Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Avto bi rad zamenjal za motor. Spremljam oglase za motorje, proda se nič. Prodaja avtomobilov tudi stoji. Dobro, najbrž k temu vsaj malce pripomorejo tudi smešne cene prodajacev, enih in drugih.

Zanima me, ali je realno upat, da bi se našel motorist, ki bi svoj motor zamenjal za avto, ali je pač bolje sploh ne razmišljat v tej smeri? Ima kdo tovrstne izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto bi rad zamenjal za motor. Spremljam oglase za motorje, proda se nič. Prodaja avtomobilov tudi stoji. Dobro, najbrž k temu vsaj malce pripomorejo tudi smešne cene prodajacev, enih in drugih.

Zanima me, ali je realno upat, da bi se našel motorist, ki bi svoj motor zamenjal za avto, ali je pač bolje sploh ne razmišljat v tej smeri? Ima kdo tovrstne izkušnje?

Bolj konkreten bodi, kak avto in za kak motor, okvirno € ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam OPEL OMEGO, letnik 2003. Koliko je vredna, je stvar debate, vendar to seveda velja tudi za vso ostalo ponudbo.

Pri menjavi nisem izbirčen, odpade pa vse, kar preveč diši po športu. Kakšna umirjena endura bi bila za začetek kar OK, ali pa touring, skratka, nekaj vetrne zaščite je zaželjene, tudi maksi skuterja se ne bi branil, za do službe in nazaj bi bil čisto OK... Pač nisem v položaju, ko bi lahko kaj dosti izbiral, itak ne pričakujem ravno poplave ponudb. :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše da prodaš avto in ko imaš denar iščeš motor. ko kdo prodaja motor ga zato ker kupuje novega (in rabi denar), kupuje nov avto (in rabi denar), kupuje stanovanje (in rabi denar), itd. skratka ponavadi ljudje rabijo denar. možnost da bo kdo imel tak motor kot si ga želiš in bo hotel avto kot ga ponujaš je nekje na ravni možnosti za loto dobitek.

ko prodajaš motor je vedno polno ljudi, ki bi ti nekaj ponujali v menjavo zato pri toliko oglasih piše "samo denar, ne menjam za motor ali avto".

prišparaj sebi in prodajalcem živce in denar in kliči ko boš imel denar razen če v oglasu izrecno piše da menjajo za avtomobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam OPEL OMEGO, letnik 2003. Koliko je vredna, je stvar debate, vendar to seveda velja tudi za vso ostalo ponudbo.

Pri menjavi nisem izbirčen, odpade pa vse, kar preveč diši po športu. Kakšna umirjena endura bi bila za začetek kar OK, ali pa touring, skratka, nekaj vetrne zaščite je zaželjene, tudi maksi skuterja se ne bi branil, za do službe in nazaj bi bil čisto OK... Pač nisem v položaju, ko bi lahko kaj dosti izbiral, itak ne pričakujem ravno poplave ponudb. :mellow:

Suzuki V Strom......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam OPEL OMEGO, letnik 2003. Koliko je vredna, je stvar debate, vendar to seveda velja tudi za vso ostalo ponudbo.

Pri menjavi nisem izbirčen, odpade pa vse, kar preveč diši po športu. Kakšna umirjena endura bi bila za začetek kar OK, ali pa touring, skratka, nekaj vetrne zaščite je zaželjene, tudi maksi skuterja se ne bi branil, za do službe in nazaj bi bil čisto OK... Pač nisem v položaju, ko bi lahko kaj dosti izbiral, itak ne pričakujem ravno poplave ponudb. :mellow:

tudi ene ponudbe ne boš dobil, prodaj pa kupuj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao, imam namen kupiti še en motor pa sem si ogledovala tega http://www.avto.net/....asp?ID=6005810 ali pa http://www.avto.net/....asp?ID=6074257 , kaj menite ? Kaj bi vi ? Hvalaa :rolleyes:

suzuki 600/750 od letnika 2006 naprej zelo dobro. boljše vzmetenje, dober paket. bolj malokrat se zgodi da gre kaj narobe z njim. lušten za vozit (za sportaka).

kawe nisem vozil, definitivno ni slab..

kaj bi pa ti? kateri ti je bolj všeč? vezana na znamko? na barvo? probat oba pa da vidiš na kerem se bolje sedi vsaj..za kako daljšo vožnjo ga boš težko dobila da bi ga zares spoznala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim na Suzukija zame je bolj okreten. Denar je pa Tvoj in izberi motor, ki Ti je bolj všeč. Zapelji se z enim in drugim potem pa primerjaj.

