Skoči na vsebino

Popravila oklepov & nalepke


cruiser

Priporočene objave

Ave.Če kdo ve, naj mi pomaga. Kakšen papir bi moral kupiti za izdelavo naepk na ink jetu, ter kje ga dobim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozna kdo kakšnega mojstra iz v okolici Celja,, da bi mi popravu masko...

Mal mam počeno prvo masko (samo poceno, nic ne manjka), pa pobarvat bi blo treba.... nerodnost :slap:

hvala že vnaprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 let pozneje...

Pozdrav vsem

Lani proti jeseni se mi je mudil na kolegovo poroko in ker me je dobil dež in ker so gradbinci pustil svojo ''čokolado'' na cesti in ker se po dežju in mastni cesti še nisem kaj dosti vozu, se je ob malo preveč odprtem gasu pripeljalo zadnje kolo mimo mene ...

Posledice so dobro pobrušen desni bok (ena 2 majhna koščka sta odlomljena, enega nisem več našel, polomljena so tudi nekatera vodila za vijake), odlomljeno desno ogledalo, počena sprednja maska in palstika od armaturke, malo vdrt tank (očitno sme ga kresnu s škornjem), zvita ročica zavore, počen aluminjast pokrov nad sklopko - ene pol deci je tut olja izteklo in za spoznanje zvita balanca, pa mal pobrušene stoplake in ostale malenkosti...

Vse posledica zdrsa pri ok 40km/h. Zdej sem komaj napraskal nekaj denarja za popravilo in sem se odloču, da bomo to uredili.

Ker sem čisto nov v tem moto svetu, me zanima kaj mi svetujete. Zamenjavo plastik z novimi (niti pomisliti si ne upam koliko stanejo)? Se dajo zadeve dobro popraviti tudi z varjenjem plastike in ponovnim barvanjem? Kako bo s tankom? - sedaj izgleda kot bi ga en mal s komolcem pritisnil - se da to samo ven zbit kot pri toči?

Pozna kdo kakšnega mojstra, ki bi v okolici LJ (lahko tudi drugje samo da se splača tja zapeljat) uredil to zadevo res kvalitetno (se pravi ne samo zlepil zadeve, ampak tudi ojačal poke in nadomestil odlomljene stvari) in po razumni ceni? Mam pa nekje ok 1500eur za popravilo ...

Hvala za odgovore :)

motorček je pa Honda VFR 800 03

Nekaj ste o tem problemu v tej temi že napisali, a so posti relatvno stari, zato em zanima če ti ljudje ki so omenjeni še delajo te stvari. Pa opravičujem se adminu ker sem ta post v 2 temi nalepil (pod VFR in tu), ampak bi rad čimprej to zadevo uredil, pa upam da dobim kar največ informacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da...

Malo samoiniciative in kompletno popravilo je narejeno v domači garaži O:-) Sam čas rabš oz. 2 tedna dopusta...

Po lanskoletni nesreči sem čez zimo popravil v garaži plastike moje lubice, popravli udrt tank, platišča ter vse skupi prebarval. Sicer bo treba tank še enkrat lakirat (pozabu dat prej nalepke delat, da bi jih prelakiral na tanku :blush:) vendar je vse skupaj izpadlo presenetljivo DOLIČNO.

Popravljeno . Popravil drejki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da...

Malo samoiniciative in kompletno popravilo je narejeno v domači garaži O:-) Sam čas rabš oz. 2 tedna dopusta...

Po lanskoletni nesreči sem čez zimo popravil v garaži plastike moje lubice, popravli udrt tank, platišča ter vse skupi prebarval. Sicer bo treba tank še enkrat lakirat (pozabu dat prej nalepke delat, da bi jih prelakiral na tanku :blush:) vendar je vse skupaj izpadlo presenetljivo DOLIČNO.

Mal zgodi je še pa je par slovničnih napak :whistle:

Drugače pa je od vsega materiala najdražja barva oz. ves material za pripravo barvanja...

Glede na tvoj predviden finančni vložek pomojem nebi smelo biti težav. Lahko povem, da je barvanje celotnega avtomobila (s pripravo podlage) okrog 1200 evrov (pri priznanem avtoličarju). Glede na to, da motor ni tako hudo poškodovan mislim, da najbolje, da naložiš poškodovane dele ter se zapelješ do najbližje avtoličarske delavnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče nisem bil čist jasn.

Ne dvomim da se da vse doma popravit če maš čas in če si že kdaj kaj podobnega delal, no jst nimam ne časa, ne tovrstnih izkušenj. Zanima pe me ča mi lahko svetujete koga, ki je vam uredil plastike in vse zgoraj našteto, kvalitetno in ugodno, pa v nekem doglednem času ...

A to vsak avtoličar tudi palstike vari, pa nadomešča koščke, pa naroča dele, ki manjkajo ... al bom moral to popravilo na več mestih opravit?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, nujno bi do konca tedna rabil prednjo šipco za yamaho r6 (+06) za dirkalne poliestre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, js sem osebno to počel prvič... sprot se naučiš. Če ni časa je pa druga stvar ja, sej vem, vse nas stiska s časom. Ne vem sicer če vsak plastike vari....to bi se mogu mal pozanimat.

Nažalost nobenga ne poznam...

Lp,A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

evo zdaj mam pa tud jaz za popravit, če se najde tu ,kak mojster bom hvaležen

danes na marija reki.....

post-9572-127152761011_thumb.jpg

post-9572-127152764662_thumb.jpg

post-9572-127152769087_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!