Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

tegale bi šel pogledat pa me prej zanima, če kdo pozna motor in kako se z njemu dela?

http://www.avto.net/....asp?ID=5440560

Pa še tegale http://www.avto.net/....asp?ID=6209169

Kolega je še prejšnji teden prodajal tako rdeče-belo, odlično ohranjeno ampak nima več oglasa pa ne vem ali si je premislil ali jo je že prodal. To je bil res dober nakup, mislim da je hotel tam nekje 6800 za njo.

Ta je pa od drugega kolega in forumaša Hectorja, tudi dober in ziher nakup (pa še čna z akrapoti :) ) http://www.avto.net/....asp?ID=6216704

Drugače pa imajo divje cene te R1, ni čudno da se dolgo prodajajo

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mobile.de majo dost manj navite cene.

Črna barva ni glih po mojem okusu:)

saj to me čudi, na avtonetu imajo R1 enakih letnikov (2007-2009) po 1000€ ali še več višje cene kot ostali jurja japonci. No zato pa jih je toliko gor, ninje pa 2-3. Ampak pomoje če pomahaš z denarjem se cena hitro spusti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak da je gotovina perajt:) mah če dobim odlično ohranjen motor z akrapotom 7a 7500-7800e sem zadovoljen, še vseen pridem 1k cenej ,ko če kako hondo cbr 08 vzamem:)

Aja pa glede na to da prvič kupijem liter motor sploh za take pare me zanima glede na to da bom imel izpit v roku mesca ali dva ali se splača dober nakup opravit prej (letos) in ga glancat do drugega leta ali počakat konec sezone in pol kupit?

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tole možno kao 2 lastnik in prevoženih 800km

http://www.avto.net/....asp?ID=6221169

ne, ziher je napaka in je 8000 ali 18000.

nakup 2007-2008 letnika za 7500 po moje ni ravno tako dober nakup da bi moral takoj zagrabit. Sploh ker je 2009 letnik krepko predelan model. To govorim za leto izdelave 2009, ne leto prve registracije 2009 pa gre v resnici še za 2008 modelno leto.

Če nimaš izpita potem se ti pomoje splača počakat na nekaj res ugodnega, pet let star motor in to prejšnji model za 7500 to pomoje ni.

ampak kakor komu paše....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da je 09 spremenjen model ampak se nekako ne morem sprijaznit z zvokom oz. bi se ga težko navadu al pa še slabš, nebi užival.

Pomoje je tko da al je 03 al 08 letnik, roko na srce! pomoje za mene nebi blo razlike...........Glih včeraj je kolega kupu R1 06 in ko sem gledu po slikah se mi je pač vredu zdel vizualno itd.... ampak ,ko se je pa prpelu mam še pa dans kurjo kožo hehehehe.

kaj je recimo pri 09 bolše kot 08 razen tistih igračk za vožno A,B,C al tako nekak:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kolega še prdaja tisto belo-rdečo R1 ampak ne vem zakaj ni več oglasa na avtonetu. Mi bo povedal zvečer in javim če ga bo zanimalo prodat.

razlike so in niso, mi smrtniki jih na cesti nebi opazli razen mapinga (A,B,C) kar je fajn zadeva za privajanje in recimo dež.

roko na srce, če nisi vozil večjih motorjev še zelo dolgo ne boš opazil razlike med 2003 in 2012 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo. Pisem pa danes z prosnjo, ce bi mi lahko lahko kdo svetoval kaj paziti pri nakupu Kle 500?

Letnik 97

1. lastnik

30000 km

Lansko leto marca opravljen servis..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo. Pisem pa danes z prosnjo, ce bi mi lahko lahko kdo svetoval kaj paziti pri nakupu Kle 500?

Letnik 97

1. lastnik

30000 km

Lansko leto marca opravljen servis..

Ze uporabil search in najdu :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ogled nekega motorja sem šel. Zgleda vse OK, me pa je zmotil nek detajl, za katerega prodajalec ni imel odgovora. Namreč, motor je bil uvožen v Slovenijo leta 2009. Ampak tablice ima pa prastare! Sploh še nima modre SLO oznake na tablici. Samo LJ-xx xx. Kako je to možno? Ima kdo kakšno logično razlago? Če se prav spomnim leta 2009 ni blo več možno prenašat tablic iz vozila na vozilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni :) morda bi mogel kje drugje to vprašat, pa bom vseeno tukaj. Torej motor imam, iščem pa 4 kolesnik. Rad bi da se lahko peljeta 2 osebi, ni pomembno če je homologiran, je pa bolše če je. in pa bolj športna varjanta. Npr. Yamaha raptor 700 je za 2 osebi in poskočna oz športna, vendar iščem nekaj cenejšega do 3500.. kako pa je raptor 660 je za 2 osebi? kateri so še drugi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa izbiram med gsx-r 750 pa r1 pa repsol 1000 do nekje 7 jurjev

zanima me kaj moram pazit, najraje bi 07 repsol( zanima me v čem je še razlika razen poslikave med repsol pa navadnimi cbr ta letnik) ali pa gsx-750

so kakšne posebne stvari k jih moram vedet, hvala za info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni :) morda bi mogel kje drugje to vprašat, pa bom vseeno tukaj. Torej motor imam, iščem pa 4 kolesnik. Rad bi da se lahko peljeta 2 osebi, ni pomembno če je homologiran, je pa bolše če je. in pa bolj športna varjanta. Npr. Yamaha raptor 700 je za 2 osebi in poskočna oz športna, vendar iščem nekaj cenejšega do 3500.. kako pa je raptor 660 je za 2 osebi? kateri so še drugi?