LP in veliko sreče na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla hvala vam za odgovore, po pravici se fuul nagibam k suzukiju ful mi je vsec....oooooo takoj kupim tvojega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kam te lahko poklicem!!!!????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa s nekaj me zanima koliko km, je za motor veliko? Ce je 06 ali 07 letnik...vem da je to sirok pojem ampak tako priblizno....

Zanima me tudi kaksno gume naj si kupim ? Ker ne zalagam ovinkom , se lepo vozim .....tudi avtocesta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa s nekaj me zanima koliko km, je za motor veliko? Ce je 06 ali 07 letnik...vem da je to sirok pojem ampak tako priblizno....

Zanima me tudi kaksno gume naj si kupim ? Ker ne zalagam ovinkom , se lepo vozim .....tudi avtocesta

veliko je 140.000 km..

povprečje je pa nekako 5.000 km..sploh pri SS motorjih..

za tako vožnjo kupiš nekaj v segmentu ST gum..metzeler z8, pp3 mišelinka, roadsmart2..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa s nekaj me zanima koliko km, je za motor veliko? Ce je 06 ali 07 letnik...vem da je to sirok pojem ampak tako priblizno....

Zanima me tudi kaksno gume naj si kupim ? Ker ne zalagam ovinkom , se lepo vozim .....tudi avtocesta

Eno butasto vprašanje. Zakaj potem SS? Kupi si potem kaj drugega, kot pa motor, ki je zelo neudoben, če ga voziš počasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliko je 140.000 km..

povprečje je pa nekako 5.000 km..sploh pri SS motorjih..

za tako vožnjo kupiš nekaj v segmentu ST gum..metzeler z8, pp3 mišelinka, roadsmart2..

a pol je moj že za u smeti k že ma mau čez 5000 km :? ... :cry:

malo veliko .. to je vse relativno... važno je, kako je bil motor vzdrževan in vožen ... letnik in kilometraža nista toliko pomembna .. to je moje mnenje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj te briga zakaj pa kaj potem ce se vozim pocasi, so mi vsec in tko mi sede:-) eni si tudi kupijo ferrarija pa ga ne znajo vozit so what ...zivis enkrat uzivaj :-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol je moj že za u smeti k že ma mau čez 5000 km :? ... :cry:

malo veliko .. to je vse relativno... važno je, kako je bil motor vzdrževan in vožen ... letnik in kilometraža nista toliko pomembna .. to je moje mnenje ...

ti nisi v ničemer povprečen ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa si me napizdila.. pa nč ti nism storu :cry:

to krivico lahko samo pou litra kave poprau :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pričakoval tak odgovor. Lej, samo povem, da obstajajo motorji, na katerih lahko bolj uživaš. Tudi počasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da so..... Pac suzukiji so mi vsec in si ga bom privoscila, ce bodo pa moje roke trpele pa rit v neudobni voznji sm si pa sama kriva....:-)

Am glede gum pa, vecina mi govori naj si vzamem taksno,ki je bolj trda po sredini? Nimam pojma kaj to pomen..:-) ce mi lahko kdo kaj vec pove...lahko mi tudi na privat posljete hvalaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej danes je ze vecina gum tako narejena, da je trša po sredini pa mehkejša po robovih. to pomeni, da se po sredini ne izrabi prehitro, ampak v ovinkih pa še vedno dobro drži. meni je dunlop v redu in bi vzel sport smart. drugače pa pač eno gumo sport ranga, ob mirni vožnji bo držala dosti kilometrov, pa še oprijem ni vprašanje :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sportsmart dej in boš imela kilometrino, pa še na dirkališče boš lahko šla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla hvala vam za odgovore, po pravici se fuul nagibam k suzukiju ful mi je vsec....oooooo takoj kupim tvojega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kam te lahko poklicem!!!!????

Hehe, dečva, ti pa maš izjave...

Dejmo najprej razčistit pojme... V eni drugi temi (http://www.motosvet.com/tabla/topic/36882-stojalo-za-motor-plastike/) pišeš, da kupuješ stojalo pa plastike za gsxr-a 2006, katerega (ah, seveda!) že imaš, v tej temi ga še kupuješ, niti ne veš, kaj je sredina gume, pa sanja se ti ne, kolk km na leto je normalno, pa katere gume bi dala na motor... in tako naprej. :slap:

Pa poskusi najprej premislt (glede na to, da že imaš motor, seveda), kolk km na leto delaš, pa kakšne gume imaš sedaj na motorju, pa potem vprašej. Pa še en dobronameren nasvet: najprej se razglej po forumu, obstaja malo morje že odprtih tem, ne samo tale...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor ki je doma je suzuki ki je paden zato sprasujem ok...kupila sem razbitega.....kot drugo pa kupujem se enega zato ker bom prvega barvala in ga spremenila...sem na novo motoristka...

Nebod nadrkan za brezveze..ce ne poznas zgodbe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!