Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Katerega? Bo 1.motor, če je kakšno mnenje ali pa nasvet hvala vnaprej.

Yamaha fazer 600 2005 do 2007l.

Honda cbf 600 s 06,07l. (zelo ugodne cene,je pa malo bolj švoh)

Suzuki gsf 600 s-bandit 05-07l.

Cene so v rangu 3500-4500eur. Hondo in Banditaa dobim za to ceno že z ABSom,fazerka je malo bolj športna....

Bandita. Ga vsaj nima že vsak drugi Slovenec ...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

mam eno oprašanje in sicer če je že kdo gledov te 2 motorja oz če pozna prodajalca 

in sicer gre za yamaho xj6n prodajalec R-moto (zanima me če ve kdo al je možak kuker tok pošten al je že koga okrog prnesu)???

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?id=4271516

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4742262

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda cbf 600 s 06,07l.

...Hondo in Bandita dobim za to ceno že z ABSom....

Za 1. motor bi se jaz na tvojem mestu imed naštetih odločil za Hondo z ABS-om.

LP in dober nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katerega? Bo 1.motor, če je kakšno mnenje ali pa nasvet hvala vnaprej.

Yamaha fazer 600 2005 do 2007l.

Honda cbf 600 s 06,07l. (zelo ugodne cene,je pa malo bolj švoh)

Suzuki gsf 600 s-bandit 05-07l.

Cene so v rangu 3500-4500eur. Hondo in Banditaa dobim za to ceno že z ABSom,fazerka je malo bolj športna....

hvala za mnenja in lp

Vseeno kateri motor, samo toplo priporočam ABS. Pa upam, da ga nikoli ne boš rabil - ABS.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tudi zase iščem motor.

Nimam kaj posebnih želj, razen to da ne sme biti skuter.

Čimnižja poraba to mi je skoraj bistvenega pomena. ccm niso važni. Rabljeno do tam 3500 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tudi zase iščem motor.

Nimam kaj posebnih želj, razen to da ne sme biti skuter.

Čimnižja poraba to mi je skoraj bistvenega pomena. ccm niso važni. Rabljeno do tam 3500 eur.

Poglej na "Avtonet" je kar nekaj "mopedov" naprodaj, ki malo pokurijo ( dvocilindraši ) tja do 500ccm od 40 do 50 konjičkov.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen konkreten primer?

Ali ima 1 cilinder 125ccm oziroma več manjšo porabo kot 2 na 500ccm? Vožnja bi bila večinoma samo po centru.

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen konkreten primer?

Kakšna hornetka, fz6, kej v tem rangu, al pa nižje xj6, er 5, er6n (f)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tudi zase iščem motor.

Nimam kaj posebnih želj, razen to da ne sme biti skuter.

Čimnižja poraba to mi je skoraj bistvenega pomena. ccm niso važni. Rabljeno do tam 3500 eur.

Kaj pa je za tebe nižja oz mala poraba? Jaz na svojem 750ccmju po moji osebni oceni vozim bolj športno kot na easy in so obrati vsaj ko se vozim sam običajno nad 6.000 obratov (pa ne trdim da je to dosti - seveda vem kje še je 12k :D )pa je poraba malo čez 6litrov... Kar se mi osebno ne zdi grobo :D

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimnižja ja, 6l zame recimo ni nizka poraba. Recimo pod 4l če je sploh možno da bi bila povprečna. fz6 so predragi xj so mi zelo všeč ampak spet predragi. er5 mogoče?

Kako je s temi cilindri? Jaz sem slišal kako ljudje govorijo da en cilinder pije medtem ko so tisti z 2 ali 4 prav varčni. Verjetno je treba gledati vbrizg ali je čez vplinjače ali je elektronsko krmiljen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimnižja ja, 6l zame recimo ni nizka poraba. Recimo pod 4l če je sploh možno da bi bila povprečna. fz6 so predragi xj so mi zelo všeč ampak spet predragi. er5 mogoče?

Kako je s temi cilindri? Jaz sem slišal kako ljudje govorijo da en cilinder pije medtem ko so tisti z 2 ali 4 prav varčni. Verjetno je treba gledati vbrizg ali je čez vplinjače ali je elektronsko krmiljen?

tukajle je kar nekaj o porabi motorjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup si vespo, boš še vedno kul zgledu kokr na kakem starem jajcu za šaltat....pa še malo porabo ima ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimnižja poraba to mi je skoraj bistvenega pomena. ccm niso važni. Rabljeno do tam 3500 eur.

torej, če prav razumem - skrbi te poraba, po drugi strani ti je pa vseeno, koliko te bo stala registracija?

Poraba je še najmanjši spremenljiv strošek pri vsem skupaj ...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najmanj bo žrl 4T 50cc skuter...

Nemoreš rečt, da te kubikaža ne zanima.

Večjo porabo majo edin kaki cestaki in naviti supermoto motorji...

Pri ostalih motorjih, kateri niso "naviti" pa poraba NI tako velika. Odvisno od stila vožnje.

Zdej pa kaj si ti želiš...

