Skoči na vsebino

Popravila oklepov & nalepke


cruiser

Priporočene objave

Zanima me, ce kdo ve, kje dobro popravljajo oklepe. Moj ZX6R je malo popraskan po levi strani in razmisljam da bi se ga mogoce splacalo popravit preden ga prodam (vendar le v primeru, da se ga popravi tolk da se ne bo kaj videlo). Poznate koga, ki ga lahko priporocite ? Mogoce kdo ve, kolk se gibljejo cene za nalepke na Kawasakijih (moj je l.97, tist k mu na boku pise Ninja) ?

Je sploh mogoce popravit motor tolk da se nic ne opazi ? Ali pa ga je bolje prodati takega kot je in pac nastaviti cca. 1000-1500DEM nizjo ceno ?

Thx!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam tipa iz Mengša, ki bi po mojem zrihtal zadevo kot se šika. Saj si vidu mojga, kako je zrihtan. Dela tudi nalepke - nekatere ima že narejene, ker pa imaš pogost motor...

Pokliči me za podrobnosti (041) 740-140.

Problem bo tvoj dekl od mašine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekl sem razmisljal da bi kupil nov, sej pomoje to ni tak strosek. Pa levi smerokaz in rocka od sklopke (tole bi mogoce lahko na fino zbrusil da se ne bi videlo). Sej zato se mi pa poraja vprasanje ce se sploh splaca popravljat ali raje ceneje prodat... prodal bom pa kmalu, ker bom kupil nekaj novejsega in mogoce mocnejsega. Hmm... idealno bi bilo ce bi ga lahko kar v racun dal.. :) Bom moral it do Yogi-ja pogledat, zadnjic mi je rekel dobro ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam tipa iz Mengša, ki bi po mojem zrihtal zadevo kot se šika. Saj si vidu mojga, kako je zrihtan. Dela tudi nalepke - nekatere ima že narejene, ker pa imaš pogost motor...

Pokliči me za podrobnosti (041) 740-140.

Problem bo tvoj dekl od mašine?

Amm jaz imam rahlo počeno plastiko(slaba 2cm) na yamahi thundercat spredaj, pa bi mogoce dal cez zimo popraviti, samo najvecji problem je nalepka, ki stane nova original 10-14.000SIT kar se mi zdi absolutno prevec za tako malenkost. Tko da ce imas kaksne okvirne cene za koliko lahko un iz mengša zrihta bi te prosu da mal napišeš ali pa napisi od njega stevilko pa da ga poklicem...

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipu je ime Emil-ful v redu pob, res obvlada stvar...

Njegova številka je 041/651-744.

Aja - cena! Za zrihtat levi oklep, masko, strehco in ogledalo (švasanje, barvanje, material, nalepke) sem dal 45 ksit. Nalepke seveda niso original... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj 'sosed v SGju je meni tako popravil plastike, da se nič ne vidi (saj si lahko videl kako moja TA zgleda). Če te zanima se javi, pa ti pošljem njegovo telefonsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj 'sosed v SGju je meni tako popravil plastike, da se nič ne vidi (saj si lahko videl kako moja TA zgleda). Če te zanima se javi, pa ti pošljem njegovo telefonsko.

SGju - misliš v slovenj Gradcu!? :shock: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj 'sosed v SGju je meni tako popravil plastike, da se nič ne vidi (saj si lahko videl kako moja TA zgleda). Če te zanima se javi, pa ti pošljem njegovo telefonsko.

SGju - misliš v slovenj Gradcu!? :shock: :?

jep.

oz. natančneje na Legnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica pa ti si iz Ptuja!!!!!!!!!11 :shock: :? Zakaj hočeš bit na vsak način Korošica!? :lol:

Ma ne se hecam - dobrodošla.... Tisti tip na Legnu ima drugače avtoličarstvo, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je dal svojo tenerejko popravt enmu modelu iz Tomačevga (Lj) in morm rečt da mu je noro zrihtu plastiko pa tut nalepke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu macica, to mi deli !

Dej mi na privat prosim poslji telefonsko od tistega tipa. Rajsi vidim, da je motor blizu mene (ali bolje receno, da imam tistega, ki mi ga popravlja na dohvatu ruke :P ). Ali ti je tudi nalepke ustimal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu macica, to mi deli !

Dej mi na privat prosim poslji telefonsko od tistega tipa. Rajsi vidim, da je motor blizu mene (ali bolje receno, da imam tistega, ki mi ga popravlja na dohvatu ruke  :P ). Ali ti je tudi nalepke ustimal ?

Dobiš telefonsko takoj, ko pridem do telefona. Nalepko pa je sicer reku, da bi mi lahko zrihtal, ampak sem kar original kupila. Pol pa sem ugotovila, da jih je škoda, da jih spet podrajsam (beri: drage so ko žafran) pa sem si dala delat original macica style. Sam so še v izdelavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica pa ti si iz Ptuja!!!!!!!!!11  :shock:  :?  Zakaj hočeš bit na vsak način Korošica!?  :lol:

OK,Bikec. Nisem in nočem bit Korošica. SLOVESNO IZJAVLJAM, DA SE ŠE VEDNO ŠTEJEM ZA PTUJČANKO. Bolj ali manj prostovoljno sem pa dokaj pogosto v Slovenj Gradcu.

