Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Nobene zamere, izgled je stvar posameznika. Cena tudi. Ampak imel sem ga priliko lani kar dobro stestirati. Če ga postavim ob bok recimo Z750 sploh ni primerjave, ga Street poseka na celi črti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobene zamere, izgled je stvar posameznika. Cena tudi. Ampak imel sem ga priliko lani kar dobro stestirati. Če ga postavim ob bok recimo Z750 sploh ni primerjave, ga Street poseka na celi črti.

To verjamem. Saj tudi večina testov govori v prid Triumphu. Z750 mi je sicer dober motor, ampak mi je prav zaradi razširjenosti zelo nezanimiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tole s testnimi voznjami je pa res svoh. A morm prov ruknt 12 jurjev za motor,da vidm ce mi sede? :/ osebno sm se zagledu v TDM Yamaho,pa ko sem se gor samo usedel sm kr mal razocaran. Pozicija mi ne sede....za pelat pa itk nben ne da....mogl bi met pravilo: you brake,you buy. :) Tko da....ne vem. A mogoce kdo ve,a bo mel KTM kej dneve odprtih vrat....bral sem,da so mel v preteklih letih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tole s testnimi voznjami je pa res svoh. A morm prov ruknt 12 jurjev za motor,da vidm ce mi sede? :/ osebno sm se zagledu v TDM Yamaho,pa ko sem se gor samo usedel sm kr mal razocaran. Pozicija mi ne sede....za pelat pa itk nben ne da....mogl bi met pravilo: you brake,you buy. :) Tko da....ne vem. A mogoce kdo ve,a bo mel KTM kej dneve odprtih vrat....bral sem,da so mel v preteklih letih....

Če bi rad probal RC8,pridi in se pelji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tole s testnimi voznjami je pa res svoh.

Uvoznik Honde As ima vsako leto nekaj modelov za testne vožnje. Kako je letos, pa se pozanimaj (če ti katera od Hond seveda "sede" ). LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, torej odločam se za nakup motorja. Trenutno sta v ožjem izboru rabljen fazer 8 ali pa nov er6f 2012. Bugget je okol 7000... Problem je ker rabljenih fazerjev je zlo mal, do sedaj sem zasledil samo 2 :glare: . Oba motorja sta mi zelo vredu, tud teste k sm gledu jih dost hvaljo, še posebaj novga er6. Mogoče kdo ve kako je z kašnimi testnimi vožnjami za kawasakije, sem klical v TC pa so mi rekli da ne bodo imeli nobenih testnih motorjev (vprašal sem za er6f)... Motor mi je sicer zelo všeč ampak ga ne moram kar kupiti ne da bi ga vsaj malo probal :whistle: Zanima me še kako je z novimi motorji, se da še kj ment glede cene in kok je to, verjetno glede na to da so že bliz lj 3je prodajalci bojo sigurno mel interes da mi ga glih oni prodajo... Načeloma sem malo gledal tudi yamaho XJ6 Diversion F, vendar mi je er6f dosti bolj všeč (je pa res da ma xj 4 cilindre kar bi blo mogoče clo bolš :hmm:).

Z XJ6 ne boš zgrešil. Tudi sam sem se pred 2 leti postavil pred isto uganko er ali xj. Klub temu da je ER lepši sem izbral XJ in morem reči maksimalno zadovoljen. Nobenih vibracij, za potovat je to res lepo uglajen 4 valjnik. Jaz sem mel Naked verzijo. Zdej sem sicer prodal ampak sem vesel da sem začel motoristično pot s tem motorjem. Odpušča napake, easy to ride, dober agregat, sploh za začetnika. Ni mel zastonj toliko priporočil po testih.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma se strinjam. Se pa moraš zavedati da ga boš v letu ali dveh prerastel in seveda hotel več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi rad probal RC8,pridi in se pelji :OK:

poznam ta motor in je res v piko, niti praske nimam, tisti ki jo bo kupil mu ne bo žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma se strinjam. Se pa moraš zavedati da ga boš v letu ali dveh prerastel in seveda hotel več.

Troo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa moraš zavedati da ga boš v letu ali dveh prerastel in seveda hotel več.

večkrat opažam, da tole štejete v minus

zakaj hudiča bi se človek hotel oženit z motorjem?

