Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Nasloni se še na sosednji šank, mogoče pa tam pravijo drugače.... :mellow:  No, kar nekaj nas je tam že kupovalo, pa se s teboj ne strinjamo povsem.

Sem napisal da je možno da je tudi kakšen dober motor... Bom še malo na sosednjem šanku poprašal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo katerega od teh motorjev? Kako mnenje?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6861184

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6622100

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6813504

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6641984

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6775745

Me mika Honda CBR 600F pa je budget glih nekje 2k€. Raje pa dam kak € manj kot pa več.

 

A tazadnja ima nalepke narjene doma?   :lol1:

 

Če bi jaz kupoval bi šel pogledat prvo in tretjo in če bi se mi katera od tistih dveh ob ogledu zdela vredu bi jo vzel ;) Ostale tri me ne ravno najbolj prepričajo, edino če me nobena od tistih dveh ne bi prepričala bi si mogoče šel ogledat še tadrugo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko recem da je slovenska miselnost glede rabljenih motociklov res zgresena :ninja:

 

Ze dva meseca prodajam Suzukija SV650 letnik 2004 s prevozenimi 57000km. Koliko klicev sem prejel?? Nobenega :BUA:  :BUA:

Kaj a ko jih ima motor vec kot 30000km je pa ze za na odpad? Nikogar ne zanima kako je bilo delano z njim, je bil redno servisiran...glavno da je na stevcu cim manj :klicaj: Sem posten, povem vse o motorju, nic ne skrivam, jamcim za motor...pa neeeee, pri tej kilometrini je samo se vprasanje casa kdaj ga bo razneslo :glare:

 

Potem pa vidis 10let stare motorje s prevozenimi 15000km...potem pa svizec zavije cokolado v folijo :smoke:

 

Verjetno je najbolje da ga obdrzim do konca, dokler bo delal. Torej se vsaj 20 let in 300.000km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si mogoče pomislil, da ta tip motorja ni ravno iskan. Jaz sem poleti prodajal GSRja.... z pol manj kilometrov, cena 400€ nižja, kot povprečje ostalih enakih tipov istega letnika. Misliš, da sem v podobnem časovnem obdobju prejel kak klic več, kot ti? Qurz....Nisem., Še ko sem ceno spustil še za 100ˇ€, je trajalo še kak mesec do prvega klica.

Tako da....ni miselnost zgrešena..le zakonitosti trga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko recem da je slovenska miselnost glede rabljenih motociklov res zgresena :ninja:

 

Ze dva meseca prodajam Suzukija SV650 letnik 2004 s prevozenimi 57000km. Koliko klicev sem prejel?? Nobenega :BUA:  :BUA:

Kaj a ko jih ima motor vec kot 30000km je pa ze za na odpad? Nikogar ne zanima kako je bilo delano z njim, je bil redno servisiran...glavno da je na stevcu cim manj :klicaj: Sem posten, povem vse o motorju, nic ne skrivam, jamcim za motor...pa neeeee, pri tej kilometrini je samo se vprasanje casa kdaj ga bo razneslo :glare:

 

Potem pa vidis 10let stare motorje s prevozenimi 15000km...potem pa svizec zavije cokolado v folijo :smoke:

 

Verjetno je najbolje da ga obdrzim do konca, dokler bo delal. Torej se vsaj 20 let in 300.000km :OK:

 

Cena pa je bila kakšna? 2jurja je po moje max.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene večina motorjev so total prenapihnjene, zato se nič ne proda. So pa tudi izjeme, te pa hitro zginejo iz neta.

Če res hočeš prodat, daj normalno ceno, pa bo šel v 14 dneh, če pa iščeš budalo, ki ti ga bo preplačal, pa srečno dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budale prodajajo pod ceno ! ! Danes je najbolje kupit novega se poročiti znjim in se vozit do polnoletnosti, pol ima spet ceno ker postane oltaimer in je reg. minimalna,celo se ga splača zadržat,če si ga res lepo negoval !

Moj je star 7 let imam samo 40K kil.kupil sem še enega z 12K kil.(karamboliranega) za rezervne dele tako me oba skupaj staneta brez potovalne opreme ca 15K € .To pomeni,če se bom vozil z njim-a 18 let gubim letno na ceni motorja SAMO 830€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz kopujem motor, da je bolj lazji, nizka visina sedeza, od 05 do 09 letnik

p.s. obstaja kje kaka stran, da so napisane tehnicne lastnosti, in najbolj

pomebno: teza in visina sedeza motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz kopujem motor, da je bolj lazji, nizka visina sedeza, od 05 do 09 letnik

p.s. obstaja kje kaka stran, da so napisane tehnicne lastnosti, in najbolj

pomebno: teza in visina sedeza motorja

v motosvetovem katalogu boš kr najdu nekej informacij..mogoče ne za čist čist vse modele..za večino pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem gledal, pa so ful pomankljivi podatki

zato sem mislil, da je se kaj podobnega

hvala za ta 2-3 bom ze nasel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko recem da je slovenska miselnost glede rabljenih motociklov res zgresena :ninja:

 

Ze dva meseca prodajam Suzukija SV650 letnik 2004 s prevozenimi 57000km. Koliko klicev sem prejel?? Nobenega :BUA:  :BUA:

