Skoči na vsebino

Popravila oklepov & nalepke


cruiser

Priporočene objave

@Saint:

Če kaj koristnega zveš mi prosim sporoči....jaz sem sicer že spraševal serviserja pa me kaj dosti razlike v ceni ne pride če jih dam pri njemu barvat al pa kar nove naročim :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm mene pa zanima ce kdo pozna kaksnga mozakarja k dela nalepke za hondo nsr 125? emm ce ne pa sam une nalepke honda k pise al pa krilca to majo itak usi enake :D

HVala za odgovor :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm mene pa zanima ce kdo pozna kaksnga mozakarja k dela nalepke za hondo nsr 125? emm ce ne pa sam une nalepke honda k pise al pa krilca to majo itak usi enake :D

HVala za odgovor :004

V Louisu majo te nalepke HONDA ...najbolj da pogledaš v katalog njihov, al pa na netu poglej njihovo stran ;)

če maš pa čas se pa do Beljaka zapel k majo trgovino gor.

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Iščem nalepke za cbr 900rr l.96 zrisane v corelu (oz. cemu podobnemu) - google je tokrat zatajil :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se zmenima za kako pošteno ceno, pa da mi zrihtaš, al nalepke (če si jih sposodiš al pa kaj), al pa da najdeš slike 1:1 .... se da zadevo lepo narisat v corelu.

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mi zrihtaš, al nalepke (če si jih sposodiš al pa kaj), al pa da najdeš slike 1:1 .... se da zadevo lepo narisat v corelu.

V tem primeru znam tut sam zrisat (neki izkusenj s corelom mam pa ze .) ), bi blo pa zlo lepo ce bi se kje dalo dobit ze narejeno..

Hvala vseeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR

CBR 900R R pa lahko z minimalnim znanjem dodas zravn ce mas 900RR :>

drugac pa tuki dobis .eps format veliko znamk. eps lahko odpres u corelu

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla klapa,a mogoče kdo ve če se da dobit zadnji blatnik za ZR7-S Kawasaki :hmm: mislim tistega ki je tik nad gumo :)

če mogoče ima kdo kakšno informacijo in pomožnosti kolko$$$ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Rabil bi mojstra za popravilo polomljenih plastik (varjenje, barvanje, nalepke,... ). :hmm:

Tukaj je že naštetih nekaj mojstrov (in njihovih tel. številk), ampak podatki so kar precej stari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil bi mojstra za popravilo polomljenih plastik (varjenje, barvanje, nalepke,... ). :hmm:

Tukaj je že naštetih nekaj mojstrov (in njihovih tel. številk), ampak podatki so kar precej stari.

Od kod si? Ce si iz Lj, ti jaz lahko pripravim zadevo do te mere, da samo se k licarju neses. Barvanja se malo bojim, ker ni pravih pripomockov in hitro zajebes...

Info na Pm...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

no majstri, poznate koga ki zna popravit tank-tank je vdarjen vendar ne pušča,zanima me ali se da vdrtino popravit vakumsko ali kako drugače-vdrtina je na robu oz gubi tanka, seveda rabim tudi nalepki za tank, honda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz imam eno uprašanje če se da s polisetrom in epox smolo porihtat plastike če je počena če ne s čim se potem najbol učinkovito popravi počene/zlamane plastike.

Hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko to sam delaš ali je dat to zzašvasat katerem profiju.

S čim pa kako se to švasa?

Kako izvem tip plastike in kje jo dobim?

Hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Švasanje je za moje pojme bolj "tako-tako" varijanta. Na obeh straneh švasa ti plastiko potegne navznoter, tako da je precej več kitanja, kot pa če bi limal z epoxijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam eno uprašanje če se da s polisetrom in epox smolo porihtat plastike če je počena če ne s čim se potem najbol učinkovito popravi počene/zlamane plastike.

Hvala

lp

Ucinkovito se da plastiko popravit s poliestrsko smolo in steklenimi vlakni, površina na katero pa smolo nanašaš mora biti dobro očiščena. Delo s poliestrom je dokaj preprosto. Drgač pa se počeno plastiko vari.

Za varjenje plastike se uporabljajo pištole na vroč zrak (feni) z brezstopenjsko regulacijo temperature. Vsi sodobni plastični deli imajo na hrbtni strani oznako iz katere vrste plastike so (ABS, PP, PC, PS, PVC... + mešanice le teh), če pa tega ni, se vrsta plastike določi z kurjenjem manjšega delca in ugotavljanjem glede na vonj in sajavost. Vsaka plastika zahteva ustrezno temperaturo varjenja, ponavadi je to med 230 in 270°C (podatki za posamezno vrsto plastike so ponavadi priloženi k navodilom za uporabo fena, sicer pa se najboljši rezultati dosežejo z poskušanjem). Ustrezno polomljeni plastiki, kupiš dodajni material (v obliki paličic) ter šobo za varjenje. Mesta varjenja morajo biti poprej obdelana (z biaxom ter majhnim frezalnim nastavkom se po razpoki naredi žleb V oblike (okoli žleba mora biti plastika na sveže postrgana), v katerega se kasneje dodaja segreta plastika. Tudi palice dodajnega materiala je potrebno pred varjenjem po površini ostrgati, da se zagotovi čim boljši stik. Na kontra stran varjenja se nalepi trak iz alu folije, ki enakomerno distribuira dovajano toploto in preprečuje prekomerne deformacije in neenakomerne napetosti v plastiki. Pri varjenju je treba zelo paziti, da so dodajni materiali ter osnovna plastika enakomerno segreti.

V glavnem, ce plastiko variš mora to biti narejeno kot se šika drugače ni tapravega ucinka.

Popravljeno . Popravil Kosho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede švasanja se nič bat

pastike ohranijo tako obliko kot je treba mam tut jst kt neki izkušen z tem

lohk pa točno povem naslov za mojstra na dolgem mostu če ga ze ni kdo omenjal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar snel plastike zaradi servisa.... me kar glava boli, ko pomislim koliko časa in živcev mi bo vzelo ponovno sestavljanje... se jim pozna, da sem dvakrat na mestu zvrnil motor (vsakič na drugo stran) in je kar na nekaj mestih spokana, na enem celo odlomljena... :BUA:

da o manjkajočih vijakih sploh ne govorim... :slap: vsakič ko gre plastika dol jih je manj in slabše primejo...

kdo bi res bil dober mojster za te stvari porihtat, pa da ni ravno najdražji... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi pa dokaj ugodno dobil poliestersko smolo in steklena vlakna.

Kako bi zrihtal če je odlaman nosilec plastike.S čim ga lahko zalimam skupaj da bo držalo dobro pa,,,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravila oklepov in izdelava vseh vrst nalepk:

M O T O R E K - Breg pri Litiji (2 kilometra iz Litije. Smer Zagorje, Trbovlje)

G. Cveto, tel; 041-482-570

Mislim, da je dovolj vidno.

Samo, ne me sedaj spet še za E-mail spraševati !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!