Ma ne se hecam - dobrodošla.... Tisti tip na Legnu ima drugače avtoličarstvo, a ne?

Tut ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa desno stran grdo zdelano. Desna stran sprednje maske je spraskana, desni bok tud precej in zadek (je že blo kitano).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem sel v Kawasaki shop v MB in se pozanimal o cenah nalepk. Menda so na levem oklepu 3 nalepke, njihova skupna cena (original!) pa je nekaj cez 17 tisoc SIT. Sedaj moram se samo slisati od licarja, kolk pride barvanje in ce se da v nulo ustimat, pa bom dal popravit! Ker zgleda, da bi se dalo za cca. 50-70tisoc SIT tole popravit, kar je dokaj ugodno.

Je pa se nekaj, hehe, pridem v trgovino, pa se pozanimam za ceno nalepk levega boka, pa mi un tip rece - 96 tisoc SIT ?!?!? Ha ? Hallooo ?

Sem rekel ce lahko pogledam na predracun (ki je bil izdelan za nekoga drugega) in je tipson hladnokrvno kar oklep v ceno vstel. Da dol pades...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga tale cena se men zdi še kar razumljiva če je zravn računov cel bok poštrihan(NOV) pa še nalepke zravn.

Mene bi samo bok pršu okol 1000 dem pa še brez nalepk bi bil.

Drgač pa vem za FAZER firmo Kranj dela vse živo za avtomobile ker pa se je včasih preganjal z motorji rad pokrpa kakšen del plastike za solidne denarje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Za yamaho se nalepk ne splača dat delat, ker so nove relativno poceni. Komplet napelk za en oklep (na eni strani) pride 5.000 sit, to je za thundercata... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj sosed ZASTONJ (no za kako pivo :wink: ) porihta plastike za novejse ali pogoste modele. naredi OK, po zelji tudi barvanje (to ni zastonj). ker se boste sprasevali zakaj zastonj - rad bi dobil cimvec razlicnih motorjev ker si dela modele za izdelavo neoriginalnih oklepov in predelave oz. oklepe po zelji.

ce koga zanima :roll: naj mi poslje sporocilo pa se bomo dogovorili. aja stvar je na stajerskem, ampak za zastonj popravilo se menda splaca pripeljat tudi kak kilometer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj sosed ZASTONJ (no za kako pivo ) porihta plastike za novejse ali pogoste modele. naredi OK, po zelji tudi barvanje (to ni zastonj). ker se boste sprasevali zakaj zastonj - rad bi dobil cimvec razlicnih motorjev ker si dela modele za izdelavo neoriginalnih oklepov in predelave oz. oklepe po zelji.

Hej, to bi bilo pa nekaj zame! Zadnjič sem na Grobniku prav po pocarsko zapeljal v zagrebškem v pesek in padel na desni bok. Desni oklep in maska sta popraskana, manjši kos oklepa med masko in desnim oklepom pa je tudi počil. Imam Aprilio RSV 1000 l.2000.

Pervy, če bi tvoj sosed to popravil za pameten denar (pivo pa zanj in zate kolikor ga neseta), bi se kar oglasil pri njem.

LP MotoManiac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, to bi bilo pa nekaj zame! Zadnjič sem na Grobniku prav po pocarsko zapeljal v zagrebškem v pesek in padel na desni bok. Desni oklep in maska sta popraskana, manjši kos oklepa med masko in desnim oklepom pa je tudi počil. Imam Aprilio RSV 1000 l.2000.

Pervy, če bi tvoj sosed to popravil za pameten denar (pivo pa zanj in zate kolikor ga neseta), bi se kar oglasil pri njem.

LP MotoManiac

bom vprasal, mislim da ga bo zanimalo ker je ze nekaj govoril o mille. poslji mi tvojo telefonsko pa te poklicem in se dogovorima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem iskal po forumu, pa ga žal ne najdem. Kolega rabi mojstra za popravilo plastike. Baje v okolici Ljubljane obstaja "Frenk" al nekaj podobnega, ki je zelo dober. Ima kdo kako številko :?: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iskal po forumu, pa ga žal ne najdem. Kolega rabi mojstra za popravilo plastike. Baje v okolici Ljubljane obstaja "Frenk" al nekaj podobnega, ki je zelo dober. Ima kdo kako številko :?: ?

Nekoč sem na 3M zvedel da to dela nekdo v okolici tomačevega oziroma šmartnega pri tomačevem. Sem imel tel. njegovo pa sem nekoč na motorju skupaj s telefon vse skupaj izgubil.

Tisti dober motorist ki pa mi je dal ta podatek pa ga tudi ni več med nami. Sicer ni bil na forumu ampak je bil pravi motorist(brezovica oz Log, gsx-r septembra) Bog naj mu posodi kakšen motor za kakšen krog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!