Kaj a ko jih ima motor vec kot 30000km je pa ze za na odpad? Nikogar ne zanima kako je bilo delano z njim, je bil redno servisiran...glavno da je na stevcu cim manj :klicaj: Sem posten, povem vse o motorju, nic ne skrivam, jamcim za motor...pa neeeee, pri tej kilometrini je samo se vprasanje casa kdaj ga bo razneslo :glare:

 

Potem pa vidis 10let stare motorje s prevozenimi 15000km...potem pa svizec zavije cokolado v folijo :smoke:

 

Verjetno je najbolje da ga obdrzim do konca, dokler bo delal. Torej se vsaj 20 let in 300.000km :OK:

 

Glej ne se sekirat, trenutno se zelo malo motorjev prodaja in pač ni povpraševanja po tem tipu motorja ker je specifičen. Če je tisti na a.netu za 2100 tvoj se počasi sprijazni, da ga boš imel še dolgo verjetno. Že tako ali tako je 2 jurja malo, ko boš ugotovil da bi ga moral dati za 1600 recimo da se ga garantirano znebiš se ti bo zdelo noro in ga boš obdržal. Ko je mojemu cena padla na 2 jurja in manj sem se odločil da ostane pri hiši in samo pa še en pride zraven ko bo keš. Zavarovanje je itak poceni pa lahko imam pol 2 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, odločil sem se da ga obdržim.

Za nek drobiž ga ne mislim prodajat. Ga bo čez par let dobil mlajši brat ko bo naredil izpit :smoke:

Za moj sanjski motor, tiger 800 tako ni dovolj financ trenutno :blush:

Bom počakal da pri suzukiju spravijo skupaj Vstroma 800 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, odločil sem se da ga obdržim.

Za nek drobiž ga ne mislim prodajat. Ga bo čez par let dobil mlajši brat ko bo naredil izpit :smoke:

Za moj sanjski motor, tiger 800 tako ni dovolj financ trenutno :blush:

Bom počakal da pri suzukiju spravijo skupaj Vstroma 800 :OK:

a je brat ene 5 let star? al kolk časa misliš v stroma 800 čakat? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je brat ene 5 let star? al kolk časa misliš v stroma 800 čakat? :D

:OK:

19 pa res.

Vstrom mi je všeč. Uporaben motor, ponuja veliko za tako ceno. Le da mi je 650 premalo, 1000 pa preveč. Sanjska izbira je tiger 800, a bo treba še mal evrčkov na kup napraskat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto.net 2000letnik Kawasaki ZX9R zelen iz Bizeljskega (zraven HR meje)!!!

                         PRODAJALEC JE VELIK NATEGNE!!!

 

Danes sta šla moja frenda na ogled Kawasakija zx9r 2000l  http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6929121

Naredila sta 320km za povsem brez veze,ker je prodajalec velik lažnjivec!

Prek telefona je prodajalec zagotavljal,da je motor super,da je odličen,da se pelje naravnost če med vožnjo na ravnem spustiš balanco še smejal se je hahaha češ kaj pa sprašuješ motor je tak kot mora biti in ni bil nikoli poškodovan... Za zavorne ploščice je trdil,da so super,da edino kar je za zamenjat sta obe gumi.. Da je bil verižni set menjan...

 

No stvar je taka,da je motor kriv, vleče ga,ko spustiš balanco in vožnja s takim motorjem,ko ti balanco zateguje je prav nedležna in nevarna, smrtno nevarna,kak začetnik ipd se lahko tudi ubije,ko motor v zavoj ne bo šel kot bi pričakoval...Zavorne ploščice so pri koncu... Gumi ubiti kot,da je motor iz Grobnika prišel po parih dneh... Motor pri deluje grdo vprašanje kdaj je bil kak servis narejen... Zavorne ploščice hin... Verižni set zanemarjen verjetno sploh kreten ne ve,da je to treba mazat čistit itd...

Prodajalec pa še toliko obraza nima,da bi bil zraven pri ogledu, pa bratu pušča motor,da bo en brata okol ušes namahal,čeprav je nategne starejši brat...

Skratka izgnite se tega sekreta,ker ni vreden tud 500€!!!

Zabila sta 40€ za bencin za brez veze,zaradi lažnjivega prodajalca zx9ke, poden...

 

Printscreen oglasa --> http://shrani.si/f/18/b3/X5OWiAt/zx9r-skret.jpg

 

:BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en kolega me je prejšnjič spraševal če mu svojo tuno za 5 jurjev prodam pa sem rekel da niti pod razno..

pa mislite da bodo potem taki motorji za džeparac kej vredni? in narest 300+ kilometrov zarad tega?

ne tega delat, sem jaz že parkrat, pa se res ne splača..

no, kupu zdej stara "jajca" za džeparac..še par evrov pa bo odličen za kam se peljat..

 

mal denarja mal muske..razen če res poznaš motor..in lastnika..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en kolega me je prejšnjič spraševal če mu svojo tuno za 5 jurjev prodam pa sem rekel da niti pod razno..

pa mislite da bodo potem taki motorji za džeparac kej vredni? in narest 300+ kilometrov zarad tega?

ne tega delat, sem jaz že parkrat, pa se res ne splača..

no, kupu zdej stara "jajca" za džeparac..še par evrov pa bo odličen za kam se peljat..

 

mal denarja mal muske..razen če res poznaš motor..in lastnika..

To biker77 zajeto bistvo v parih besedah brez pretiranega filozofiranja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!