Popravljeno . Popravil r_o_b_i
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najmanj bo žrl 4T 50cc skuter...

Nemoreš rečt, da te kubikaža ne zanima.

Večjo porabo majo edin kaki cestaki in naviti supermoto motorji...

Pri ostalih motorjih, kateri niso "naviti" pa poraba NI tako velika. Odvisno od stila vožnje.

Zdej pa kaj si ti želiš...

želi si šminkanja po centru s hudim motorjem ki pije 1l na 100KM....

doesn't ring a bell..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tudi zase iščem motor.

Nimam kaj posebnih želj, razen to da ne sme biti skuter.

Čimnižja poraba to mi je skoraj bistvenega pomena. ccm niso važni. Rabljeno do tam 3500 eur.

enfield dizel. poraba minimalna :whistle:

nevem koliko kilometrov misliš štepat da ti je poraba najbolj pomembna???? vsak motor se da peljat tako (nežno) da pije 5 litrov. zdaj pa če najdeš takega ki pije 4l, koliko km moreš naredit da se ti bo opazno poznalo na denarnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen konkreten primer?

Ali ima 1 cilinder 125ccm oziroma več manjšo porabo kot 2 na 500ccm? Vožnja bi bila večinoma samo po centru.

pa btw, mestna poraba je vedno višja kot poraba pri konstantnih vožnji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj v stilu yamaha ybr 250,,,

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

želi si šminkanja po centru s hudim motorjem ki pije 1l na 100KM....

doesn't ring a bell..

Nikjer nisem napisal da bi imel hud motor, napisal sem da mi je vseeno kakšen je ker z njim ne bom norel. Tudi nisem napisal da hočem porabo 1l na 100km.

Pravim da bi bila pod 4l super. Avto bi prodal in to bi bilo moje primarno prevozno stredstvo, bencin je drag prihodki so majhni in mi vsak liter šteje. Žal. Spet pa ne toliko da bi šel na skuter nazaj :)

Ybr 250 je naprimer odličen predlog. Malo sem se pozanimal in lahko dobim yamaho yzf r125, ki ima porabo bojda od 2.5l do 3.5l vsaj tako kaže na nekem nemškem poraba.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen konkreten primer?

Ali ima 1 cilinder 125ccm oziroma več manjšo porabo kot 2 na 500ccm? Vožnja bi bila večinoma samo po centru.

Suzuki Address 125 ccm, 1 cilinder, poraba cca 2,5 l/100 km, nov cca 2000 € super za po mestu (polavtomatski menjalnik), končna nekje 100 km/h...ni pa nekej za šminkirat

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer nisem napisal da bi imel hud motor, napisal sem da mi je vseeno kakšen je ker z njim ne bom norel. Tudi nisem napisal da hočem porabo 1l na 100km.

Pravim da bi bila pod 4l super. Avto bi prodal in to bi bilo moje primarno prevozno stredstvo, bencin je drag prihodki so majhni in mi vsak liter šteje. Žal. Spet pa ne toliko da bi šel na skuter nazaj :)

Ybr 250 je naprimer odličen predlog. Malo sem se pozanimal in lahko dobim yamaho yzf r125, ki ima porabo bojda od 2.5l do 3.5l vsaj tako kaže na nekem nemškem poraba.com

kaj pa kolo? ima porabe 1l vode na 10km :D hehehe

jah recimo skuter kak ki ima več konjičov kot kak šalter tut dobro leti, samo se pa pozna na ceni...to je pa druga pesem...

praši Brzi Erko-ta kolk ima porabe, kajti on pelje yzf125 ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_25_naughty.gif

Nikjer nisem napisal da bi imel hud motor, napisal sem da mi je vseeno kakšen je ker z njim ne bom norel. Tudi nisem napisal da hočem porabo 1l na 100km.

Pravim da bi bila pod 4l super. Avto bi prodal in to bi bilo moje primarno prevozno stredstvo, bencin je drag prihodki so majhni in mi vsak liter šteje. Žal. Spet pa ne toliko da bi šel na skuter nazaj :)

Ybr 250 je naprimer odličen predlog. Malo sem se pozanimal in lahko dobim yamaho yzf r125, ki ima porabo bojda od 2.5l do 3.5l vsaj tako kaže na nekem nemškem poraba.com

ej ne vem kako ti bi kateri od teh motorčkov (oba sta malo majhna za odrasle ljudi) nadomestil avto. sploh pa pozimi v lj (jst se sicer ko ni snega pozimi vozim, ampak res ni nek grozen užitek). pa tudi bedno je k nimaš nobenega placa za "prtljago". po moje za take zadeve je potem vsaj en 250 skuter (sklepam da nimaš a neomejeno), k mu vsak en kufer lahko daš gor, pa še pod sedežem je plac, za pozimi pa od tucano ubano termoscudo in se lahko voziš res v vsakem vremenu.

če ne jst sm mela priliko peljat ta YBR250, pa pač je res taka bolj igračka, sej če jo držiš na obratih še nekam gre. edino je za moje pojme res malo majhna (pa sm jst samo 170).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!