na motorju mi še nikoli ni prišlo prav, da bi mi kovanec stal pokonci medtem, ko mi agregat dela... Pa tudi nisem slišal še za nobenega motorista, ki bi se okrog vozil s kovanci na tanku. Če je kakšen tak, naj se prosim javi, ker me zanima zakaj to dela. Moram pa priznat, da mi kaj drugega stoji, ko se peljem na mojem :D

Vi se kar muzajte ob zadevo kolikor hočete, ampak močno dvomim, da so se "muzači" kdaj peljali na Harleyu ali pa celo naredili z njim 1000 km, da bi lahko podali kakšno konstruktivno kritiko. Večina stvari, ki jih poslušam o Harleyu so govorice, ki pa so le redko nastale s strani ljudi, ki imajo izkušnje s temi motorji.

Je pa res - ti motorji niso za vsakega... meni npr. je izredno všeč, da trese kolikor trese. In všeč mi je kako se vozi na njemu, čeprav bi marsikateri motorist totalno spluval amortizerje, bremze, mašino, itd. Tudi če se mi občasno pokvari in kakšen šrauf ven pade, sploh nisem jezen. Ga imam pač tolko rad :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Rozi so mi sporočili, da si končno dobil dolgo obljubljeni motor. A pa je ta jubilejni kot si ga hotel? V glavnem želim ti veliko lepih km na motorju in pa da bi se kerkrat zapeljali na kako forumsko srečanje. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi so mi sporočili, da si končno dobil dolgo obljubljeni motor. A pa je ta jubilejni kot si ga hotel? V glavnem želim ti veliko lepih km na motorju in pa da bi se kerkrat zapeljali na kako forumsko srečanje. :)

Točno tak, kot sem ga hotel. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tak, kot sem ga hotel. :)

le malce podrajsan po tačkah za noge ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tak, kot sem ga hotel. :)

le malce podrajsan po tačkah za noge ;) :)

In z gumami zlizanimi do roba. Al mogoče še čez? ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Vsem bralcem tega foruma odsvetujem obisk v tej prodajalni v Fužinah. Prodajalci so podn od podna in njihov odnos do strank je katastrofalen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!