Raptorca 660 ni dosti drugačna od novejše 700, vsaj kar se vožnje s sopotnikom tiče. Mogoče pogledaš za tak denar še kak suzuki LTZ, Arctic Cat DVX, Kawasaki KFX, Baja...kakorkoli na športni različici se bosta dva težko peljala. Da se, vendar to ni to. Za udobno in varno vožnjo boš moral kupit "kravo" po možnosti 4x4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo. Pisem pa danes z prosnjo, ce bi mi lahko lahko kdo svetoval kaj paziti pri nakupu Kle 500?

Letnik 97

1. lastnik

30000 km

Lansko leto marca opravljen servis..

če lahko počakaš do konca sezone bom jaz prodajal KLE 500, let. 99, 13.000km- motor je res kot nov !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem za svojo ženo, ki je bolj nizke postave en motor, da bo kolker tolk segla z stopala do tal. Nekako si je že nagledala honda hornet 600(letnik 2004), in pa suzuki sv650(letnik 2002). Sedaj me zanima je možno pri katerem od teh dveh motorjev, zamenjat tisti dve palčki na zadnjem amortizerju, da bi znižal motor, oziroma imata ta dva motorja to možnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čarman - Medvode je eden izmed ponudnikov teh setov. Na hitro sem preveril: za SV-ja imajo v ceniku napisano 129 € in nižanje 50 mm s tem, da se odstrani centralno stojalo motorja. Če pa se ga niža za 30 mm pa to ni potrebno.Za Hornetko je cena 159 € in nižanje 35 mm.

http://www.carman-motosport.si/doc/cenik_Wilbers_SETI_ZA_NIŽANJE_2011.xls

http://www.carman-motosport.si/prodaja/amortizacija_wilbers/set_za_nizanje_in_visanje_podvozja/

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem za svojo ženo, ki je bolj nizke postave en motor, da bo kolker tolk segla z stopala do tal. Nekako si je že nagledala honda hornet 600(letnik 2004), in pa suzuki sv650(letnik 2002). Sedaj me zanima je možno pri katerem od teh dveh motorjev, zamenjat tisti dve palčki na zadnjem amortizerju, da bi znižal motor, oziroma imata ta dva motorja to možnost?

SVja je vozila tudi moja mama in s svojimi 165cm ni imela težav. Je lepo dosegla do tal.

Lahko pa tista dva vzvoda kupiš za 20€ na ebayu in sam zmontiraš doma. Za 100€ ki jih prihraniš pa pelješ ženo na dopust :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SVja je vozila tudi moja mama in s svojimi 165cm ni imela težav. Je lepo dosegla do tal.

Lahko pa tista dva vzvoda kupiš za 20€ na ebayu in sam zmontiraš doma. Za 100€ ki jih prihraniš pa pelješ ženo na dopust :OK:

Tista dva vzvoda bi definitivno sam nabavil in tudi zmontiral. Nisem pa našel kakšne slike, da bi videl, če ima hornetka ali sv ta vzvoda ali kako drugače narejeno.

Predvidevam pa, da bi verjetno tolk kolk bi ga zadaj spustil dol, moral tudi spredaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SV: n.pr. http://www.google.at/search?q=sv+650+tieferlegung&hl=de&prmd=imvnsfd&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=-RwZUIKYCKme0QWkloGQCw&sqi=2&ved=0CIIBELAE&biw=1538&bih=1120

hornet: http://www.google.at/search?q=hornet+600+tieferlegung&hl=de&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=dR0ZUNbUGor0sgarsIHoCA&ved=0CF8QsAQ&biw=1538&bih=1120

osebno bi najprej probal samo spustiti zadnji del. naj zena proba kako se obnese. spredaj lahko vilice se vedno porines skozi kaksen cm ali dva.

spredaj tudi ni tako pomembno, razen ce oseba res ni palcek. samo bi potem skoraj predlaga ze v startu nizji motor.

naslednja poteza bi bila se ozanje sedeza med nogami (ni za verjeti kako varen obcutek pri stanju na mestu se pridobi samo na tej potezi) in ce se to ne zadostuje znizas se sedez.

BTW za obe vprasanji tudi ze obstajata temi s kar nekaj odgovori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebno bi najprej probal samo spustiti zadnji del. naj zena proba kako se obnese. spredaj lahko vilice se vedno porines skozi kaksen cm ali dva.

spredaj tudi ni tako pomembno, razen ce oseba res ni palcek.

o ja..to je najbolš..spustiš zadej spredej pa pustiš kot je in potem dobiš iz enga fajn motorčka vozne latnosti kante..zelo priporočljivo..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!