Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Saj KTM-a ne rabiš uvažat v EU, če že je. :afro1:

sej to glih O.o torej zgoraj napisano ne velja za made in EU?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej dragi moji, sem pred težko odločitvijo.

KAj izbrati za naslednji bike? V špilu je en lep črn R1100RT, letnik 2000, 90.000 km in s "frišnim" servisem, še kolko tolko O.K. in pa Varaderke (2 kom) let. 2001 in s pribl. 50-60 tisoč km.

Na hondo varadero imam lepe spomine (sem jo vozil 4 leta brez problema) na Bmw pa imam še lepše - sem vozil r80rt in do nedavnega k1200rs.

Hm........moj stil vožnje je boilj na izi-"turistički" tu pa tam z boljšo 1/2 -.

Pa še nekaj - letos sem se že srečal z abrahamom - imam pa mot. izkušnje že od leta 1980.

Ajd, pa se malce razpišite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena tema kjer se bodo BMWjaši in Hondaši skavsali med sabo.......

Po moje bo najboljša varianta če se sam odločiš....itak bo vsak svojega konja hvalil......jaz bi na tvojem mestu vzel KTM-a :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa mislim, da si si že sam odgovoru - tistga na katerga imaš lepše spomine.

sta pa oba motorja fajn.

mal se z vsakim zapel in tist k ti bol paše za tistga se pa odloč, pa še ta drugo 1/2 nalož da vidta kakšna je razlika med motorjema.

no moje skromno mnenje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj še omenim opremo ki jo ima BMW:

kardan, abs, ajnšpric, komplet 3 kovčki, elektr. nastavljiv vizir, ....................

varadero od tega nima nič - in precej "žvekasto" podvozje za vožnj o v dvoje.

Ma nič ...............za 2 dni se bom odločil, do takratr pa :pos: oz. :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba dobra, oba vzdržljiva...

Osebno bi raje Hondo, ti pa ne znam napisat zakaj :blush:

Seveda BMWja se nism peljal, Hondo pa in je pač men všečn kos motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kardan, abs, ajnšpric, komplet 3 kovčki, elektr. nastavljiv vizir, ....................

Mislim da ni več dileme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj še omenim opremo ki jo ima BMW:

kardan, abs, ajnšpric, komplet 3 kovčki, elektr. nastavljiv vizir, ....................

varadero od tega nima nič - in precej "žvekasto" podvozje za vožnj o v dvoje.

Ma nič ...............za 2 dni se bom odločil, do takratr pa :pos: oz. :? :?

tale BMW je kar dobra izbira, ne moreš zgrešit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj branko1, ti kar lepo spet AD kup...ni bolsga za abrahama prevazat...hehe

Do konc meseca grem se enkrat na goricko, pa te rufnem, da kako o motorjih v Murski receva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A naj vzamem Micko ali Lojzko? Prva boljše kuha, pri drugi ne bom žejen. Kaj zdaj, a bom tisto z večjimi još...ki...??

Mel RT-ja (kot je eden zapisal zavetrje), zdaj GS-a (vetrovno). Po mojem stilu vožnje mi GS (ali pa potovalni enduro, če hočeš) bistveno bolj ustreza.

Vara, je moj odgovor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm,hm,hm je hudič. najraje bi kupil kar oba. hej, mataur seveda, pokliči pa kako rečeva - AD pa imam in ga ne bom menjaval.

Jutri pade odločitev (verjetno bo vseeno "propeler" - tudi zaradi barve).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm,hm,hm je hudič. najraje bi kupil kar oba. hej, mataur seveda, pokliči pa kako rečeva - AD pa imam in ga ne bom menjaval.

Jutri pade odločitev (verjetno bo vseeno "propeler" - tudi zaradi barve).

Nerazumem BMW-ejaša, čeprav z "oltajmerjem",da sploh razmišlja o Japsu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

propeler. je že doma, potrošni material za servis je že doma, še naredim servis in gremo............................

za vikend na morje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

propeler. je že doma, potrošni material za servis je že doma, še naredim servis in gremo............................

za vikend na morje.

srečno... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

propeler. je že doma, potrošni material za servis je že doma, še naredim servis in gremo............................

za vikend na morje.

Čestitam! Zdaj si v pravi družbi (beemwejevcev)! Mnogo užitkov in varnih kilometrov!

In ni ti več treba pozdravljati nasproti vozečih mopekov ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

propeler. je že doma, potrošni material za servis je že doma, še naredim servis in gremo............................

za vikend na morje.

Čestitke, dobrodošel med nami,... :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

propeler. je že doma, potrošni material za servis je že doma, še naredim servis in gremo............................

za vikend na morje.

na ridah se ustavi, da se zberemo, potem te pospremimo do Vikija in daš za kavico :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za čestitke.

Danes sem hvalabogu dobil ključ za oljni filter, menjam olje (ostalo sem že vse porihtal) in filter in jutri gasa na Rab.

Bajdevej: po skoraj 30 letih motoriranja z đapanezerji je pač normalno da prešalta človek na "propeler". Lani sem kupil r80rt (no ja, ni bil za mene-prestaro, prešvoh) pa sem kupil k1200rs (za mene predivje) in sedaj pristal na rt-ju. Glih fajn, ni premočno, kufrov "pun

kufer" na njem sedim ko car.

Naslednja stopjna je ali 1150 rt ali 1200 rt (sami penez če bi bilo več bi bilo fajn).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!