...po dveh letih jst že podnevi sanjam menjavo za moj vozni park, pa čeprav sem zadovoljen do amena :grim

itak pa vsako leto nekaj menjam...še nisem imel stvari dlje kot dve leti, ne motorja in ne avta

preprosto ne zdržim...moram poskusit še kaj druzga :)

za začetnike pa je vsekakor bolje, da začnejo na malce bolj "civiliziranih" različicah in počasi napredujejo, skladno s svojimi izkušnjami in znanjem. švohnejše, lažje, enostavnejše motorje bodo prej obvladali, ker se jih ne bodo bali. Pa tudi hitrosti znajo ostati prizemljene, čeprav to ni nujno...vsak od teh "mlačnejših" motociklov je več kot dovolj hiter za oslarije :OK:

lp

ž

Popravljeno . Popravil zzigon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večkrat opažam, da tole štejete v minus

zakaj hudiča bi se človek hotel oženit z motorjem?

...po dveh letih jst že podnevi sanjam menjavo za moj vozni park, pa čeprav sem zadovoljen do amena :grim

itak pa vsako leto nekaj menjam...še nisem imel stvari dlje kot dve leti, ne motorja in ne avta

preprosto ne zdržim...moram poskusit še kaj druzga :)

za začetnike pa je vsekakor bolje, da začnejo na malce bolj "civiliziranih" različicah in počasi napredujejo, skladno s svojimi izkušnjami in znanjem. švohnejše, lažje, enostavnejše motorje bodo prej obvladali, ker se jih ne bodo bali. Pa tudi hitrosti znajo ostati prizemljene, čeprav to ni nujno...vsak od teh "mlačnejših" motociklov je več kot dovolj hiter za oslarije :OK:

lp

ž

Nihče ne pravi, da to štejemo v minus, so pa nekateri ljudje, ki ne menjujejo vsako leto motorjev (in je prav da jih opozorimo ali povemo lastne izkušnje)....in imaš prav, vsak od teh mlačnih motociklov še vedno gre preko 200 in rabi 4-5 sekund do 100...dovolj za si razbiti betico :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem rabu dve sezone, da sem se prvič nauču kokr tolk vozt, sprobu vse od piste do dolomitov , vidu kaj mi najbol dogaja in seveda zdej kupu temu ustrezen motor. Zdej pa ne planiram več menjat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem rabu dve sezone, da sem se prvič nauču kokr tolk vozt, sprobu vse od piste do dolomitov , vidu kaj mi najbol dogaja in seveda zdej kupu temu ustrezen motor. Zdej pa ne planiram več menjat....

Počaki eno leto pa boš tisočaka kupoval .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem rabu dve sezone, da sem se prvič nauču kokr tolk vozt, sprobu vse od piste do dolomitov , vidu kaj mi najbol dogaja in seveda zdej kupu temu ustrezen motor. Zdej pa ne planiram več menjat....

Menjal boš menjal..... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motosvetovalci,

danes je ratalo, kar tako, na vrat na nos, da grem pogledat enga kle-ja v krško.

Potrebujem pa enga bolj izkušenega motorista da nrdi testno vožnjo in pomaga pri ogledu (nimam še izpita - se ne razumem tolko na motorje še),

ni treba da si lasti ta isti motor, važno da se na stvar zastopi.

Ogled bo 1x danes popoldne, računam okrog treh-štirih...

Zainteresiranci lahko pokličejo: 040 286 005 (Sebastjan)

Zahvala bo pa u €€ oz. pivi, po želji :010

Popravljeno . Popravil sebar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motosvetovalci,

danes je ratalo, kar tako, na vrat na nos, da grem pogledat enga kle-ja v krško.

Potrebujem pa enga bolj izkušenega motorista da nrdi testno vožnjo in pomaga pri ogledu (nimam še izpita - se ne razumem tolko na motorje še),

ni treba da si lasti ta isti motor, važno da se na stvar zastopi.

Ogled bo 1x danes popoldne, računam okrog treh-štirih...

Zainteresiranci lahko pokličejo: 040 286 005 (Sebastjan)

Zahvala bo pa u €€ oz. pivi, po želji :010

dej na pm napiš iz kje si...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj mu piše v profilu: Wajdušna (beri: Ajdovščina)

LP

še ena mona iz Wajdušne :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kako je kaj z dobavljivostjo rezervnih delov za kawasaki zx6r l.1995 in ali je mašina enaka kot pri letniku 98?

LP Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!